Sraz v Brně

Moderátor: Srazy

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Sraz v Brně

Příspěvekod Vit » pát, 02. lis 2012, 18:51

Zdravím, řekl bych, že už dlouho nebyl žádný sraz (nevím, zda stále fungují Sunnyho pražské srazy), takže navrhuji sraz v Brně, ať se to oživí (pokud by se nám to zalíbilo, mužeme jej zpravidelnit, ale to až pak). :D Vzhledem k počasí a také tradici zde na fóru by to asi bylo v nějaké čajovně (jaké máte zkušenosti s Dobrou čajovnou? já tam zatím ještě nic nepil), pokud máte jiný nápad, sem s ním. Navrhoval bych některý pracovní den, na datu a čase bychom se domluvili, jak by nám to nejlépe vyhovovalo.
Co vy na to? Měli byste možnost a zájem zúčastnit se? Pokud ano, napište jaký den a v kolik by vám to vyhovovalo, a také případně návrh na místo. :)
A podle mě bychom mezi sebe klidně mohli vzít i někoho, kdo se o tematiku fóra zajímá, ale není jeho členem, co vy na to?
-
Mě by nejvíce vyhovoval pracovní den někdy po 14:00 až večer, třeba právě v Dobré čajovně.
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Sraz v Brně

Příspěvekod Jarda » pát, 02. lis 2012, 20:07

Ahoj,
tak zájem by určitě byl, ale nemám Brno moc po ruce. :-) Jestli fungují pražský srazy to nevím a taky by mě to celkem zajímalo :-)

Abych návštěvníky dostal trochu do obrazu.
V současnosti to s těma srazama vypadá asi tak, že se to přes forum už tolik neřeší. Ne všichni ještě furt na to forum aktivně chodí a většinou se tak nějak zkontaktujeme mezi sebou, protože většinou na nějaký vícedenní výlety jede taková "stálá parta lidí" a z fora se až tak moc lidí navíc nepřidává. To by se mělo asi trochu napravit, a aspoň se tu o tom zmínit. :|

Z těch srazů co tu jsou, tak Camino de Santiago se realizovali a nakonec jsme šli je já a ATA, nikdo se nepřidal... nakonec to ale ve dvou nebylo tak špatný ;-) Velký letní chatový sraz se nepořádal... a pokud jo, tak o tom nemám žádný info. A nikde tu ani nevidím výlet na housku, co jsme měli v září. A pak ještě jsme se s firzenem byli podívat na týhle akci http://davnyobycej.cz/mystica/minule-ro ... gram-2012/ to je zase trochu na mě, že jsem to nepřidal :( No a "Princ_Rakeem", "Anyik" a "Peter"(ten na forum nechodi) jsou teď v Thajsku na delší dobu. Není úplně jasný na jak dlouho.

Jinak jestli si chceš organizovat sraz, tak se asi nejvíc osvědčil postup ve smyslu "Já a někdo další" budeme ten a ten den tam a tam a kdo chce, tak at se přidá. Prostě říct, že to bude tak a tak a když se to ostatním bude hodit, tak se přidají, případně se to může trochu upravit aby se to hodilo co největšímu počtu lidí. :-) Jinak se ty lidi moc nedohodnou :-)
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz v Brně

Příspěvekod saila » pon, 05. lis 2012, 11:52

srazy v praze +- funguji:-D schazime se kazdy ctvrtek cca od 18hod ale je to take roztrousene nekdy jsme 4 nekdy tak jsou jenom 2 lidi...

problem je ten ze novej clovek kterej tu osobne nikoho nezna se muze z nejakyho duvodu bat jit najednou mezi takovou velkou bandu lidi:-D (vzpominam na svuj prvni sraz:-D) proto to treba z toho duvodu porad odklada...
pokud tu nekdo takovej je a chtel by se zaclenit nebylo by spatny udelat neco jemu vstric....
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Sraz v Brně

Příspěvekod Vit » pon, 05. lis 2012, 19:43

Tak to jsem rád, že komunita funguje. :)
Jinak ten sraz mám na mysli spíš takto: jelikož zde párkrát bylo něco v Brně, tak si říkám, že třeba někdo, kdo je z Brna či okolí, by mohl mít zájem se něčeho takového zúčastnit. Proto jsem i rovnou neurčil přesnou dobu a místo. A taky proto, že z fóra nikoho osobně neznám, ale rád bych poznal (a dosavadní srazy mi zatím nevyhovovaly, přeci jen ještě nejsem plnoletý, takže si nemůžu jezdit kam se mi zachce).
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz v Brně

Příspěvekod Robyer » stř, 07. lis 2012, 11:50

Ahoj, zrovna jsem tady chtěl napsat, že tuto neděli máme v Brně menší sraz (3-5 lidí), asi zase právě v Dobré čajovně. Scházíme se tu nepravidelně už delší dobu (no, hodně nepravidelně :D ) a budeme rádi, pokud se objeví někdo nový :) Nezáleží na tom jestli je z fóra nebo ne, stačí jen aby měl chuť poznat někoho nového a měl s sebou dobrou náladu :mrgreen:

Vit: Měl bys čas takto o víkendu? Většinou se scházíme v sobotu/neděli, protože z Brna jsme prakticky jen 2, takže pro ostatní to s prací a dojížděním jinak moc nevychází.

Brněnský sraz:
Kdy: Neděle 11. 11. 2012, 11:11 :twisted:
Kde: Dobrá čajovna v Brně
Kdo tam bude: Robyer (já), Daniel.Draven, Pelda, Míša ...a kdokoli další, kdo bude chtít :)

Pozn.: Uvedený čas je můj předpokládaný (či ideální :) ), Daniel s Peldou asi dojedou dřív, Míša dojde do čajovny až ve 13h. Jinak v čajovně býváme až do večera, takže přidat se můžete víceméně kdykoliv (ale čím dřív, tím víc pak budeme mít času ;) ).

Klidně mi napište na ICQ/Jabber, kdybyste se chtěli předem nějak domluvit... :idea:
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Sraz v Brně

Příspěvekod Vit » pát, 09. lis 2012, 21:12

Jo, pravděpodobně v tu neděli dorazím, ale asi jen tak od 15:00 do 16:30. A jak vás poznám? :D
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz v Brně

Příspěvekod Robyer » sob, 10. lis 2012, 15:32

Vit: Můžeš nás zkusit najít intuitivně či telepaticky :lol: ale pro jistotu ti v PM posílám mé číslo na mobil - napiš nebo prozvoň až budeš v čajovně, a někdo z nás pro tebe přijde ke vchodu ;)
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Sraz v Brně

Příspěvekod Vit » stř, 21. lis 2012, 19:23

Sraz proběhl, ale bohužel jsem byl přítomen jen krátce. Jinak s Dobrou čajovnou jsem maximálně spokojený. :) Píšu to hlavně proto, aby bylo jasné, že to nevyšumělo. :D
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)


Zpět na „Srazy a setkání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů