Putování v Blanském lese

Moderátor: Srazy

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Putování v Blanském lese

Příspěvekod Firzen » čtv, 04. zář 2014, 00:49

Ahoj bojovníci,

v pátek 5.9. (tedy už zítra!) vyrážíme s Jardou na víkendové putování po Blanském lese.
Podíváme se na krásná místa, která jsem vídal 7 let po sobě, kdy jsem tam jezdil na tábory. Podíváme se však na mnoho míst (a bude jich většina), kde jsem ještě nikdy nebyl.
Čekají nás cesty hlubokými lesy, podíváme se na zříceniny hradů, pozůstatky hradišť našich předků, a také očekávám, že potkáme nějaké to energetické místo.

Spát budeme pod širákem pravděpodobně na vrcholech hor. Potřebná výbava je tedy především spacák, karimatka, jídlo na 3 dny, a nějaká ta odvaha. Cesta, kterou ujdeme měří celkově přibližně 40 kilometrů, a vracet domů se budeme v neděli 7.9.

Všem, kdo se zúčastní se na cestě naskytne přímo úžasná příležitost pro duchovní rozvoj, a proto kdokoli se chce přidat, nechť se nám ozve, a my ho rádi vezmeme s sebou!
:-)

Aktuální účastníci: Jarda, Firzen a Láďa
Možná by šli i: zebyja, Sumys
Respice finem et non peccabis.

Uživatelský avatar
Daniel.Draven
Příspěvky: 43
Registrován: sob, 05. bře 2011, 02:25

Re: Putování v Blanském lese

Příspěvekod Daniel.Draven » ned, 14. zář 2014, 13:52

Ahoj, a report náhodou nebude? :)

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Putování v Blanském lese

Příspěvekod Jarda » pon, 13. říj 2014, 20:35

Do reportu se mi moc nechce, ale nějaké shrnutí bych mohl zpětně napsat.
Nakonec jsme jeli: já, Firzen a Láďa.

Zjistili jsme zajímavou věc. Sice jsme měli na cca 43 km 3 dny což je 14,3 km/den ...jenže jsme nepočítali, že první den přijedeme odpoledne a poslední den odjedeme dopoledne... což je po přepočtu 2 dny na trasu a tempo 21,5 km na den :-D Takže jsem musel všechny stále popohánět, abychom stihli ten jeden ze tří autobusů, který za ten den do toho zapadákova jezdí :-D Nakonec nám zbylo několik hodin k dobru. Počasí sice bylo na houby (byly vidět kam se člověk podíval) ale pršelo na nás jen cca půl hodiny, což je proti původním předpovědím úspěch.
Já jsem si to užil.

Toto putování doporučuje 11 z 10 Firzenů.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)


Zpět na „Srazy a setkání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti