Odkud jsme?

Engrow
Příspěvky: 22
Registrován: čtv, 25. čer 2009, 15:12

Odkud jsme?

Příspěvekod Engrow » ned, 27. zář 2009, 13:24

Jen tak přemýšlím a řikám si,odkud,že jsme to přišly,když se člověk narodí neví nic,ale postupem času se rozvíjí a pamatuje si čim dál tim víc myšlenek.Čím je to tedy dáno,je to tím,že se naše pamět pomocí potravy rozvíjí a tak si pamatujeme a zažíváme vše o kolo?Určitě v tom budou hrát roli Mysl a Vědomí.Nevím odkud jsem,ani co tu mám za ukol.Ale jedno vim jistě,všechno to,co jsem udělal neni k ničemu.Ted vim,ale předtim jsem nevěděl ale proč jsem předtím nevěděl a ted vim?....
Nikdy se nevzdávejte.
Nikdy se nevzdávejte.
Nikdy, nikdy, nikdy, nikdy – v ničem, velkém, či malém, důležitém, či nicotném –
nikdy se nevzdávejte ničemu, jenom závazkům cti a zdravému rozumu.
Nikdy nepodléhejte zdánlivě nepřekonatelné síle nepřítele.

W.Churchill

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Odkud jsme?

Příspěvekod Pete » ned, 27. zář 2009, 16:40

Clovek je pouhy biorobot , s vlastnim vedomim a dusi.

Ja zastavam nazor ze duse potrebuje zkusenosti , proto se inkarnuje do tohoto sveta. Ovsem aby jsme nezili nekolik stejnych zivotu (tim padem by clovek zkusenosti ziskal mene pokud by mel furt stejne zajmy) tak si nesmime na nic pamatovat. Ovsem nekdy ty bloky na to aby jsme si nic nepamatovali jdou pretrhat.

Rika se ze clovek ma splodit dite , zasadit strom , a postavit dum. To je absolutni hloupost. Domy akorat nici prirozene prostredi cloveka , stromy pokud je nekacime ve velkem jsou schopny sami se udrzet na zivu a rozmnozovat. A na co dokola plodit deti ? Vzdyt za chvili takto nebudeme to schopni zvladat. Same blbosti ktere si clovek vymyslel kdyz se nudil.

Spis jde o osviceni, zkusenosti , pochopeni ruznych veci atd.. ona duse nezije v realite kde je chlad , teplo , strach , laska.. tam neni nic cerne a bile ,tam se vsechno prolina , a presto je to nadherne.
Deus est Homo

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkud jsme?

Příspěvekod blaza » pon, 28. zář 2009, 21:55

Rika se ze clovek ma splodit dite , zasadit strom , a postavit dum. To je absolutni hloupost. Domy akorat nici prirozene prostredi cloveka , stromy pokud je nekacime ve velkem jsou schopny sami se udrzet na zivu a rozmnozovat. A na co dokola plodit deti ? Vzdyt za chvili takto nebudeme to schopni zvladat. Same blbosti ktere si clovek vymyslel kdyz se nudil.
Tohle je skvely :)
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 19 hostů