Víkendové putování 17. - 18. října

Moderátor: Srazy

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Víkendové putování 17. - 18. října

Příspěvekod Jarda » sob, 03. říj 2015, 16:12

Uděláme nějaké putování dokud ještě venku nepadá sníh? Můžeme zase na Housku, Bezděz apod. Nebo úplně někam jinam. Dalším návrhům se nebráním.
Jestli půjdeme na Housku, můžeme se koupat v Mácháči. Myslím, že vstupné se už nevybírá a budeme mít celou pláž pro sebe! A to se vyplatí! :-D
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Víkendové putování 17. - 18. října

Příspěvekod Helias » sob, 03. říj 2015, 22:56

Pojeď o víkend dřív na indiánský víkend v Poustce ;-).
Carpe Diem

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Víkendové putování 17. - 18. října

Příspěvekod Jarda » ned, 04. říj 2015, 02:02

Ten víkend už jsem na jiné akci v Hradci.
Za tuhle cenu bych musel mít jistotu, že mi to sedne. tzn. více informací. Např. fotky lidí, nějaký jejich profil čím se zabývají, jak a proč, případně nějaké články od nich, kde uvidím jejich postoje a názory. Zrovna v téhle oblasti jsem trochu vybíravý. Rád bych se vyhl akcím typu "CestykSobe.cz" a "Petr Chobot" S tímhle rozpočtem bych mohl udělat čtyři víkendové putování. :-) Ale je mi jasné, že tohle je běžná cena. Pokud je cena dostatečně nízká tak jsem ochotný jít i na akce, které nevím jestli mi sednou nebo u kterých mám pochynosti. Takže za mě takhle.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Víkendové putování 17. - 18. října

Příspěvekod Prince_Rakeem » pon, 05. říj 2015, 14:10

Jardo, tak vytvoř hlasování, ať se ví kdo by měl zájem a kdy? Možná by nebylo špatné oživit zase tradiční víkendové putování/výlet, které upadlo v zapomnění. :P
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Víkendové putování 17. - 18. října

Příspěvekod Jarda » pon, 05. říj 2015, 17:53

Hlasování můžeme udělat. Jenže pak budeme potřebovat čas 3 měsíce předem než se všichni dohodnou (jestli se dohodnou) Podle mě se spíše osvědčilo, že se pár lidí dohodne že pojedou tak jako tak a ostatní se přidají. Ikdyž je pak účast menší. Pokud chceme putování se spaním venku, je třeba jednat rychle.

Anebo si musíme sehnat hodně teplé spacáky a pak prý není problém spát ve sněhu... což je něco co bych si taky rád vyzkoušel.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Víkendové putování 17. - 18. října

Příspěvekod Helias » úte, 06. říj 2015, 18:44

Jardo, rozumím ti, souhlasím :-).
Nebudu tu vypisovat, co jsme zač a co budeme dělat a nebudu ti zadělávat toto téma ;-).
Pravdou je, že jsem tu dřív byl dost často a po letech jsem sem opět mrknul a jsem rád, že to tu stále žije.
Rád bych se s vámi se všemi (s některými opět) setkal třeba v nějaké čajovně v Praze, ale to už na jiné téma ;-).
Carpe Diem

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Víkendové putování 17. - 18. října

Příspěvekod Jarda » ned, 18. říj 2015, 19:12

Putování padlo. Teď už asi na spaní pod širákem nikoho nepřesvědčím. Zamykám téma a zkusme vymyslet něco jiného :-)
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)


Zpět na „Srazy a setkání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti