VELKÝ PRÁZDNINOVÝ SRAZ/Y

Moderátor: Srazy

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

VELKÝ PRÁZDNINOVÝ SRAZ/Y

Příspěvekod Jarda » sob, 26. čer 2010, 12:20

Ahojte,
tak prázdniny jsou za dveřmi a s nimi pěkný počasí a spousta volnýho času(pro ty co chodí ještě chodí do školy) Takže je jasný, že je tyhle dva měsíce prázdnin jsou nejlepší příležitost v roce uspořádat nějakej velký sraz/výlet/putování (klidně i víc výletů). Bohužel ATA a sunny (největší organizátoři) výletů jedou do Španělska a budou tam přes měsíc a to znamená, že pokud se nidko nechytne iniciativy a nezorganizuje to, tak se nic dít nebude. Proto se prosím kohokoliv zcestovalýho aby se toho chopil. Prosím všechny kdo mají zájem, aby napsali svůj návrh kde by jsme byli nebo kam by se šlo či jiný program a kdy by se jim to hodilo popř. nehodilo. Dejte vědět i všem ostatním, kteří nesledují forum a mohli by mít zájem.
Zván je kdokoliv, kdo má zájem. Víc lidi = víc zábavy.

Kdo by se zúčastnil (předběžně):
Jarda
misanek
Robyer
saila
Firzen
Nikol
Pelda
Arinat
Petra
frantisek
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
misanek
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 18:06
Bydliště: Slezsko

Re: VELKÝ PRÁZDNINOVÝ SRAZ/Y

Příspěvekod misanek » sob, 26. čer 2010, 13:02

jako vzdycky se priklanim k nizkorozpoctovemu slezsku :lol:

termin nemuzu rict jelikoz nemam ani poneti co bude zitra :roll:
Když se spojíme s tichem ve svém nitru, překročíme hranice své aktivní mysli a emocí a objevíme hloubku trvalého klidu a spokojenosti.

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ PRÁZDNINOVÝ SRAZ/Y

Příspěvekod Robyer » sob, 26. čer 2010, 13:06

Možná bychom mohli začít tím, že by napsal každý, kdo by měl zájem zúčastnit se nějakého srazu.
Doplnil by ještě jakého, např. jen sednout někam na den, jít někam, putování na x dnů,... a taky kde případně bydlí.

Z toho by bylo vidět kde, jaký a jak ten sraz udělat a samozřejmě by jich mohly být i po skupinách lidí kteří bydlí blíž aby se zase nemuseli tahat jen do Prahy, apod. :)
--------

Já bych se teda rád zúčastnil a zase některé viděl nebo poznal další členy :)
Aktuálně jsem v Opavě (takže bych byl radši za nějaký ten "východ republiky", doprava je drahá a peněz ubývá, ale teoreticky bych se nebránil i něčemu dál, pokud by to mělo smysl a bylo to např. na víc dnů). Ale zase nemám žádnou "putovací výbavu" takže s tímhle nevím :D

Čas bych měl mít teoreticky až na různé výjimky až do půlky září...

EDIT: taky by mi asi nejvíc vyhovoval klidnější neputovací víkend na nějaké chatě :)
Naposledy upravil(a) Robyer dne sob, 26. čer 2010, 18:47, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ PRÁZDNINOVÝ SRAZ/Y

Příspěvekod saila » sob, 26. čer 2010, 16:01

no ja bych se nebranila a i mi je celkem sumak kde by to bylo ale spis bych byla pro neco klidnejsiho neputovaciho vikendovyho neco jako bylo loni u ria (na vikend na nejakou chatu a s mensimi prochazkami pac moje kycle ma hranici cca 8km:-D)

btw: kluci by tam meli byt asi 2 mesice...
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ PRÁZDNINOVÝ SRAZ/Y

Příspěvekod Firzen » sob, 26. čer 2010, 16:38

Mně je to také celkem jedno, dojedu kamkoli a kdykoli :D Mám jen autoškolu, takže bych vás včas upozornil, kdybych věděl, že mi to nevyjde. Pevný časový plán bohužel nemám.
Ale bylo by třeba fajn vyrazit někam, kde by se zároveň daly nalézt polodrahokamy.
Respice finem et non peccabis.

pelda5
Příspěvky: 1
Registrován: sob, 26. čer 2010, 22:45

Re: VELKÝ PRÁZDNINOVÝ SRAZ/Y

Příspěvekod pelda5 » sob, 26. čer 2010, 22:50

zůčastnil bych se rád ikdyž nemá moc zkušeností a sem na multideníku krátkou dobu ale je mi skoro 16 takže by byl pro mne problém s penezi (s dopravou) a navíc sem ze Střední moravy (Letovice- okres Blansko) a co tak čtu tak asi vetšina z vás je z Čech a datum nevím boužel se vetšinu vecí dozvídám velmi pozdě

Uživatelský avatar
Arinat
Příspěvky: 68
Registrován: úte, 30. zář 2008, 22:13

Re: VELKÝ PRÁZDNINOVÝ SRAZ/Y

Příspěvekod Arinat » ned, 27. čer 2010, 18:17

Ahoj, na žádném srazu jsem zatím nebyl, ale rád bych se zúčastnil. Co takhle několikadenní putování někde v lesích, přespávání na starých zříceninách,.. ;)

Uživatelský avatar
petra
Příspěvky: 65
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 22:45

Re: VELKÝ PRÁZDNINOVÝ SRAZ/Y

Příspěvekod petra » ned, 27. čer 2010, 22:29

Jardo, připiš si mně na seznam :D
jasný, že pojedu taky, když budu mít volno :)

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ PRÁZDNINOVÝ SRAZ/Y

Příspěvekod Brandis » pon, 28. čer 2010, 07:15

Nazdarek...no ja bych samozrejme velmi rad jel, ale vzhledem k tomu ze sem asi jedinej ze zapadu republiky tak to vse pro mne bude nejspis strasne daleko a tedy i velmi nakadne :(
Jinak pokud by byl zajem dorazi nekam sem "do lesa" a projit nejake "pozoruhodnosti" tady u nas, tak bych to klidne zorganizoval ;) mame tu v okoli par zaniklych obci(jako ze hodne starych), ted je tu o tom i krasna vystava na Andelsky Hoře(http://prirodakarlovarska.cz/?clanky/za ... e-knihovne) tam je i krasna zricenina(http://maps.google.cz/maps?hl=cs&tab=wl ... ska%20hora) a nasel bych tu i vicero zajimavych veci ;) jako treba stríbrny dul v Jachymove :D nebo uzasnou vyhlidku(tam by se dalo i velmi dobre stanovat) a je tam treba i snad 500leta lipa 8-) (http://foto.mapy.cz/32524-Hvezda)

Tak pisnete jestli by ste prijeli sem k nam, nebo kdyby to bylo pripadne i nekde "okolo prahy" tak bych uvazoval o tom zda dorazim. cokoliv dal pro me nema smysl, sry...

Mejte se krasne!!!
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

122333
Příspěvky: 77
Registrován: ned, 28. čer 2009, 20:10
Bydliště: Ruská federace

Re: VELKÝ PRÁZDNINOVÝ SRAZ/Y

Příspěvekod 122333 » pon, 28. čer 2010, 20:28

Taky me pripiste na seznam, pokud budu mit volno tak... :)

Jsem taky spis pro vikendovy neputovaci vylet ( nejaka chata nebo tak neco, nekde v prirode treba... hlavne ne nic ve meste )

Jsem z J-Moravy, ale je mi vicemene jedno kde to bude. Optimalni by byl stred CR nebo vychod CR.


f.
Je dovoleno odrazit násilí násilím. - Domitius Ulpianus

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ PRÁZDNINOVÝ SRAZ/Y

Příspěvekod Firzen » úte, 29. čer 2010, 19:49

Ještě jen dopředu varuju, že mi došlo, že 23.7. - 25.7. nemám čas, budu na svatbě ;)
Respice finem et non peccabis.

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: VELKÝ PRÁZDNINOVÝ SRAZ/Y

Příspěvekod Jarda » úte, 29. čer 2010, 22:19

Zatím podle ohlasů na chatu[četu] to vypadá že by se lidem nevíc líbilo jet na chatu[chatu]. :twisted:
Asi někde v přírodě a v pěkným prostředí, kde by bylo něco zajímavýho/pěknýho k vidění a na několik dnů. (mě osobně by se líbil celý týden :-) )
Napište svoje tipy a rozhodněte se kdo z vás bude tu akci organizovat. :-)
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ PRÁZDNINOVÝ SRAZ/Y

Příspěvekod Brandis » pon, 12. črc 2010, 10:25

Tak ja uz se nabizel...akorat s tou chatou je problem. Osobne zadnou nemam a vsechny ostatni by sme draze zaplatili...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ PRÁZDNINOVÝ SRAZ/Y

Příspěvekod Firzen » pon, 12. črc 2010, 19:42

Tak ja uz se nabizel...akorat s tou chatou je problem. Osobne zadnou nemam a vsechny ostatni by sme draze zaplatili...
Jo, chtělo by to trochu rozhýbat. Myslím, že ta chata stejně nakonec nevyjde, protože je to prostě nákladné a těžké na sehnání. Navíc spaní pod širým nebem ve spacáku nebo ve stanu se stejně nic nevyrovná. :)
Respice finem et non peccabis.

122333
Příspěvky: 77
Registrován: ned, 28. čer 2009, 20:10
Bydliště: Ruská federace

Re: VELKÝ PRÁZDNINOVÝ SRAZ/Y

Příspěvekod 122333 » pon, 12. črc 2010, 20:38

Spis, nez ze je to drahe bych rekl, ze problem bude s tim kde to sehnat a kdo to sezene :)
Je dovoleno odrazit násilí násilím. - Domitius Ulpianus

Uživatelský avatar
Korina
Příspěvky: 28
Registrován: úte, 01. črc 2008, 09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ PRÁZDNINOVÝ SRAZ/Y

Příspěvekod Korina » sob, 17. črc 2010, 18:08

Zdravím,

já jsem pro ten návrh co tu dříve napsal Brandis.. :D Jinak organizátoři budou Brandis a Jarda pokud oba souhlasí. ;)
Teď jen stačí domluvit termín (víkend) kdy se bude sraz pořádat. :)

S pozdravem

Nikol ;)
Když se chce všechno jde. ;)

Naším úkolem je naučit se žít a né zabíjet.
(Nikolw)

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ PRÁZDNINOVÝ SRAZ/Y

Příspěvekod Robyer » ned, 18. črc 2010, 01:17

Zdravím,
tak jsem našel jednu celkem zajímavou chatu :)

Není to nikde vyloženě na straně republiky, takže by to mohlo být dostupné aspoň pro větší část lidí, taky je levná (od 90 kč / osoba za noc ), až pro 13 osob a celý srpen mají zatím volno.
Ještě jsem neřešil, co by se dalo dělat nebo navštívit po okolí, ale i kdyby toho moc nebylo, ta chata se mi líbí :)

Celé info: http://www.jeseniky-ubytovani-bank.cz/o ... ekt_4.html

Co vy na to? :P
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: VELKÝ PRÁZDNINOVÝ SRAZ/Y

Příspěvekod Jarda » ned, 18. črc 2010, 10:42

Co vy na to? :P
Mě se to líbí, já jsem pro :-)

GPS: Loc: 50°1'39.189"N, 16°51'49.534"E
Nejlíp se tam dostanete asi když pojede vlakem do vesnice Bohdíkov a odtud po zelený na Štědákovu Lhotu (asi 3km)
Termín by byl 6-8 srpna
V okolí je množství zalesněných kopců vhodných na chození :-)
http://www.panoramio.com/photo/36627115
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Korina
Příspěvky: 28
Registrován: úte, 01. črc 2008, 09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ PRÁZDNINOVÝ SRAZ/Y

Příspěvekod Korina » ned, 18. črc 2010, 11:49

Zdravím,

já jsem pro a souhlasím i s termínem 6 - 8. srpna. :D ;)
Když se chce všechno jde. ;)

Naším úkolem je naučit se žít a né zabíjet.
(Nikolw)

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: VELKÝ PRÁZDNINOVÝ SRAZ/Y

Příspěvekod Firzen » ned, 18. črc 2010, 12:14

Tak jo, to půjde, termín mi vyhovuje. :) Sice budu pořád přestupovat jak blb, ale není to nijak strašné. Možná ale budu 8.8. odjet dřív - což mě strašně mrzí, ale zase bych pak přišel o setkání s jinými lidmi :(.
Těším se na vás.. :D
Respice finem et non peccabis.


Zpět na „Srazy a setkání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů