facebook ?

Abandon
Příspěvky: 12
Registrován: pát, 13. bře 2009, 12:18

facebook ?

Příspěvekod Abandon » pát, 01. kvě 2009, 17:32

mate nekdo ? nedavno me do k tomu kamosi konecne donutili .. tak jsme taky "online" ... mohli bychom pokecat o LD nebo AC or whatever "Michal Horák" kdyby neco

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: facebook ?

Příspěvekod saila » pát, 01. kvě 2009, 20:58

jo ten mam taky ale vubec na nej nelezu a proc o jedny veci diskutovat na dvou forech?
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: facebook ?

Příspěvekod Jarda » sob, 02. kvě 2009, 09:17

já ho nemám a vůbec mě to nežere :-D nemám rád velký monopolní společnosti :-D asi jsem zaujatý ale na facebook líst nehodlám. více méně je to ztráta času a sdílení osobních informací s lidma který vůbec neznám.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: facebook ?

Příspěvekod Prince_Rakeem » sob, 02. kvě 2009, 11:10

Přikládám se k Jardovi, stráta času a trošku mi to aji připomíná novodobé a hlavně dobrovolné seznamy STB :lol: :D takže já taky asi určitě ee :lol: je to jenom dočasnej booom. Ale proti gustu žádný dišputát ;)
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: facebook ?

Příspěvekod loob » sob, 02. kvě 2009, 12:31

Jarda: Takže nemáš Wokna a nepoužíváš Google? :twisted:
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: facebook ?

Příspěvekod Jarda » sob, 02. kvě 2009, 12:53

loob: no wokna používám i když je moc nemám rád... nejradši bych používal Linux, ale kompatibilita mi to nedovoluje (drivery, net ) apod. no a Gogole používám vůči němu zaujatý nejsem...
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: facebook ?

Příspěvekod Robyer » ned, 03. kvě 2009, 13:23

K tomu že se dávají osobní informace cizím lidím bych moc nesouhlasil.. Profily jsou soukromé, lidi které nejsou v přátelích (tam si dám třeba jen lidi které znám osobně) do profilu nemůžou..
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: facebook ?

Příspěvekod Jarda » ned, 03. kvě 2009, 15:22

Pro běžný lidi je přístupná jen část, ale vláda a admini je můžou použít jak se jim zlíbí. Jo a ještě hekři. A samozřejmě se takový informace často prodávají spammerům apod.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: facebook ?

Příspěvekod Etellyen » ned, 03. kvě 2009, 20:56

jo to je oravda a to samy je s icq
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
noobius
Příspěvky: 40
Registrován: pát, 20. čer 2008, 13:42
Kontaktovat uživatele:

Re: facebook ?

Příspěvekod noobius » pon, 04. kvě 2009, 18:00

Souhlas s Jardou. Mě je celej facebook a podobné děsně "proti srsti" a nemůžu se zbavit pocitu jakéhosi černého pozadí za tím vším, ale to se asi jen hlásí o slovo moje spliklenecké já:D
Jedinné co tak trošku navštěvuju je deviantart,kde občas prezentuju svoje fotky a malůvky,ale to je z jinéhou soudky:)
No každopádně taky to nehodlám podpořit tím, že se tam přidám...ač tam je hodně mých známých + přítelkyně
Hodně lidí si myslí, že jsem dobrý člověk, já to bohužel vidím jinak... :/

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: facebook ?

Příspěvekod Jarda » pon, 04. kvě 2009, 22:32

Tenhle článek to moc pěkně vystihuje http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Facebook čtěte pokud se chcete zasmát
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: facebook ?

Příspěvekod blaza » ned, 24. kvě 2009, 16:34

Z necyklopedie:
Po mnoho tisíc let byla nejzábavnější činností, kterou jste mohli provádět, když jste byli sami doma, masturbace. Změnilo se to teprve v 21. století příchodem Facebooku. :D

Za povšimnutí stojí i to, že tito nešťastní jedinci se o svém vztahu k Facebooku nevyjadřují v posesivním módu "Mám Facebook", ale "Jsem na Facebooku" (podobně jako jiní přiznávají například "Jsem na kokainu. Jsem na toluenu. Jsem na podmínce. Jsem na hovno") :D

Postupně se jedinec vymaňuje z většiny původních závazků a vazeb. Prosby a hrozby nezabírají. Nemůžete seriózně vyhrožovat někomu, pro koho vrchol hrůzy představuje věta "Mažu si tě z Fejsbůku". :D
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: facebook ?

Příspěvekod saila » ned, 24. kvě 2009, 17:42

lol tak tu posledni vetu kdyby mi nekdo rekl tak asi zkolabuju:-D "ironicky":-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Bolthorn
Příspěvky: 59
Registrován: pát, 30. říj 2009, 19:16

Facebook

Příspěvekod Bolthorn » stř, 09. pro 2009, 18:38

Máte facebook? Nechcete se spřátelit na FB?

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Facebook

Příspěvekod clario » stř, 09. pro 2009, 19:47

Nejsem na to nejpyšnější, ale po tom co pomalu všichni co znam přešli na FB jsem si ho založil taky a proti menšímu rozšíření přátel nic nemam, pokud bys tam chtěl teda zrovna mě :lol: :lol:

Jedno podobné vlákno už tu vzniklo ...http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... f=32&t=419 takže by to možná bylo lepší dát pak do jednoho.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Bolthorn
Příspěvky: 59
Registrován: pát, 30. říj 2009, 19:16

Re: Facebook

Příspěvekod Bolthorn » stř, 09. pro 2009, 20:17

no, tak koukám, že se to tu moc nechytlo :lol: já jsem ho taky donedávna nevyužíval, ale změnil jsem na něj názor po tom, co jsem se znovu spojil s lidmi, které jsem neviděl pěknou řádku let.. jinak na FB taky nejsem nějak extra často.. přečtu zprávy, zkouknu co u koho nového a to je celé..

jinak mi písni klidně přes sz jméno a já si Tě přidám

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: facebook ?

Příspěvekod Brandis » čtv, 10. pro 2009, 08:16

Facebook je peklo :D osobne sem ho chvilku mel, ale doslo mi co je to zac a rychle sem tam odtud zmizel...
Opravdu novodobe seznamy STB :) a k tomu jeste dobrovolne...

Uz jenom to ze vas drzi u kompu a maji IPcka vsech vasich pristupu(odkudkoliv), na kazdy "party" nekdo foti a hned je clovek druhej den na webu i s datumem a casem kde byl a co delal a s kym, ruzny ty "otazky o pratelich" a vselijake kvizy, dokonce i vsechny ty hry sou vymyslene tak aby se z nich dal udelat psychologicky profil: FarmVill, Mafia wars atd. Dal je to furt: stan se fanouskem "blabla" ...a hned vidi co mas a co nemas rad. Stat se treba na facebooku fanouskem OSUDU.cz nebo "Nechceme NWO" tak ste asi hodne rychle na nejakym zvlastnim seznamu :)

Proste cely je to bouda jak ziskat nad lidma jeste vetsi kontrolu a to zcela dobrovolne(nehlede na to ze to vse vyuzivaji pri marketingu a tahaji z nas tak jeste vice penez)...predstav si situaci kdy te treba hleda "policie" protoze si nepohodlnej systemu. Kam se schovas, kdyz se jim staci jen kouknout na facebook, mrknou koho mas v pratelich a hned vi kde te muzou hledat. pak se kouknou komu si treba na farmvill posilal ted v posledni dobe nejvic darky a hned maji uzkej vyber tvych nejblizsich pratel kde te muzou hledat a pravdepodobne te tam i najdou...pac kam by si sel jinam ;)

Cely facebook tohle vse jeste potvrdil tim ze kdyz sem ho rusil, musela se tam zatrhnout vobla "proc ho rusim" a jedna z nich na vyber byla: "citim se na facebooku v bezprostrednim ohrozeni" :D takze tim my bylo vse jasne...samozrejme sem zatrhl uplne neco jineho :D
BTW: i po zruseni uctu vam ucet stale nekde "vysi" v databazi. Pratele co vas predtim meli v pratelich uz vas sice nemaji a na facebooku vas nikdo nenajde, ale staci prijit a opet napsat prihlasovaci email a heslo a ucet vam bezi jako predtim...zvlastni ;)

PEACE
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Bolthorn
Příspěvky: 59
Registrován: pát, 30. říj 2009, 19:16

Re: facebook ?

Příspěvekod Bolthorn » čtv, 10. pro 2009, 08:54

Brandis: no to máš sice pravdu, ale to bych za chvíli musel už lízt kanálama abych byl v naprosté anonymitě.. Na facebooku jsem ve skupinách jako je anti Bilderberg group, NWO, Illumináti, Chemtrails, atd.. Ale co, ať si o mě klidně někdo vede seznamy jaké chce.. Myslíš, že je pro ně nějaký kašpárek z Čech důležitý? Zase bych nebyl až tolik paranoidní.. Hry na FB žádne nehraju, chvilku jsem hrál Mafii, ale je to nudné a k ničemu, jinak nic.. A co si kdo vezme z fotek, na kterých je vyfocený nějaký výlet apod.. Nevím, jestli je to tolik nebezpečné..

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: facebook ?

Příspěvekod Brandis » čtv, 10. pro 2009, 08:59

...prave...ja taky NEVIM :D a to me desi ;)
Kazdopadne to jiste riziko predstavuje...

BTW: ty si reknes "sem kasparek z cech a nejsem dulezity" ale to si rekne kazdej takovej "kasparek" ;) at je kde je...a ve finale o tobe proste akorat vi, ze ty vis a to se jim nelibi ;) takze jakmile prijde nejakej "prevrat" at uz z jejich iniciativi nebo "antiNWO" budou tykovyhle kasparci prvni na seznamu nepohodlnych...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Bolthorn
Příspěvky: 59
Registrován: pát, 30. říj 2009, 19:16

Re: facebook ?

Příspěvekod Bolthorn » čtv, 10. pro 2009, 09:08

Brandis: jasný, teď jsem se nad tím zamyslel a v podstatě to co jsi napsal ve mě vyvolalo značnou nejistotu.. Ale co, stejně by se o mě dozvěděli jak s FB, tak bez FB, protože až něco nastane, tak se budu snažit aktivně podílet na nějakém odporu.. Otázka je, zda-li tomu teď nezabrání dřív, než-li něco stihnu.. každopádně jestli ty seznamy takhle vedou, tak už tam jsem a už nic nezměním teď..


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů