Napadlo mě, že bychom mohli zorganizovat nějaké setkání na trase České Budějovice až Praha, případně i Jihlava

Moderátor: Srazy

holka21
Příspěvky: 47
Registrován: ned, 21. čer 2015, 17:08

Napadlo mě, že bychom mohli zorganizovat nějaké setkání na trase České Budějovice až Praha, případně i Jihlava

Příspěvekod holka21 » čtv, 03. bře 2016, 19:12

Napadlo mě, že bychom mohli zorganizovat nějaké setkání na trase České Budějovice až Praha, případně i Jihlava. Buď skupina lidí nebo když budeš sám/sama, tak můžeme se setkat společně. Byla bych ráda kdybych se mohla setkat s někým, který má stejný či podobný koníček jako já. Nemám přátele s kterými bych si o tom mohla povídat a myslím si, že jsou na tom jiný třeba podobně. Nebyl by problém třeba domluvit nějaké místo (restaurace, čajovna)
Byla bych ráda a myslím, že ty /vy také. :-)

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Napadlo mě, že bychom mohli zorganizovat nějaké setkání na trase České Budějovice až Praha, případně i Jihlava

Příspěvekod Jarda » čtv, 03. bře 2016, 19:22

já jsem pro
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Korina
Příspěvky: 28
Registrován: úte, 01. črc 2008, 09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Napadlo mě, že bychom mohli zorganizovat nějaké setkání na trase České Budějovice až Praha, případně i Jihlava

Příspěvekod Korina » úte, 22. bře 2016, 20:07

Já jsem jedině pro Prahu. :) Také záleží jaké datum by se vybralo. ;)
Když se chce všechno jde. ;)

Naším úkolem je naučit se žít a né zabíjet.
(Nikolw)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Napadlo mě, že bychom mohli zorganizovat nějaké setkání na trase České Budějovice až Praha, případně i Jihlava

Příspěvekod clario » stř, 23. bře 2016, 21:33

Nějaký ten sraz by byl po dlouhé době celkem fajn :). Za mě ale určitě Praha.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

holka21
Příspěvky: 47
Registrován: ned, 21. čer 2015, 17:08

Re: Napadlo mě, že bychom mohli zorganizovat nějaké setkání na trase České Budějovice až Praha, případně i Jihlava

Příspěvekod holka21 » pát, 01. dub 2016, 17:42

Ahoj,
tak dobře, stačí teď už jen domluvit jaký termín, konkrétní místo v té Praze a čas, který by všem vyhovoval. Mě by místo vyhovovalo asi někde v okolí hlavního nádraží,jelikož pojedu z ČB, ale není problém i jinde, když by to vyhovovalo víc. ;-)


Zpět na „Srazy a setkání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti