Velký sraz v Brně 26.4.2014 - report

Moderátor: Srazy

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Velký sraz v Brně 26.4.2014 - report

Příspěvekod Firzen » ned, 27. dub 2014, 10:28

Věděl jsem zcela jistě, že chystané setkání v čajovně bude opravdu mocné. To, jak neuvěřitelně silné to bylo, však zcela předčilo má očekávání. Pozval jsem snad všechny duchovně zaměřené lidi, co znám, a na setkání nás přijelo opravdu hodně. Příliš jsem to nepočítal, ale díky tomu, že zároveň v čajovně byli také lidi z Frabato.cz, dá se říct, že celkově nás bylo asi kolem 16 lidí.

Poznal jsem mnoho nových lidí - například Víta, Verču, a Ivetu, a z Frabata pak Martina, Honzu, Mirka, Adama, ...
Myslím si, že všichni prokázali velkou službu své Cestě už tím, že přijeli. Někteří ještě váhali o své cestě a cíli, jiní jej mají již pevně stanovený, a jejich motivace a víra je patrně nezlomná. Dost nových lidí na mě velmi zapůsobilo.

Během setkání jsme se věnovali nejen důležitým duchovní otázkám, názorům, a zkušenostem, ale také jsme se věnovali i praxi (zejména Ata). Za mě můžu říct, že jsme si opět měli příležitost porovnat vzájemně schopnost vnímání energie předmětů , schopnost nabíjení (impregnace) předmětu, dále jsme testovali různé metody telepatie (hlavně Robert měl velmi přesvědčivé úspěchy), Ata také používal tradičné své dnes již velmi precizní měření emocí, energie, přítomnosti bytostí, atd.. Řekl bych, že největší dojem se svým měřením udělal asi na Mirka z Frabata. :-)

Setkání se pro mě, Romana, Roberta a Atu protáhlo až do dalšího dne, protože pak už nám nejel žádný rozumný vlak. Naštěstí nás Robert vzal k sobě na kolej, což bylo úžasné, protože jsem mohl vidět Robyerův kolejní pokoj, a tedy také to, co asi tak naplňuje jeho nitro. :-) Cestu ke koleji nás navíc Robert nechal uhodnout, aniž by jsme u něj kdy byli. Intuitivně jsme skutečně bez nápovědy (hlavně díky Atovi) došli ke správné koleji, a Ata dokonce správně určil i schodiště a patro! Celé setkání na mě zapůsobilo tak neuvěřitelně silně transformačně, že ještě teď to rozdýchávám. Toho, kdo to přjal, setkání myslím naplnilo nehasnoucím světlem tak mocným, že to lze těžko popsat slovy.

PS: Nemůžu zapomenout na zadržovaný smích :D
Respice finem et non peccabis.

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Velký sraz v Brně 26.4.2014 - report

Příspěvekod Vit » ned, 27. dub 2014, 20:31

Také jsem uvažoval, že to bylo tak parádní setkání, že by to chtělo nějaký report. Ty ses toho zhostil bezvadně, napsal jsi to fakt pěkně. :) Snad to naláká i další. :)
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Velký sraz v Brně 26.4.2014 - report

Příspěvekod Robyer » ned, 27. dub 2014, 23:46

Krásný report, líbí se mi, jak to celé vnímáš :-)

Jen jedna věcná poznámka: U mě to nebyla kolej, ale normální byt/privát ;)

A také se mi sraz moc líbil, bylo to opravdu mocné. Dostalo se mi některých důležitých odpovědí/informací, zkušeností a jako obvykle motivace do budoucna. A hlavně jsem vás taky rád zase viděl takhle pohromadě... :)

A zadržovaný smích, jo, ten byl :lol:

Mimochodem budeš sdílet ty fotky, které se vyfotily? Pokud jsou tedy vůbec nějak použitelné :)
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Velký sraz v Brně 26.4.2014 - report

Příspěvekod Firzen » pon, 28. dub 2014, 21:02

Jsem moc rád, že se vám líbí, jak jsem to popsal :-) S tím bytem se omlouvám, samozřejmě to vím, ale nějak jsem to tak napsal. Fotek bylo celkem málo, fotil jsem asi jen 5 minut, a pak Roman taky jen chvíli. Ani tam nejsou všichni, a navíc jsem to dost přísně přebral. Všechny fotky byly zvandalizovány (rozuměj upraveny), a komu by snad bylo líto, že na nich chybí, tak ať si rozmyslí, zda by chtěl dopadnout takhle:
mage.png
A tady je zbytek: https://www.dropbox.com/sh/8z44cglqg5ye253/9_QpY61O5d
Respice finem et non peccabis.

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Velký sraz v Brně 26.4.2014 - report

Příspěvekod Prince_Rakeem » pon, 28. dub 2014, 21:46

Super lidi, super report a fotky, super sraz, :D

Jak už bylo napsáno, tok skvělých zážitků a do konce i informací a pohledů.

Ještě jsem si vzpomněl na hledání spoje v pozdním večeru, které předcházelo skvělé noci u Roba. :))
Volba: Každé tři hodiny letí letadlo, nebo z Brna do Žiliny a zpátky do Ol. (pouze šest hodin jinak normálně hodinové cesty) :D

Prostě super vše.

PS: Ondrova fotka vs. sketch

Obrázek
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!


Zpět na „Srazy a setkání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů