Velké putování 2016 (Transilvánie)

Moderátor: Srazy

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Velké putování 2016

Příspěvekod Jarda » sob, 26. bře 2016, 18:30

Tak už je nejvyšší čas to pořádně začít plánovat :-)
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Úseky na které je třeba si dát pozor

Příspěvekod Jarda » sob, 26. bře 2016, 22:37

Úseky na které je třeba si dát pozor
http://static.panoramio.com/photos/orig ... 013799.jpg tohle je značená cesta
http://www.panoramio.com/photo/93949160
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Velké putování 2016

Příspěvekod Jarda » pon, 28. bře 2016, 00:58

Navrhuji přechod pohoří Fagaras... cca 60km na délku, málokdy pod 2000m. Po celé délce vede značená turistická ztezka. Jsou tam pravidelně rozmístěné i plechové záchranné budky, kam se dá schovat. V létě tam není tolik sněhu jako na fotce :-) cca uprostřed je nejvyšší hora Moldoveanu 2544m https://cs.wikipedia.org/wiki/Moldoveanu

A pak se uvidí co dál, pokud zbude čas... mohli by být zase třeba nějaké nížiny v hezkých lesích u vody. Ale zase by tam mohlo být víc mědvědů a vlků :-D

Obrázek
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Velké putování 2016

Příspěvekod ATA » ned, 17. dub 2016, 15:57

Je potřeba řešit termin a kdo pojede
předbežnej návrh terminu odjezdu 15.6 - 8.7
čas tam cca 3 tejdny
*pokud máte návrh na přesnej termín nebo se vám hodí jinej dejte vědět ale co nejdřív !!!
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Velké putování 2016

Příspěvekod Vit » stř, 20. dub 2016, 23:52

Díky za reakci, Jardo, ale úplně se mi na ten můj dotaz povedlo zapomenout. Chtěl jsem navrhnout podzim, ale v aktuální chvíli se plány jaksi nakupily a jestli bych něco nebyl schopný říst ani orientačně, tak je to možný termín z mé strany - vypadá to, že vás letos na výpravě opět minu. Ta data začátkem léta jdou taky dost mimo mě, asi mi to fakt letos neklapne. Přeji vám všem šťastné putování, pokud už bych vás v nadcházejícím období nepotkal. :)
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)


Zpět na „Srazy a setkání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti