Sraz 18-20.6

Moderátor: Srazy

kuba
Příspěvky: 16
Registrován: ned, 02. kvě 2010, 15:10

Re: Sraz 18-20.6

Příspěvekod kuba » čtv, 17. čer 2010, 13:23

ahoj . Dik za pozvánku co přišla Mailem. ten Nápad se slunovratem je suprovy nadchlo me to dřív sem chtěl taky něco takového naplánovat X roků zpatky ale nebyla partia. Já se Bohužel nezůčastním v Sobotu má sestřenice svatbu je slušná povinost tam být. Ale pokud budou Další srazy budu rád když mě zase písneš at nic nepromeškám.tak to se mnou nevzdávej.

jo Technické Doporučení: minuly Výkend byl den jako z pohádky tak sme si udělaly čundr s kámošem na staré místo za ďeďinů. Bohužel běhěm tech pár týdnů se vyrojily komáři a to tak že sem to v životě nezažil. takže šecko supr enom komáři to zabily. pokud máte ***Moskytiéru*** vemte sebou.jinak kromě repelentů funguje taky Dým z cigaret

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 18-20.6

Příspěvekod clario » čtv, 17. čer 2010, 13:48

neboj s komárama už máme taky nějákou zkušenost :D navlíkneš si pytel od spacáku na hlavu nebo přes ní přehodíš tričko a taky to stačí :D navíc na místech kam jdeme nikdy moc komáři nebyly :).
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 18-20.6

Příspěvekod Firzen » stř, 23. čer 2010, 15:21

Byl to můj první výlet tohoto typu a musím říct, že tak skvěle jsem se necítil snad nikdy. Všichni lidé, se kterými jsem tam byl mi úplně přirostli k srdci, a ta místa, na kterých jsme byli taky. Sloučil jsem Anežčiny a moje fotky dohromady a dal jsem je sem: http://uloz.to/5173876/vylet-18.6-az-20.6.zip

Fotky zdaleka nevystihnou celý výlet, navíc je jich docela málo, já osobně jsem na focení neměl moc myšlenky :) Na multidenik.cz později napíšu ve zkratce, jak vše proběhlo.
Respice finem et non peccabis.

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz 18-20.6

Příspěvekod Prince_Rakeem » stř, 23. čer 2010, 18:26

I počasí nakonec i přes nepěkné vyhlídky bylo dobré :)
Jinak fotky jsou fajn.... A taky bych chtěl poděkovat nově příchozím (Firzen).....jsem moc rád, že se začínají na putování připojovat i další lidi 8-)
Takže jen tak dál. Doufám, že to tak půjde dál ;)


Zpět na „Srazy a setkání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti