...dalsi "Putovani" v roce 2010

Moderátor: Srazy

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

...dalsi "Putovani" v roce 2010

Příspěvekod Brandis » úte, 02. bře 2010, 09:18

Nazdarek, tak nejak se nam blizi jaro a s prichazejicim slunickem a prodluzujicim se dnem uz na mne pomalu leze ta touha vyrazit nekam ven do prirody. Co vy jste na tom podobne? ;)

Co tedy treba uz zacit domlouvat nejake dalsi Putování? osobne bych se do organizace nehrnul a nechal bych to na nekom kdo uz to ma aspon jednou za sebou :) kdyz ovsem nebude zbyti, naplanuji neco tady v Karlovarskem kraji, byl by zajem?

Mejte se krasne!!!
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: ...dalsi "Putovani" v roce 2010

Příspěvekod Prince_Rakeem » stř, 03. bře 2010, 21:26

jsem pro. 8-) Máš moji podporu ;)
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: ...dalsi "Putovani" v roce 2010

Příspěvekod Pete » stř, 03. bře 2010, 21:38

Jn podpora je vzdy a pak stejne neprijde ani pulka lidi xD
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: ...dalsi "Putovani" v roce 2010

Příspěvekod clario » čtv, 04. bře 2010, 07:58

Pete: a jak si v tomhle můžeš být tak jistej? :D co si pamatuju tak sem tě na žádnym našem srazu nebo putování neviděl :D tak jak řikáš to vypadalo dřív momentálně je na každym srazu vždycky lidí jak psů :D

jinak pro nějáký lesní dobrodružství bych byl taky, pořád tam venku ale dle mého názoru nejsou nejlepší podmínky :D alespoň ne pro ten muj lehkej letní spacák. :D Ale tak můžu si vzít dva :D
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: ...dalsi "Putovani" v roce 2010

Příspěvekod Brandis » čtv, 04. bře 2010, 08:40

Tak take sem nemyslel udelat to hned pristi tyden ;) ale zacit to uz nejak domlouvat...treba na duben ci kveten...to uz by mohlo byt pocasi na putovani opravdu krasne!!!
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: ...dalsi "Putovani" v roce 2010

Příspěvekod Jarda » čtv, 04. bře 2010, 18:10

Jsem taky pro, jako obvykle a opravdu rád se zúčastním :-) Ale záleží to opět na termínu.

btw. zkuste všichni kdo to čtete nějakou vizualizaci nebo přání aby to krásně vyšlo a sešlo se co nejvíc lidí :-) Nejlíp teď hned, aby jste to neodkládali na potom a udělali to až nidky. Prosím je minutku, bude to takovej pokus :-) Dík
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Aniyk
Příspěvky: 17
Registrován: stř, 11. čer 2008, 09:24
Bydliště: Josefov
Kontaktovat uživatele:

Re: ...dalsi "Putovani" v roce 2010

Příspěvekod Aniyk » stř, 10. bře 2010, 22:34

Čauec všichni :)

Moc ráda se k vám taky přidám!..minulý putování bylo dokonalý a už aby bylo co nejdřív to půjde další ;) ...můžete se mnou počítat na 110%...tuhle událost si nenechám v žádným případě ujít! :D ...čím víc nás půjde, tím líp 8-) ...tak pokud stále váháte, tak neváhejte a odvažte se zažít něco, co jste doposud nezažili :D ;)
''Čím rychleji se člověk snaží žít, tím méně toho skutečně prožije.''

''Poznej svou tmu a ona zmizí, pak poznáš, co je světlo.''

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: ...dalsi "Putovani" v roce 2010

Příspěvekod Sunny:-) » pát, 12. bře 2010, 00:28

Ahoj všem! :-)
Tak mi zas přišlo se sem po delší době podívat a co nevidím, hned další tuláci už by zas rádi vyrazili.. Taky už to na mě takhle jde snad už od Vánoc :D Takže jakmile bude trochu teplo (více než jen dva dny :lol: ) určitě něco vymyslíme a vyrazíme. ;)

Čím více pohodových lidí bude poté pohromadě tím jedině lépe, takže kdokoliv bude chtít a skutečně s námi poté vyrazí, bude určitě vítán. ;) Tak na teplo a jaro! ;)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: ...dalsi "Putovani" v roce 2010

Příspěvekod blaza » pon, 26. dub 2010, 08:58

Az to nejakej lev zorganizuje, tak se s chutí pripojim ;)
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus


Zpět na „Srazy a setkání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů