PREČO? .. AC, LD....

Uživatelský avatar
wan to
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 22:55
Bydliště: V strede modrého kamenolomu
Kontaktovat uživatele:

PREČO? .. AC, LD....

Příspěvekod wan to » pát, 20. čer 2008, 00:40

Prečo ste začali? Prečo ste sa dostali k týmto veciam, čo si od toho sľubujete, alebo čo chcete dosiahnuť?

Meditáciou, AC, LD, a inými "technikami"?
„Musíme svoje vedomie naučiť, aby nevidelo prírodu len ako reálne veci a formy.
Musí ju vidieť ako materiál, ako hmotu, z ktorej treba robiť tvary, ktoré s ňou nemajú
nič spoločné.“
Kazimír Malevič

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: PREČO? .. AC, LD....

Příspěvekod Brandis » pát, 20. čer 2008, 08:09

Dostal sem se k tomu pres rodinu. Hlavne tedy pres matku. A to ze smeru pozitivniho mysleni a ovlivnovani skutecnosti myslenkou, ktery me mamka poctive ucila. Jinak babicka cetla budoucnost z kafe a musim rict ze opravdu hodne solidne ;)
Jinak bych chtel dosahnout objeveni "sve" pravdy. Zatim se totiz prisel ze na tomhle svete je to vetsinou tak ze v co clovek veri, to funguje. Sou tu samozrejme i dalsi jine, nemene procesy, ktere se take snazim objevovat, ale nejvice si prave ted vybiram to "v co se mi bude dobre verit", jestli mi rozumite;)davam si proste dohromady vselijake informace a zkladam si svou viru tak aby se mi dobre zilo...postupne sem se z pozitivniho mysleni dostal k AC, cchikungu, meditaci, kineziologii,aikidu,chiromatii. V posledni dobje myslenka kterou sem objevil a nejvic me zaujala a myslim si ze mi prinesla hodne, je objeveni Orgonitu, nebo Orgonove energie. Kde jde v podstate o vedecke objeveni cchi, tao, etheru nebo jak chcete, jiz pred druhou svetovou valkou. Nasledne po objeveni to bylo v americe ututlano. Ja osobne si myslim ze za vsim maji prsty Bildenbergove(NWO), protoze takovy objev jaky ucinil Reich by prinesl zdravi a stesti kazdemu cloveku na planete. Kdo by potom sponzoroval famaceuticke konglomerace a narodni politiku kdyz by lidi meli vse po cem touzi a meli by nevycerpatelny zdroj energie?No to uz sem se trosku rozepsal ale snad vam to neva ;) ...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: PREČO? .. AC, LD....

Příspěvekod jadydadyda » pát, 20. čer 2008, 14:31

Já jsem byl vždy dost zaměřený na své sny a rád jsem snil :lol: Když jsem pak jednou náhodou četl nějakej článek o snech, tak se tam psalo i o LD. Přirozeně mě to zaujalo, ty možnosti a tak (před tím jsem zažil jen ty krátké a moc se tím nezabýval). No a jak jsem pak byl čím dál více posedlejší hledáním informací, tak jsem na netu zákonitě našel zmínky i o AC. Vždy jsem věděl, že je něco takového možné, ale raději jsem se tomu vyhýbal, protože jsem myslel, že to není pro mě (těžko se to popisuje). No a za nějakej čas jsem se i o to začal zajímat a zjistil, že už jsem to asi zažil. Kdysi dávno jsem měl období kdy jsem se podezřele často ocital v transu (nevěděl jsem co to je, ale užíval jsem si to), což vyústilo tím, že jsem se jednou v noci objevil na jiném místě a věděl, že jsem tam doopravdy. V tu chvíli mě nevyděsilo, že jsem někde jinde mimo domov, ale to kde jsem. Tak strach nahánějící místo jsem neviděl ani teď, když cestuji úmyslně, úplně se mi zježilo celé tělo. Ale časem jsem tedy začal i s AC, nečekaně :lol:

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PREČO? .. AC, LD....

Příspěvekod Helias » pát, 20. čer 2008, 17:00

Já jsem se k duchovní cestě dostal přes kamarádku, která uměla reiki. Zaujalo mě to, tak jsem začal chodit na setkání k mistrové reiki, později sem se nechal zasvětit a postupně si hledal duchovní cestu. Časem jsem zjistil, že teta uměla taky reiki, jako malím nám četla z ruky - tak možná mám něco po ní. Nedávno (asi před půl rokem) mi kamrád řekl o AC a OOBE. Velice mě to zaujalo ... dal mi odkaz na astralni-cestovani.info, kde jsem si o tom vše přečetl a zaregistroval se do fóra ... toto fórum mi hodně pomohlo při tréninku a shromažďování informací. Velice mě potom zamrzelo zrušení fóra, což po hrůzném týdnu (asi) vystřídala obrovská radost ze založení nového. AC se mi podařilo asi jednou, ale to si nejsem jistý, bylo to během spánku a ne příliš dlouho.
Carpe Diem

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: PREČO? .. AC, LD....

Příspěvekod GeorgeLD » pát, 20. čer 2008, 23:48

Ja jsem se k tomu dostal proto, ze to pro mne bylo neco noveho a naprosto neprozkoumaneho. Ale AC, LD a ruzne nase okultni filosofie to nebylo ono, postupne jsme se tedy dostal k vychodnim filosofiim, zacalo to buddhismem a tam jsem v knize Mahamudra od Gese Rabtena objevil nekolik uzasnych veci ve stylu ze mame li s nekym problemy, meli by jsme hledat chybu sami v sobe - tedy zalezitosti zlepsovani charakteru, ktere jsem v nasich zapadnich knihach nikde nenasel - v buddhismu kladou duraz na Soucit a muzu rict, ze kdyz se zacne objevovat Soucit, neda se to s nicim srovnat, je to proste neco krasneho a nesmirne mocneho - protoze je to vec, ktera muze skutecne zmenit lidske srdce. Postupne jsme zjistil, ze je moznost dostat se z kolobehu prevtelovani a jiz dale nebyt clovekem zijicim zde na Zemi - a to je to, co jsem hledal. Ale v buddhismu a joze jsem porad neco postradal, je tam spousta knih a nekteri autori pisi pate pres devate a dohromady nic - nemaji co naucit, protoze toho sami prilis nevedi a nektere knihy jsou skutecne hrozne. No a pak jsem se "shodou" okolnosti dostal ke knize Zhuan Falun a tohle mi proste sedlo - ted muzu sam za sebe rict, ze to je to, co jsem celou tu dobu hledal. Takze uz rok praktikuju Falun Gong a je nepravdepodobne ze se na tom neco zmeni :)

Uživatelský avatar
Twiggina
Příspěvky: 25
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 11:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: PREČO? .. AC, LD....

Příspěvekod Twiggina » úte, 24. čer 2008, 02:20

Já k tomu přišla jak slepej k houslím. :lol:
Narodila jsem se do úplně normální rodiny. Podle druhých do rodiny zatížené prapodivnými vědami. Můj dědeček z otcovo strany byl učitelem a zároveň členem klubu spiritistů a jeho duchovní vzor byl K.Weinfurter. Otec byl elektrotechnik a jeho koníčkem hvězdy. Ráda vzpomínám na dobu, kdy mě táta zasvěcoval do tajemství vesmíru. Babička a prababička s matčiny strany věštily z cikánských karet a sbíraly bylinky. Své první cikánské karty jsem dostala od babičky když mi bylo třináct let se slovy, „ty je jednou budeš potřebovat“.
V 29 letech jsem poznala pár nových přátel a to mi umožnilo stát se členem Evropské archeoastronautické asociace, která se zabývá fenomény UFO, anomálními jevy a určitými esoterickými směry. Zde jsem měla možnost plně rozvinout práci s kyvadlem a virgulí. Ve 37 jsem začala studovat chiromantii a Tarot. Karty tarotu jsem začala po dvou letech používat v praxi a následně i věštění z rukou. Ve 40ti jsem absolvovala I. a II. stupeň REIKY a zároveň začala s WIDOU (cvičení starých Druidů). Od 41 let přednáším na téma: Chirologie, Cikánské karty, Velká arkána tarotu a výuka vidění aury, virgule, kyvadla. V r.1998 vyšla má první kniha „Základy praktické chirologie“, v r.2000 jsem přepracovala a vydala „Tabulky osudu“ (věštecká metoda ze 17. století), v r.2001 jsem natočila CD „Základní výklad cikánských karet a velké arkány tarotu“, v r.2002 vyšla kniha „Praktický výklad velké arkány tarotu“ spolu s kartami a v červenci 2004 kniha „Tajemství cikánských karet“ též s vlastními kartami. Nyní se snažím o sepsání komplexní chiromantie která bude mít cca 700 stran, tak mi držte palce!
Když se tak zamyslím, nemohu říct, že bych se v životě nudila. Je mi 56 let a přesto mám pocit, že jsem teprve na začátku.
Před 15 lety jsem podstoupila hlubinou terapii za odborné asistence paní doktorky Foučkové. Tento zážitek ve mně zanechal hluboký dojem (nejspíš i nastartoval AC) a změnil i můj postoj k životu a jeho hodnotám. Myslím, že láska a úcta je to nejlepší co může nabídnout člověk člověku.

Takže proč AC, LD? A proč ne! ;)
http://najdise.cz/
Devět desetin moudrosti - je být moudrý včas.


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů