Soukromý sraz

Moderátor: Srazy

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Soukromý sraz

Příspěvekod woa » pát, 16. led 2015, 22:38

Zdravím. Strašně rád bych někoho tady z fóra střetnul, ale bohužel nemám čas jezdit na srazy, hlavně kvůli tomu že se konají pro mě dost daleko. Takové věci jako cesta na konec světa co tu pořádá ATA sou moc hezký, ale boužel pro mě neuskutečnitelný.

A tak mě napadlo že bysme mohli udělat ňákej malej srazík s váma co jste poblíž, třeba 2 nebo 3 lidi. Já jsem z Vysočiny. Pokud jste něko poblíž a máte zájem, můžem něco domluvit ;)
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Soukromý sraz

Příspěvekod Firzen » sob, 17. led 2015, 22:52

Ahoj :-)

setkání by bylo fajn, ale nově je nutné, aby nově příchozí splnili jednu z následujících podmínek, přičemž je jejich svobodnou vůlí si vybrat, která z nich to bude:

1. možnost: Přejít po žhavém uhlí
2. (záchranná) možnost: Adept zadrží dech, a zároveň ponoří malíčky rukou do vroucí vody. V tomto stavu za prázdnoty mysli setrvá po dobu 10 minut.

Těšíme se na tebe :D
Respice finem et non peccabis.

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Soukromý sraz

Příspěvekod Jarda » sob, 17. led 2015, 23:01

Ahoj, to jsou soukromé podmínky pro soukromé setkání s Firzenem. Pro ostatní neplatí.

Za dostačující podmínky pro setkání lze obvykle považovat úspěšné přepravení se z bodu A do bodu B v dohodnutém čase za pomoci společnosti Českých Drah, případně jinou cestovní společností.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)


Zpět na „Srazy a setkání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti