Rodinné problémy

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Rodinné problémy

Příspěvekod Lama » pon, 30. kvě 2011, 20:55

Tak pisu dalsi téma. Tentokrat s trochu osobnim problemem. Rodice nadávají ze doma nic nedelam, nechodim do skoly atd. S cimz musim souhlasit. Ted 2 tejdny jsem zatáh. Mám ve skole podmínku za uplnou blbost kterou uznali i rodice a obor na skole me nebavý proto se ted uz vubec neucim pac pristi rok jdu na jinou skolu. (Problem ve skole byl ten ze jsem se trochu pripletl pri prodeji semínek marihuany. Me obvinily za to ze jsem rekl kamosovy od koho muze ty seminka koupit, takze ze me udelali sprostredkovatele, ale to je vedlejsi). Dneska ke me mama prisla s tim ze jsem schyzofrení ukázala mi nějaký papíry a pravda ze neco na me sedelo ale neco ne. Navrhla mi ze bych mel navstivit psychologa. Ze pry to nemusi byt schyzofrenie ale jistota je jistota. Ja jsem s tim teda souhlasil. Pak byl hrozne dlouhej rozhovor o tom jak jsem línej, ze si nedokazu najit brigadu, a ze uz mi je 18 a oni za me musi vsechno platit (jidlo, piti, prakticky ubytovaní atd...). Ano a tohle vsechno je pravda. Nevim co to se mnou je ze jsem si za celej pul roku nedokaza lsehnat brigadu i kdyz uz jsem to hodnekrat skousel. V ruznych firmach na hledani brigad. Nekolik jsem jich kontaktoval a neozývali se mi, tak me presla chut hledat dal. To ze doma nic nedelam neni uplne pravda. V pokoji si vzdicky po nejaky dobe uklidim ale neni to v intervalu ktery vyhovuje mame a strejdovy (mluvim upřímě, takhle mi to rikali i oni). A bordel tam nikdy zadnej velkej nemam, vzdicky je to nejaky nadobi a pradlo na zemi a to je vsechno. Vynýst koš se mi taky obcas povede vzpomenout. Uklidit po nekom nádobý taky. Pak na me teda vyvrhli s tim ze budu pracovat u strejdy(pritel matky) v restauraci a zadarmo. Ze si vlastne timhle budu platit ty veci (jidlo, piti, ubytovani).

Chtel bych vedet co si myslíte o té schyzofrenii. Klidne se ptejte jsem uprimnej clovek, vyklopim vam tu vsechno :). zajima me vas nazor na tuhle situace a urcite poradte co mam delat abych nepracoval u strejdy a zadarmo :D. Jeste k tomu v restauraci loupat brambory. Pracoval jsem tam uz a vim jaky to je sedet tam 4 hodiny a loupat brambory, ted to mam delat 8 hodin.

Edit: V mych 12 letek mi umrel otec. Pry trpel nejakou schyzofrenii, ze videl temné postavy které ho sledovali. Myslel si ze ho sledujem my atd...
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Rodinné problémy

Příspěvekod Lama » pon, 30. kvě 2011, 21:07

Aktualizace: Ted jsem se ptal mami jestli by neslo si behem ty prace najit brigadu. Ze se mi nechce pracovat zadarmo. Prej ze kdyz to nebudu nejak flakat tak se pak muzem domluvit a nejaky penize dostanu. Jenze furt je tu problém. 8 hodin loupání brambor.
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

122333
Příspěvky: 77
Registrován: ned, 28. čer 2009, 20:10
Bydliště: Ruská federace

Re: Rodinné problémy

Příspěvekod 122333 » pon, 30. kvě 2011, 21:52

A odkud jsi, že nemůžeš najít práci/brigádu. Vždyť je toho všude spousta :)
Je dovoleno odrazit násilí násilím. - Domitius Ulpianus

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Rodinné problémy

Příspěvekod Lama » pon, 30. kvě 2011, 23:03

Jsem student jen se zakladnim vzdelanim, a v praze toho moc neni to by ses divyl. Neco se najit urcite da ale.... (precti si znova clanek)
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Rodinné problémy

Příspěvekod Pete » úte, 31. kvě 2011, 07:06

Najdi si jinou skolu. Ktera te bude bavit, a bude po problemech :) (myslim si, ze zavres rodicum pusu kdyz se ti bude darit na skole ktera te bavi)

A schyzofrenni je spis tvoje mati :D
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Rodinné problémy

Příspěvekod clario » stř, 01. čer 2011, 20:44

Lama: spousta lidí v našem věku má tyhle problémy, zvláště ti co jsou na škole a nepracují. Rodiče je živí a hradí jim školu, což jim docela leze do peněz a navíc v mnoha přípaech ty peníze dávají člověku, kterého ač je jejich krve a zdíli s nimi stejnou střechu v podstatě ani pořádně neznají :lol:. Zrovna tu tak nějak popisuji svou vlastní situaci :lol:. Když sme byly malý děti tak pro nás bylo samozřejmé to, že se o nás starali a všechno nám zařídili a tak se s námy ten pocit, že to tak bude i nadále tahne prostě jednoduše dál. Ono to ale to není tak jednoduhý. Starat se o nás samozdřejmně není to nejjednoduší a obzvláště v době kdy vědí, že by ani nemuseli a že už jsme plně soběstační je prostě štve to, že to pořád necháváme na nich. Tím ale určitě nechci říkat, že je chyba prostě u nás. Ono v dnešní době hledat práci není nejjednoduší a člověku co chce studovat to také nemusí vůbec vycházet časově. Tahle situace se tak stává obtížnou pro obě strany (vzlášě když se připočte například moje lenost :lol: ).

To co sem teď napsal vlastně vychází z mé vlastní situace a tím ti chci říct to, že je tato věc hodně častá a rozhodně z ní nevyplívá to, že bys byl schizofrenik nebo nedejbože špatný člověk :lol: . Třeba schyzofrenik jsi, co já vim :lol: určitě ale ne nazákladě toho co jsi tu popsal.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Rodinné problémy

Příspěvekod Lama » čtv, 02. čer 2011, 00:49

Lama: spousta lidí v našem věku má tyhle problémy, zvláště ti co jsou na škole a nepracují. Rodiče je živí a hradí jim školu, což jim docela leze do peněz a navíc v mnoha přípaech ty peníze dávají člověku, kterého ač je jejich krve a zdíli s nimi stejnou střechu v podstatě ani pořádně neznají :lol:. Zrovna tu tak nějak popisuji svou vlastní situaci :lol:. Když sme byly malý děti tak pro nás bylo samozřejmé to, že se o nás starali a všechno nám zařídili a tak se s námy ten pocit, že to tak bude i nadále tahne prostě jednoduše dál. Ono to ale to není tak jednoduhý. Starat se o nás samozdřejmně není to nejjednoduší a obzvláště v době kdy vědí, že by ani nemuseli a že už jsme plně soběstační je prostě štve to, že to pořád necháváme na nich. Tím ale určitě nechci říkat, že je chyba prostě u nás. Ono v dnešní době hledat práci není nejjednoduší a člověku co chce studovat to také nemusí vůbec vycházet časově. Tahle situace se tak stává obtížnou pro obě strany (vzlášě když se připočte například moje lenost :lol: ).

To co sem teď napsal vlastně vychází z mé vlastní situace a tím ti chci říct to, že je tato věc hodně častá a rozhodně z ní nevyplívá to, že bys byl schizofrenik nebo nedejbože špatný člověk :lol: . Třeba schyzofrenik jsi, co já vim :lol: určitě ale ne nazákladě toho co jsi tu popsal.
Jestli je tohle pravda, tak jsem zil nekolik roku ve schyze :D
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Merkabah
Příspěvky: 38
Registrován: úte, 24. srp 2010, 15:19

Re: Rodinné problémy

Příspěvekod Merkabah » sob, 04. čer 2011, 12:35

Tyhle problemy s rodicema musis prejit... tim si prochazi hodne mladejch... navic kdyz rodina neni uz kompletni... Taky vim o cem mluvim. U me to skoncilo tak, ze me mati vyhodila z domu. No a od ty doby to neni moc prdel. I kdyz je fakt, ze jsem se na nejakou dobu prestehoval k tatoj, ale tam jsem nemohl bejt na porad, takze ted bydlim v podnajmu. Do toho jsem ted uz dva mesice bez prace a taky nic moc. A najit praci taky neni prdel...fakt. U rodicu je to stejne nejjednodussi :-) Clovek se nemusi o nic starat... Takze bejt tebou to nakou dobu preziju u strejdy v restauraci a do toho si hledam brigadu. Moc jsem ale nepochopil na zaklade ceho te tvoje mati prohlasila schizofrenikem :-)

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Rodinné problémy

Příspěvekod Lama » sob, 04. čer 2011, 22:47

Moc jsem ale nepochopil na zaklade ceho te tvoje mati prohlasila schizofrenikem :-)
No, na zaklade nejakejch simptomů co si nasla na netu.

A oprava. Nechtej me poslat za psychologem ale za psychiatrem.
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Rodinné problémy

Příspěvekod Pete » ned, 05. čer 2011, 14:29

Nechces rict, co ti vytyka, resp jake symptomy uvedla ?
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Rodinné problémy

Příspěvekod Lama » ned, 05. čer 2011, 22:21

Letargie, Vyhledavaní marihuany - :D - , casto se uzavirani v pokoji, atd... uz si presne nevzpominam.
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Rodinné problémy

Příspěvekod clario » pon, 06. čer 2011, 00:36

Letargie a uzavírání se v pokoji :D to snad nemyslej ty lidi vážně :D hold sem podle jejich měřítek taky schyzofrení :D.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Rodinné problémy

Příspěvekod Pete » pon, 06. čer 2011, 09:56

Ono spis bych tipoval mati na paranoickou schyzu uz jen proto, ze te tkato zbytecne odsuzuje :D

Mmch k tomu vyhledavani marihuany, nemas neco na prda ? :lol:

Jinak skus se ji zeptat, co je lepsi, uzavirani se v pokoji, nebo zkoncit ozraly na zachytce xD
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Rodinné problémy

Příspěvekod Lama » pon, 06. čer 2011, 17:53

Ted jste me dostali :D, byl jsem dneska u ty psychiatricky. Tvarila se profesionalne i tak mluvila, to se mi líbí zadny kamaradeni. Uz jsem byl u psycholozky ktera se timhle spusobem snazila ze me tahat veci. Asi si myslela ze jsem v tech chvilich nemyslel bo co... Kazdopadne pete ohledne tohohle do PM prosím :D :D :D, jinak na prda neni problem i treba celozivotni zasobu jestli chces :D.

Clario: Ja to taky vydim. Vsichni ostatni mi prijdou s temahle vecma jako linost, uklizeni v pokoji atd... proste stejní. Dokonce bych rekl ze jsem min linejsi nez ostatni. Nekdo je linej ujit 2km domu, ja to chodim kazdej den. A nekdy kdyz mi ujede bus tak jdu i 5km.

Mame jsem rekl ze jestli mam chodit k psychitrovy tak tam bude chodit se mnou :twisted:
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Rodinné problémy

Příspěvekod Lama » úte, 07. čer 2011, 20:20

Tak nastala dalsi zmena. Ze skoly me chtej vyhodit takze z ní odejdu abych to nemel na papire. Mam si prej vybrat. Bud pujdu nekam na internat mimo prahu (proc? jejich nazor je ze mi praha nesvedci (asi myslí hulení)) a nebo pudu do skoly v praze ale budu bydlet sám. Myslim ze uz jsem dost starej na to abych sam rozhodl jestli mi praha svedci nebo ne, respektive je to moje vec.

Kód: Vybrat vše

Zdravím. Vzhledem k tomu, že jsi už několikanásobně překročil předepsanou lhůtu na řádné doložení důvodu absence a porušil tak už poněkolikáté školní řád, bude ti na základě podmínečného vyloučení ukončeno studium. Bylo by určitě výhodnější, kdybys ale studium ukončil na vlastní žádost, namísto vyloučení ve správním řízení. Čekám do středy.
Ale nechapu jednu zasadni vec. Predpokladam ze chtej po me abych bydlel sám nebo byl na internátu aby za me nemuseli platit bydlení atd... Jenze jim asi nedoslo ze internat taky neni zadarmo a pokud budu doma tak to vyjde uplne nastejno. Strejda je absolutne neoblomnej neda se snim vubec bavit. Vzdicky ma pravdu on a hledá vzdicky spoustu východisek, jak me proste z toho baraku dostat (teda aspon to na me timhle spusobem pusobi). Tak me napad kompromis. Budu chodit do skoly v praze ale i na brigádu a platit rodicum najem a zradlo. Postupem casu se odstehuju.

Taky jsem si vsiml ze si mama zacala stezovat na to ze ted za me nebude dostavat duchodovy pojisteni. Coz cini pry asi 12 tisic. To neni moc ale svym spusobem jsou to moje penize a ja z nich nic nedostavam. Teda aspon myslim ani nevim co to je :D, ale nejspis to ten princip má to mi reknete vy.

No nic. Za chvilku se jdu najist a mam jim rict svoje rozhodnutí. Napisu sem jak to dopadlo.

Klidne bych bydlel uz ted sám. Ale kde, s kym (sám nechci bydlet) a za co... Mozna bych neco dostaval v ty praci u strejdy kdybych bydlel sam.
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Rodinné problémy

Příspěvekod Lama » úte, 07. čer 2011, 21:48

Tak jsem po rozhovoru. Dopadlo to spatne. Proste pudu na internat a nemam na vyber. Prej ze nejsem pripravenej na to bydlet sam. Ze jsem se neucil. Proste na me svrhly vsechny sracky co jsem udelal za tu dobu co se strejdou zname. Pry ze jsem si o vsem rozhodoval sám celej svuj zivot (coz je pravda na to jsem ani nic nenamítal).
A to s tim ze mi praha nesvedci. Prý to rika kazdy i babicka, deda a nejaky lidi kterym to oni rikaly. No a ze jsem proste celej zivot jsem se rozhodoval sam a ted ze chtej rozhodnout oni.

Vsechno mi to prijde jako obrovska demence na kterou jsem pri hodinovem "sezení", po 20 minutých nerekl ani slovo jen jsem poslouchal ty sracky co na me hazej. Pardon ze to rikam takhle ale jsem zrovna dost vytocenej :evil: . Nevim co bych dal napsal. Piste vy. Ptejte se. Radte.
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Rodinné problémy

Příspěvekod Tidus » sob, 11. čer 2011, 20:14

Ahoj. Nejdrive k te brigade\praci... neni to zadna sranda. Ja byl temer rok nezamestnany. A to mam maturu s vyznamenanim a ve svem oboru mam same skvele doporuceni. Hold nabidka prace neni poradne ani v ty Praze. Co se tyce paranoi, tak je to podle me spis hysterie tve matky. Musis se na to ale podivat i z jejiho pohledu. Treba ti Praha opravdu nesvedsi. A pokud ti svedsi, tak ji to musis dat najevo. A pokec s psychiatrem muze byt velmi prynosny, i kdyz jses zdravy. Ja bych si s takovou osobou rad pokecal :) . Co se tyce lenosti, tak te plne chapu. Jsem rok po skole a prave ted jsem v praci. Ze zacatku jsem mel taky problem si prevyknout ze skoly na praci. Brzy to ale prekonas. Nejpozdeji po prvni vyplate za cely mesic :D . Hlavne si hned najdi skolu, ktera te bude bavit. Ja se napoprve taky netrefil. A na te druhe jsem byl v sedmem nebi. A pokud te ted vyhazuji ze skoly proto, ze jsi na to kaslal a ani jsi si to neomluvil, tak je to zase jen tvoje lenost. Na to je dobra jedna vec. Rekni si, cim chces byt, co chces delat a najdi si cetu. Pokud najdes spravny obor skoly, tak te to bude bavit a budes se i ochotne snazit. Stejne tak i po prejiti ze skoly do prace.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Rodinné problémy

Příspěvekod Lama » sob, 11. čer 2011, 22:55

Dik za info. Ohledne ty prace, uz jsem si zvyknul 8hodin na nohou. Jdu na kalbu a ani mi to tak neprijde. Ale to ani neni to co me stve. Stve me ze za tech 35hodin co jsem uz odpracoval nedostanu ani halir :(
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Rodinné problémy

Příspěvekod Lama » ned, 19. čer 2011, 20:57

Aktualizace: Tak ted si me pozval strejda k sobe abych mu vysvetlit nejaky veci. Zjistil ze jsem si podal prihlasku na skolu v praze. Coz se mu samozrejme nelibylo. Prihlasku jsem si ale podal po dovu tejdnejch co jsem mu ukazoval skolu a obor kam chci jit (v praze) a on mi rekl ze si to mam vyridit. On si samozrejme domyslel ze to chci nejak obejit, kdyz jdu na skolu mimo prahu. A jak se vlastne dozvedel ze jsem si podal prihlasku?.
Vcera jsem jsem zase pracoval u nej v restauraci. Mel jsem nekolik ukolu na cely den od jeho zamestnankyne s kteoru jsem si popovidal. Samozrejme ty jeho otazky se zahadne podobaly tech jejich takze to samozrejme vyslepicila strejdovy : Kde beru penize, prihlaska.... Takze si s ni asi promluvim a poslu ji do prdele, protoze tohle byl od ni vazne podraz.
Povidejte co si o tom myslite.
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Rodinné problémy

Příspěvekod ArMi » sob, 27. srp 2016, 00:30

Jedna část tvé otázky je klasický problém ve vztahu rodičů a dětí. Podle Petra Velechovského by dítě mělo mít svůj pokoj a tam by ho rodiče neměli nutit uklízet. Dítě by tam mělo mít věci tak aby bylo samo spokojeno. Ve zbylých prostorách by ovšem mělo akceptovat pořádek dle rodičů.

Možná už to máš na hmotné úrovni vyřešeno. Ale pozor. Na úrovni tvé duše tě mohou rodiče stahovat klidně i do konce života. Budeš muset energie rodičů propustit.

Propustit znamená vnitřně poděkovat rodičům za to, že tě přivedli na tento svět. Poděkovat jim za to, že se ti snažili dát to nejlepší, čeho byli schopni. Uvažuj o tom pozitivním, co ti předali. A potom všechno co máš od rodičů a s čím nesouhlasíš prostě zahoď. Zřekni se toho. Na duchovní úrovni to vrať. A dále se s tím nespojuj. Jsi tady sám za sebe a nikdo tě za ručičku vodit nebude. A pokud by vodil, tak by ti neumožnil dospět. Žij si svůj vlastní život.

Na to je dobré ještě takové pomocné cvičení: Vem si dva papíry (jeden pro mámu a druhý pro tátu) a tužku a vypiš všechny dobré a špatné vlastnosti a to jak pro tvou matku tak pro tvého otce. A pak o těch špatných vlastnostech medituj a zjistíš, že se na tebe přenesly :(.

A co je vůbec nejhorší, pokud by ses energií rodičů nevzdal a založil rodinu tak to samé přes kopírák přeneseš na vlastní děti. Přesně to, co se ti nelíbilo, způsobíš někomu jinému do té doby čistému. Tak hluboko jsou ty energie zakořeněny.

+++++++++++++++++

Co se tak pamatuji, tak za mě bylo velké množství různých brigád. Dneska už je situace asi v mnohém jiná - nemám přehled. A možná už jsi dostudoval a máš práci.
I když, náhodou jsem narazil na tento text, co když to bylo trochu jinak: http://finance.idnes.cz/letni-brigady-a ... nikani_sov

+++++++++++++++++

A co se týče hulení, tak já nepamatuji, že by něco takového vůbec bylo dostupné.

Ty rostliny byly považovány za posvátné třeba u indiánů a indiánům to otevíralo oči. Jenže ti to kouřili jen na slavnostech a ještě pod dohledem zkušeného průvodce - šamana. A co je pozoruhodné, tak bylo zjištěno, že indiáni ani po několikaleté absenci necítí abstinenční příznaky.
Je to pěkné si zvýšit vnímavost, ale není to žádná duchovní cesta. Možná její počátek, na kterém se adept přesvědčí o existenci něčeho mimo smysly. Ty vjemy, způsobené kolektivním vdomím některých rostlin, mají určitý strop, který nelze překročit.

Při běžné konzumaci v našich zeměpiných šířkách jsou většinou cíle daleko nižší než alespoň dosáhnout úrově vědomí té které rostliny. Cílem je to spíše únik z našeho tvrdého a nespravedlivého světa do světa imaginárního. A nebo potlačit rozum, který se stal příliš sebestředným a egoistickým. A při tom dělat naprosto nesmyslné a nelogické věci. To umožní do jisté míry zachránit duši či spíše oddálit její okorání.

Tomuhle jako říkáte duchovní cesta :twisted: ???
Je to presne 12 dni co jsem jel do Liberce na intr. Pred autobusem jsem si skamosem dal tak normalniho speka. Pri nastupu do autobusu sem si rikal: ,, kurva zase musim stat, jeste ze nejsem tak zhulenej," ale opak byl pravdou..... po 15 minutach stani me najeli mrdy do hlavy, nejdrive jsem pocitoval brneni v koncich prstu a potom me pripadalo, jak kdyz bych byl uzavren v krabicce ze ktery neni uniku..... Nemohl jsem se sousteredit na to, abych se kouknul z oken, jen jsem se prehupoval ze strany na stranu...... Okna se me zdaly nepruhledna a pak to prislo..... postupne se me zacalu zatmivat pred ocima, videl jsem tmavje a zdalo se mi ze je cimdal tim veci tma..... pral jsem si at to skonci, ale furt to nechtelo prestat a cim dal tim vic se to navysovalo..... byl jsem uplne bezmocny a zacal jsem uvazovat nad tim co budu delat a co se semnou stane..... kazdou chvili sem myslel ze ondlim (to se me po huleni uz jednou stalo) a pak prislo to nejhorsi uplne se me zatmelo a nic jsem nevidel...... nechtel jsem na sobe dat neco znat, ale fakt to neslo...... v panice sem rekl nejakymu chlapoj co sedel hned vedle me (na kteryho jsem ani nedohlid) jestli by me nemohl pustit sednout ,ze se me trozku udelalo spatne (Na tom jak sem podal tu otazku me v tu chvili neseslo).... jeste ze me pustil..... asi po 15 minutach sedeni sem zas postupne zacal videt...... a pak si vsimnu ze ten chlap co me pustil nebyl chlap ale zenska...... MALA HALUZ......

Tohle byl fakt muj nejbrutalnejsi zazitek po huleni a uz nikdy nechci bejt v podobny situaci ani nikomu bych to nepral......

Stalo se vam nekomu neco podobnyho v BUSE? http://grower.cz/pestovani/marihuana/te ... -p-17.html
joo tak nášupek s omdlením mám taky jeden za sebou....:-//
jko fakt tohle nikomu nepřeju...
Letos o prázdinách jsem byla s jedním kámem na Sázavafestu...pěkně prohulený 4 dny a noci..:)) akorát to na moje tělo bylo dost vyčerpávající...a třetí den...kdy sme už po několikáté zahulili,sme se zadním vchodem dostali do jednoho stanu,kde bylo nejvíc narváno a hrála tam nějaká punková kapelka...kámoš se prodral do středu a já zůstala hned na kraji u repráku...
napřed jsem si to nejvíc užívala...ale pak...sem najednou místo ostrých a jasných postav viděla jen černo žlutej prostor..a nějaký obrysy těch lidí a věcí...tak se otočím a že teda pudu zpátky tím zadním vchodem na vzduch...no a tam si mě odchytne nějaká pořadatelka a říká NO ALE TY MÁŠ NA RUCE ČERNEJ PÁSEK...TUDMA MŮŽEŠ JENOM S ORANŽOVÝM...TAM JE ŠATNA...no a já vypálená než abych se hádala tk se otočím a stijím u toho repráku a modlím se ať už je konec....no ale nešlo to vydržet...tak sem to zkusila znova..pořadatelka na mě zas vytahuje teorii s festivalovýma náramkama..ale myslím že už na mě poznala že je mi blbě....tak mě vede ven...
no jenom co jsem viděla to slunce venku...tak prostě..sem omdlela...a pak sem se probrala jenom jak ležím na zemi...v hubě písek..nade mnou nějakej dredař HEJ SEŠ V KLIDU?? tak mě tam zvedají...dají mi vodu atd ...a posadili mě do té šatny..:D no největší nášup ale byl...že kámo nic celou dobu netušil a užíval si vevnitř hudbu...pak mi volal a já ať si pro mě přijde....no a on přijde..a vidí mě jak sedím tam kdesi na lavce a vedle se převlíká Waldemar Matuška..:D ....vystupoval tam jako WALDA and BAND....:))) no nášupek ..když sem ho viděla tak sem si myslela že sem se v tom omdlení přenesla na jinej fest nebo co:D

ej no nic...nějak jsem tu svoji story rozepsala...;)))) mějte se...
Mravenci mi žerou prdel za živa!

Tak jsme si vyšli s partou (4), že půjdem oslavit narozeniny jednoho kámoše. Koupili jsme si dvě flašky vodky. Šli jsme do parku to vypít. Vodka vypitá a Pavel vytáhl trávu. Říkal, že mi to neuškodí a že bude větší sranda. Tak jsem si dal sklo. Pak se mě zeptal jestli nechci ještě. Já na to že to není vůbec špatný nápad. Vyhulím další 2 sklíčka a že si půjdem sednout na trávu a budeme se dívat na silnici jak projíždějí auta. Tak už sedíme na té zemi asi 8 min. a naráz mi připadalo všechno zpomalené a nesmyslné. Po chvilce mě začala brnit pravá půlka zadku. Podívám se na můj zadek a bylo na nim tisíce mravenců jak mě koušou a lezou všude na mě. Začnu z plných plic řvát a mlátit všude kolem sebe abych se jich zbavil. Kámoši začnou zmatkovat a utěšovat mě že to je jenom křeč. Pak jsem si to uvědomil, že je to z té mariuhany (ale mám pocit že tam fakt byli :D ) a řekl jsem jim „Jestli je to křeč, tak mi to jde i do koulí :D“ a stašně jsem se začal smát.

Pak šli k sobě a začali jse na něčem domlouvat, ale nevěděl jsem o čem. Dělali, že nic a asi o 5 min začli otevírat pusy jako, že na mě mluví. Začal jsem z toho šílet a běhal jsem kolem nich a varoval je, že mezi stromami se ukrývá creeper (zombie z Minecraftu), ale oni si ze mě dělali srandu.

Pak to nevydrželi a začli se smát a já jsem se k nim přidal.
http://www.tobylulet.cz/ulet.php?nazev= ... iva-&id=27
Slyšel jsem o příběhu jedné babičky, která konopí odsuzovala se slovem drogy. Do té doby než zjistila, že konopí je jediný prostředek, který ji skutečně pomůže od bolesti zad. A stala se spokojeným uživatelem. V jejím případě je užití pozitivní, protože drtivá většina synteticky připravených látek, podávaných jako prostředky proti bolesti, si slovo drogy zaslouží daleko více. A to i z hlediska negativních účinků.

+++++++++++++++++

A co se týče schizofrenie, tak její pravá podstata je napadení či posednutí cizími entitami. Každý člověk má kolem sebe jakýsi ochranný obal. A tento obal se může narušit buď vaší zralostí a nebo předčasně uměle pomocí syntetických prostředků - třeba právě té trávy.

Takové entity pak člověka ovládají. Protože současná psychiatrie nemá prostředky ani znalosti takový stav poznat, tak se rozhoduje jen podle hrubohmotných projevů. To je žalostně málo. A jak jsem četl, tak psychiatrie vlastně nemá ani funkční prostředky na léčení.
http://www.ragauian.cz/disociativni-por ... im-nevite/
Nevědět, neznat příčiny a důsledky těchto příčin činí člověka v tomto světě před projevy určitých sil bezmocným… bezmocně se kouká psycholog či psychiatr se svými iluzorními představami o většině psychických poruch na postiženou oběť a jako králíky z klobouku vytahuje v mnoha případech ničemné a zhoubné produkty farmaceutického průmyslu, aby si zasloužil svoji mrzkou nadměrečnou nezaslouženou mzdu…http://www.ragauian.cz/?s=schizofrenie
Našemu léčení schizofrenie od psychiatra se budou budoucí generace smát asi tak jako my se dnes smějeme pouštění žilou ve středověku a jiným drastickým metodám. http://zdravi.euro.cz/clanek/mlada-fron ... ace-137493


Zpět na „Mimo témy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů