Velké letní putovnání

Moderátor: Srazy

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Velké letní putovnání

Příspěvekod Jarda » pon, 01. dub 2013, 14:47

Putování po Španělsku minulý rok (http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... =37&t=1190) se mi moc líbilo a rád bych i tenhle rok se účastnil něčeho podobného. Je možná ještě trochu brzo plánovat takovéto věci, ale stejně mám pocit, že na tomhle forum je dobré psát o putováních s velkým předstihem. :-)

Zatím nemám žádné pevné plány a zjišťuji jaké jsou možnosti. Mělo by to být někdy v rozmezí od půlky Června do půlky Září. Doba trvání cca měsíc a více.
Taky by to mělo být levné. Nemám ale úplně představu kam by to mělo být. Trochu si hraju s myšlenkou, že bych se stavil navštívit Anežku nebo Romana do Malajsie a okolí :-D Ale nikdo a ani oni sami, nevědí jak dlouho tam vlastně budou :-D Taky jsem si jistý tím, že nechci cestovat sám. Takže bych se chtěl poptat, jestli má někdo podobné nápady a chutě jako já a hledá společníka na cesty. :-) Ptejte se a pište sem cokoliv, co vás k tématu napadne :-)
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Velké letní putovnání

Příspěvekod Prince_Rakeem » pon, 01. dub 2013, 18:52

Pro upřesnění, já za sebe opravdu netuším. Jelikož do léta je času... tzv. moje karty ještě nebyly úplně rozdány. Petr, tady z určitou pravděpodobností bude alespoň do září a možná i dýl, jelikož by rád ještě navštívil ještě Vietnam a Filipíny. A co mám info od Anežky, ta je teďka v Thajsku a sem za námi(do Malajsie) asi hned tak nepřijede, pravděpodobně poletí někdy v blízké době domů? Ale i to je jen můj předpoklad.
Takže pokud ti mohu poskytnout info, tak maximálně tak 8-)
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Velké letní putovnání

Příspěvekod Jarda » pon, 01. dub 2013, 19:56

Ok, díky moc za info :-)
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Velké letní putovnání

Příspěvekod Sunny:-) » pon, 08. dub 2013, 23:58

Ahooj :-)
tak moje "karty".. taktéž ještě nebyly rozdány :D obecně vzato bych byl pro cokoliv, ale spíš menšího rozsahu (týden-dva), protože mám ještě něco důležitějšího v plánu, ale sám ještě nevím a vše může být jinak. Řeknu ti přímo až to bude aktuální. :-)

Předběžně se mnou ale nic moc extra vekého :-)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Daniel.Draven
Příspěvky: 43
Registrován: sob, 05. bře 2011, 02:25

Re: Velké letní putovnání

Příspěvekod Daniel.Draven » sob, 11. kvě 2013, 21:20

Zdravím,

rád bych se přidal, ale vypadá to, že volno budu mít nejspíš předposlední týden v červenci (13. - 21. 7.) a druhý a třetí týden v srpnu... Bohužel se vše může ještě hodněkrát změnit, ale věřím, že se nakonec nějak sejdeme a něco podnikneme :).

Uživatelský avatar
Daniel.Draven
Příspěvky: 43
Registrován: sob, 05. bře 2011, 02:25

Re: Velké letní putovnání

Příspěvekod Daniel.Draven » pát, 24. kvě 2013, 21:23

Tak to zatím vypadá, že bych měl mít s největší pravděpodobností volno od 12. do 25. srpna. Kdo všechno z vás byste měli v tenhle termín předběžně zájem a čas? :)


Zpět na „Srazy a setkání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů