stalo se...prosim o vysvetleni!

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

stalo se...prosim o vysvetleni!

Příspěvekod Brandis » čtv, 19. čer 2008, 08:51

Vcera se mi stala jedna uzasna vec se kterou se musim okamzite sverit nekomu kdo me pochopi. Rikal sem to i sve pritelkini a kupodivu si myslela ze sem blazen, ze to neni mozny :D tak snad u vas najdu vic pochopeni, nebo dokonce vysvetleni ci aspon nekoho se stejnou zkusenosti...
Vcera po praci jsem dorazil domu, a sel ven do obchodu neco koupit. Po ceste zacalo prset. Vite jak to ted vypada s destem, bala to takova ta letni silna prehanka, kdy padaji veliky kapky 8-) s destem sem si vubec nedelal starosti, nepselo zas tak zavratne ;) dosel sem do kramu, zjistil ze nemaji to co potrebuju a vyrazil domu. Kdyz sem vylezl z kramu a sel po chodniku smerem domu, najednou sem si uvedomil ze na me vubec neprsi, presto ze se v louzi delaly kola veliky jako blazen a dopadajici kapky bylo vsude slyset!Opravdu za cestu domu, cca 500 metru, na me spadly maximalne dve kapky :D sel sem a porad sem se snazil udrzet myslenku ze na me neprsi, porad sem na to bezeslov myslel a uzival si ten pocit opojeni ze mi to funguje a sledoval okoli jak ho zkrapi proudy deste...normalne sem si pripadal jako v pohadce...
Zajimalo by me proto jak by se to dalo vysvetlit, hlavne teda pro zopakovani ;) abych uz nemusel nikdy nosit desnik :D
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: stalo se...prosim o vysvetleni!

Příspěvekod ATA » čtv, 19. čer 2008, 10:32

Stity :)

Myšlenka proste ovlivnuje realitu a asi to trochu vychililo drahu tech kapek aby te netrefily

Zajimavejši by bylo udelat tak pevnej stit aby po nem ta voda stikala :)))))))
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: stalo se...prosim o vysvetleni!

Příspěvekod nou » čtv, 19. čer 2008, 10:50

a odtial je to uz len krocik k obleku ako vo filme IronMan ked najblizsie bude prsat tak to vyskusam. :D myslim ze si podvedome chcel aby si nezmokol tak ti podvedomie vyhovelo.

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: stalo se...prosim o vysvetleni!

Příspěvekod Brandis » čtv, 19. čer 2008, 13:49

No bylo to fakt zajimavy, urcite sem citil "touhu" nezmoknout, ale ve sve podstate mi to bylo jedno ;) vubec sem se tim destem proste nevzrusoval a najednou sem pozoroval ze na me neprsi :D proste prada...jedine co sem mel torchu "strach" bylo to kdyz sem si uvedomil ze na me neprsi, aby to ze o tom vim, mi to nezkazilo. Znate to treba pri AC, ze kdyz se clovek snazi, jde to kolikrat hur nez kdyz mu o nic nejde...no a ty dve kapky jak sem uvadel ze na me spadly, to byl boj :D musel sem se presvedcit ze na me neprsi, proste si lhat a drzet tu myslenku porad na stejnem miste. Byl to zajimavy zazitek, urcite to znovu nekdy vyzkousim...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: stalo se...prosim o vysvetleni!

Příspěvekod ATA » čtv, 19. čer 2008, 16:27

Tohel je to nejduležitejši :
"touhu" nezmoknout, ale ve sve podstate mi to bylo jedno ;)
musioš se snažit ale nesmi ti zaležet na visledku misu ti byt jedno tohodle stavu je težky dosahnout ale když se ti to povede tak se dejou zaraky.Nesmiš se vázat na vysiledek.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: stalo se...prosim o vysvetleni!

Příspěvekod GeorgeLD » čtv, 19. čer 2008, 16:52

Pise se o tom v knize Zhuan Falun. Z cinstiny se to preklada jako nadprirozena chuze. Proste na tebe nebude prset kdyz chodis, odemkla (nebo ti nekdo odemkl) se ti takova mala schopnustka :)

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: stalo se...prosim o vysvetleni!

Příspěvekod loob » čtv, 19. čer 2008, 19:38

by mě zajímalo ,jestli to funguje u pořádných slejváků :D nebo jenom u takovýho pokapávání...
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

Re: stalo se...prosim o vysvetleni!

Příspěvekod ANNO » čtv, 19. čer 2008, 21:28

by mě zajímalo ,jestli to funguje u pořádných slejváků :D nebo jenom u takovýho pokapávání...
jasne tornado ludia vrieskaju a prejdes si cezneho pohodka :lol:
Je len na vás čomu budete veriť.

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: stalo se...prosim o vysvetleni!

Příspěvekod GeorgeLD » čtv, 19. čer 2008, 21:55

...a kdyz budes Brandis zlobit, tak se nad tebou vytvori cerny mracek a bude prset jen na tebe a semtam ti do zadku slehne blesk :D

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: stalo se...prosim o vysvetleni!

Příspěvekod Sunny:-) » pát, 20. čer 2008, 00:12

Náhodou ten černý mráček není vůbec špatná věc, obzvlášť v létě. ;) Jinak Brandis moc pěkný ;) ..poslal bych ti ještě palec, ale žádný tu neni O:-)
Dost podstatný je ten stav, který vypíchnul ATA - zájem a přesto úplný nezájem, v tomto stavu nemáme žádné očekávání a podobný pitomosti, jen čistá magická přítomnost. Jen tak dál. :)

Jen okrajově, když jsem s tím dříve blbnul, tak bylo zrovny léto, strašný vedra.. člověk vyšel ven a lilo se z něj jak z konve. Musel jsem jít někam ven, vykouknu z okna jestli není aspoň někde nějaký mráček.. nebyl, úplné dusné azuro od obzoru k obzoru. Vyšel jsem ven, ale koncentroval jsem se na to, aby se nějaký mráček vytvořil.. A najednou jdu po chodníku a koukám, že jsem ve stínu, ale jen asi metr okolo mě a jinak pořád smažák. Před sluncem se skutečně malý pidi-mráček udělal, přesně tak velký, aby na mě nesvítilo. jsem nevěřil svým očím a co bylo ještě lepší, pohyboval se neustále se mnou tak, abych byl vždy ve stínu. Byl to mazec. :D

Takže jen tak dál a hodně dalších haluzí ;)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: stalo se...prosim o vysvetleni!

Příspěvekod jadydadyda » pát, 20. čer 2008, 00:30

Já hrozně rád chodím v zimě ven v tričku, ale ne moc dlouho. No a jednou když jsem (v mrazech) takto dělal na zahradě nějakou práci, tak se to protáhlo z očekávaných deseti minut skoro na hodinku. Ke konci jsem se cítil jako doma v teple, tělo bylo dokonale zahřáté a neneslo žádné známky podchlazení. Při práci jsem se nezahřál, nebylo to nic namáhavého. Přesto všechno mi to ale jako zázrak nepřišlo, spíše to připisuji své všeobecné lásce k jakémukoli počasí. Mám rád déšť i pořádnou sněhovou nadílku. Léto nebo zima, rozdíly neřeším a je mi fajn ;) Nedokážu si představit, že bych se měl řídit nějakou předpovědí počasí a nechat se tím zotročit jako moje máti, které to řídí život.

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: stalo se...prosim o vysvetleni!

Příspěvekod blaza » pát, 20. čer 2008, 00:40

nevim cim je to zpusobeny...ale ja sem se narodil 23.cervna (budu slavit 8-) )...ale naprosto nenavidim léto...proste ten pocit ze to do me praží jako v pekle...
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: stalo se...prosim o vysvetleni!

Příspěvekod Brandis » pát, 20. čer 2008, 08:50

Sunny, hezky :D "mracek slunecnicek", pekny...
Blaza, k cemu nam je tu info ze mas narozeniny?nekdo se ptal ;) ?

No to sem si taky myslel ze je to podstatny, myslim ted ten "zajem X nezajem", proto sem taky psal o tom "strachu" kdyz sem na to prisel ;) jinak sem zvedavej jestli to bude fungovat i v silnejsich destech. Myslim si ale ze to pujde o dost hur, pac kdyz prsi malo, tak je cloveku v celku jedno ze malo zmokne a proto to muze jit dobre. Kdyz bude ale lijak jako blazen, tak se asi tezko presvedcim ze mi je jedno ze promoknu az na kost ;) no uvidim...kazdopadne to kdyztak pak zkusim treba v plavkach :D to by mohlo ten muj "strach" ze zmoknuti omezit na minimum 8-)
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: stalo se...prosim o vysvetleni!

Příspěvekod Sunny:-) » pát, 20. čer 2008, 18:52

Všechno je otázkou víry/(vědění?.. silnější než věřit je vědět), protože naše možnosti jsou i budou neomezené.
Četl jsem příběhy o tibetských mniších či mudrcích odněkud z Himalájí, kteří okolo sebe dokázali udělat tak teplý obal, že i když byli téměř nazí (bederní rouška), přesto jim bylo příjemné teplo v největších sněhových bouřích, a jen jak procházeli tak okolo roztával sníh a objevovala se tráva. Stačilo prý jim dát i plně mokré prádlo a během vteřinky bylo úplně suché.
Takže možnosti jsou skutečně tam, kam až si je uděláme. Tvůj déšť se mi líbí, jen tak dál. ;)

2blaza: Sice jsem tu teď nebyl a nyní taky tu ještě o víkendu také nebudu, ale poté tu budu a opět začnu asi promazávat příspěvky, které v tématech nemají co dělat. Všiml jsem si několika tvých příspěvků, které budou žhavými kandidáty. Není podstatná kvantita (počet), ale kvalita příspěvků, takže se toho drž a svými dalšími příspěvky pozvedej úroveň fora místo jeho snižování. Mluvím teď sice pouze k tobě, ale je to míněno i na pár dalších. Více se tím budu zabývat za pár dní. V případě potřeby můžeme pořešit přes SZ.
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: stalo se...prosim o vysvetleni!

Příspěvekod nou » sob, 21. čer 2008, 23:19

takze maly vtipek k tejto teme. treba to vypilovat na takuto uroven http://www.youtube.com/watch?v=FYa2ZVLF8Jk :D

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: stalo se...prosim o vysvetleni!

Příspěvekod Brandis » úte, 24. čer 2008, 14:17

Nazdarek, potreboval bych pomoct vysvětlit další jev ;) tentokrat to neni nic zavratného nebo těžko uvěřitelného, jen by mě spíš zajímalo co se to semnou děje :D
Obcas se mi stává ze se mi "toci hlava". Stava se mi to v jakychkoliv situacich, ale nejvice v citove nabytych zalezitostech nebo kdyz se snazim nekomu neco poradit, nebo kdyz se snazim meditovat obcas mi to taky udela. Nejde v podstate o motani hlavy, protoze vidim porad stejne, uvedomuju si ze je neco jinak ale najednou jako bych nevedel kde je leva a prava, takovy uplne zmateny. Neco jako kdyz by ste se pripli do toho prstencovyho trenazeru pro kosmonauty ;) a roztocili, ale videli porad to co chcete, rovne a nezkreslene. Prijde mi to docela zajimavy a tak se nad tim zamyslim...nemate nekdo podobnou zkusenost?diky...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Akuza
Příspěvky: 63
Registrován: čtv, 26. čer 2008, 21:47

Re: stalo se...prosim o vysvetleni!

Příspěvekod Akuza » čtv, 26. čer 2008, 22:23

Me napadaj možná alternativní vysvětlení - před pár dny sem šel městem a zalo pršet ...samozřejmě sem zmoknout nechtěl tak sem si dělal štít..a celkem mě překvapilo že na mě nepršelo. když sem se ale porozhlíd kolem, všim jsem si že sou kapky hodně daleko od sebe(trochu nezvyklý -velký kapky a velký mezery mezi nima). šel jsem v tom pár minut a taky sem měl práci abych našel nějakou tu kapku na sobě. Ale to že poslední dobou při dešti sou kapky daleko od sebe a tak lidi nemoknou je asi ještě zvláštnější vysvětlení, než to, že sis kolem sebe prostě vytvořil pole(nebo prostě jen upravil aby odpuzovalo kapky, páč kolem sebe máme pořád nejedno energetické pole) A k těm pocitům "točení hlavy"- mohlo by to bejt i z přetažení, jetli si teď dělal třeba zkoušky. Já mam zas zvláštní pocit v celým těle i v hlavě, když se snažim někoho na dálku léčit, možná jsou ty pocity spojený s určitým druhem koncentrace.
Cesta nám přináší štěstí, ne cíl!

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: stalo se...prosim o vysvetleni!

Příspěvekod H0n24 » pát, 27. čer 2008, 16:26

Ten pocit s "točením hlavy" se mi stává když se snažim před AC moc rychle uvolnit, zdá se mi že hlavu, krk a hrudník mam tak o 60cm vejš než zbytek těla a za chvíli po tom co si to uvědomim se mi začne točit hlava. Já z toho vždycky mam takovej pocit že to co dělám dělám špatně nebo je to nebezpečný a měl bych toho nechat no nakonec začne bolet tak že všeho nechám a pustim si na hlavu pár litrů ledový vody ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: stalo se...prosim o vysvetleni!

Příspěvekod acdcpetr » pon, 03. lis 2008, 17:45

Necetl jsem si to tu cely ale napisu vam muj zazitek s destem. Hraju si takhle tenis a uz me to nebavi... trenink s ale zrusi pouze pokud prsi... chtel jsem aby prselo a ono zacalo mrholit...pozor ale na obloze nebylo jedineho oblacku cela obloha byla modra...nebylo odkud by to padalo... asi po peti minutach to rpestalo tak jsme hrali dal...ale zajimave je ze zacslo takhle poprchavat az kdyz jsem chtel
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: stalo se...prosim o vysvetleni!

Příspěvekod Brandis » čtv, 20. lis 2008, 12:20

Stala se mi dnes uzasna vec...cely den je jako vymeneny. Prijimam zivot, vse miluji a ze vseho se raduji.
Rano, jsem kouril v kurarne ve ctvrtem patre budovy uprotstred mesta. Nikdy jsem tak brzo na cigaro nesel, byla skoro jeste tma. Koukam z okna a najednou priletel a posadil se na rimsu u okna nejaky dravec! Koukal sem na nej a on na me, miloval jsem ho a uzival jsem si toho blizkeho setkani. On se najednou vznesl a odletel za roh baraku, tak rychle, ze ho v tom seru bylo tezko videt. Rekl sem si jake sem mel stesti ze sem ho videl a v tu ranu se vyritil spoza toho rohu a miril si to primo proti oknu z ktereho sem koukal! Asi tak pul metru od okna roztahl vsechny pera co mel, a zastavil prudce proti oknu a mavnutim kridel zmizel rychlosti vetru...Byl to nejuzasnejsi pohled a setkani s dravcem co jsem zazil. Naprosto dechberouci...
Pozdeji na to jsem se vydal domu, do 6 km vzdaleneho mesta. jedl jsem autobusem a koukam okna, vsechno miluju, vse obdivuju a vse je naprosto uzasne. Podivam se k nebi a tam, co nevidim! Krouzi dravec, ve spiralach se toci tak padesat metru nad zemi. Kouknu se vsak lepe a vidim dva ptaky! Vde siluety tak odllisne ze me az zamrazilo! Krouzil nademnou dravec a volavka! Nikdy bych si ani ve snu nepredstavil ze tito dva ptaci muzou letat ve spolecnem prostoru, natoz krouzit ve stejne "letove hladine". Bylo to uchvatne! Rozpeti obou ptaku bylo stejne a odhaduji ho tak na dobry metr a pul, takze neslo o zadne drobecky a cely pohled na udoli a stoupajici mlhu byl uchvatny...
Zanechalo to ve me hluboky zazitek.

Zajimalo by me co si o tom myslite, zda by to mohlo neco hlubsiho znamenat...zda to neni nejaky symbol ci znameni.
Díky
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů