Silvestr 2015

Moderátor: Srazy

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Silvestr 2015

Příspěvekod Jarda » ned, 15. lis 2015, 11:47

...takže co podnikneme na Silvestra případně někdy tou dobou? V minulosti jsme jezdili na Čertov anebo se sešli v čajovně v Brně.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Myself
Příspěvky: 6
Registrován: ned, 18. kvě 2014, 12:06

Re: Silvestr 2015

Příspěvekod Myself » ned, 15. lis 2015, 18:15

Ja som za Čertov, navyše v zime som tam ešte nebol :)

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Silvestr 2015

Příspěvekod Firzen » pon, 16. lis 2015, 17:43

Taky by se mi líbil Čertov, ale ještě nevím, zda nebudu s lidmi z Frabata.
Respice finem et non peccabis.

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Silvestr 2015

Příspěvekod Jarda » pon, 16. lis 2015, 19:30

ale ještě nevím, zda nebudu s lidmi z Frabata.
Myslíš, že se to bude časově krýt?
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Silvestr 2015

Příspěvekod Prince_Rakeem » pát, 11. pro 2015, 19:02

Tohoto roku se koná tradiční pobyt v zasněžené krajině na Čertově.

Všem je vstup povolen z následujícím upozorněním:
- Kapacita je malá, kolem 8... pokud se nás sejde hodně, počítejte s podmínky tomu rovny!
Spaní na zemi, či v nevytopené místnosti. :twisted: Nebo o proti tomu, ve velmi teplé místnosti. :-)
- Jízda na igelitus plameny v zádech , leh ve sněhu v spor nahý se můžou vyskytnout na pořadu dne!
- Možnost přírodní indiánské sauny, pokud si ji jako vždy sami postavíme!
- Vášnivé hry vedoucí k posedlosti a démonizaci účastníků.
- Společné cvičení všech rázu od duch. po psych. výdrže. Aneb jak se toho chopíme.

Zbytek programu záleží na kreativitě a schopností účastníků!

Obrázek
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Silvestr 2015

Příspěvekod Jarda » pát, 11. pro 2015, 19:16

Hlásím se, že mám zájem.

Jinak...
Přemýšlel jsem o tom, že bych si koupil hodně teplý spacák... pokud bych si ho sehnal teoreticky bych pak mohl stanovat před chatou kdyby bylo plno :-D
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Myself
Příspěvky: 6
Registrován: ned, 18. kvě 2014, 12:06

Re: Silvestr 2015

Příspěvekod Myself » sob, 12. pro 2015, 16:41

Predbežne sa hlásim, že prídem na nejakých 75% ... a ak nenasneží, padne polovica plánov čo by sa dalo robiť :D

Uživatelský avatar
Daniel.Draven
Příspěvky: 43
Registrován: sob, 05. bře 2011, 02:25

Re: Silvestr 2015

Příspěvekod Daniel.Draven » ned, 13. pro 2015, 11:20

Zdravím, taky bych se rád přidal. Od kolikátého do kolikátého to tak zhruba plánujete? :)

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Silvestr 2015

Příspěvekod Firzen » ned, 13. pro 2015, 13:16

Takže dnes jsem si domluvil v práci volno, potvrzuji tedy účast na 100%!
Respice finem et non peccabis.

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Silvestr 2015

Příspěvekod Firzen » úte, 05. led 2016, 22:10

Všem děkuji za nezapomenutelný Silvestr! Fotky ještě nemám připravené, ale podělím se zatím alespoň o zápisek, který jsem napsal do Čertovské kroniky:
27.12.2015 - 2.1.2016

Letošní Silvestr jsme zase jednou prožili na Čertově. Účastníci přijížděli postupně, a bylo nás tu nakonec celkem devět. Sestava byla následovná: Adam, Anežka + Mayu (10 měsíců stará dcera), Jarda, Katka, Ondra, Peter, Roman a Terezka. Ne všichni jsme se navzájem znali, takže bylo vše o to zajímavější. Přijde mi zpětně zajímavé, jak se projevovali jednotliví účastníci.

Peter se jako obvykle z nás nejvíce zaobíral přípravou jídla, mytím nádobí, chystáním dřeva a pomocí ostatním. Přinášel jako vždy určitou stálou harmonii, připravoval vhodné podmínky, a zbytek už nechal na nás.

Terezka opět projevila svoji ženskost. Přijímala a užívala si vše, co pobyt přinášel, a taktéž se často účastnila vaření.

Roman hlavně ke konci pobytu hodně trpěl jakousi nemocí, takže nevím, jak moc si to zde užil. Myslím, že se věnoval především svému nitru - podobně jako já.

Jarda byl dost indiferentní a spíše pasivní. Ale když se pro něco rozhodl, prostě to udělal. Například naštípal úplně všechno dřevo, které v kůlně našel.

Adama jsem ještě neznal, ale rychle jsme se skamarádili. Je mu teprve 12, a tomu odpovídaly jeho projevy. Je řekl bych dost chytrý, klidný a přitom plný energie a dětské radosti. Vždy se s radostí účastnil her, cvičení i práce. Dokonce s námi i meditoval, a řekl bych, že velmi úspěšně.

Anežka byla téměř úplně ponořena do svých mateřských povinností, a věnovala se tedy především své dcerce Mayu, na které bylo vidět, jak nesmírně jí prospívá, že se jí Anežka tolik věnuje. Myslím, že mají mezi sebou opravdu silné pouto.

Katku jsem, stejně jako Adama, poznal poprvé. Během krátké doby jsem poznal, že pod její tak trochu přísnou učitelskou vizáží se skrývá bytost, která je podobně zaseknutá na své cestě, jako já, který toto píšu. Je to velmi milá a půvabná žena, která hledá sebe samu, a musí překročit vlastní stín.

Ondra (já) se snažil ostatním předat něco ze svého poznání, ale nebyl v tom zcela úspěšný. Během pobytu došel k velkým zjištěním o svém nitru. Pochopil zejména, že se musí nejprve sám stát světlem, aby jej mohl předávat ostatním.

Bylo to krásné,
děkujeme!
Respice finem et non peccabis.


Zpět na „Srazy a setkání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host