Úvaha o rozměrech

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Úvaha o rozměrech

Příspěvekod Etellyen » pát, 15. kvě 2009, 16:01

hodne lidi se stalo prej fetakama jen kvuli tomu ze se po drogach dostavali do jinejch stavu :D coz je blby a pro nas by to mel bejt odstrasujici pripad lidi :D
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Úvaha o rozměrech

Příspěvekod CLVestec » pát, 15. kvě 2009, 16:14

Tak napíšu moje zkušenosti z 4D.Jednou se mi zdál takový blbý sen,objevil jsem se u nás doma,trošku jinak vypadal.A prožíval jsem každou minutu,každou vteřinu.Pak jsem šel do škole,a tam to všechno trvalo dlouho.Šel jsem spát,zdál se mi sen :lol: ve snu.Probudil jsem se (ve snu),a řekl jé teď je úterý.Všechno stejně,šel jsem do škole,pak se vrátil domů.Dělal něco venku z kámošema a šel zase spát.Pak ale byla středa,když jsem se vracel ze škole,a středa v tom snu byla dlouhá,pak jsem dělal věci jako normálně.A pak šel spát,probudil jsem.To samí ve čtvrtek jen trochu jinak,pak jsem šel spát.Probudil jsem a řekl si "Jó dneska je poslední den".Jenže něco se mi nezdálo,rychle se probudil a to už skutečně,a bylo pondělí ráno :D.Pak jsem ještě měl divný zážitek při cestování,ale moc bych to tady nerozebíral,něco mi říkalo že to néní ani sen,ale že to néní ani LD.Viděl jsem tam hodně bytostí,ale to néní to co je na tom zajímavý,zajímavý na tom bylo že to trvalo asi dva týdny nebo týden.Tak mi to připadlo,ale pak jsem se s tama dostal a uběhly 2 fyzické hodiny.Zajimavý jak si s námy někdy hraje vnímání času.Třeba někdy chcete aby něco trvalo hodně dlouho ale trváto třeba jako dvě minuty,jindy dvě minuty jsou jako dvě hodiny. ;)
Blaza:Někde jsem četl že OOBE se může psát i jako OBE,ale i tak díky za opravení ;).
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Úvaha o rozměrech

Příspěvekod Helias » pát, 15. kvě 2009, 23:21

hodne lidi se stalo prej fetakama jen kvuli tomu ze se po drogach dostavali do jinejch stavu :D coz je blby a pro nas by to mel bejt odstrasujici pripad lidi :D
To si zase o mě nemyslete, že jsem feťák ... :D . Já jen občas rád experimentuju, ale jen s přírodou ...
Carpe Diem

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Úvaha o rozměrech

Příspěvekod Etellyen » sob, 16. kvě 2009, 09:52

chapu, ja si to nemyslim :) jen by to mozna chtelo davat bacha :D
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Úvaha o rozměrech

Příspěvekod blaza » sob, 16. kvě 2009, 11:29

Etellyen: Nemyslim si, ze by tu slo jenom o to, ze ty lidi jsou zavisly na nakejch stavech. Ty, ktery nedokazou prestat maj k tomu duvod. Predevsim si myslim ze maj malou vuli k tomu aby prestali. Nebo to muzou bejt naopak chytry lidi, ktery uz znova nechtej prozivat realitu, protoze jim nekdo ublizil. No kdyz se stebou rozejde holka, kterou mas rad, nebo ti umre matka, tak se tady neda hovorit o slaby vuli. Muj spoluzak prohral hodne penez v casinu, ale ''vyresil'' to bohuzel tou horsi variantou nez drogama.
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Úvaha o rozměrech

Příspěvekod Tidus » ned, 17. kvě 2009, 14:20

Vubec, takovy stavy prece muzeme dosahnout i pomoci AC, nebo ruznejch stavu bez toho, aby jsme do sebe pumpovali nejaky svinstva. Vymluva typu "ja ale beru jen to prirodni" je uplne scestna. To rikaj smazky, ktery se snazi nejak ospravedlnit. Je uplne jedno, jestli se clovek sjede prirodnim, nebo chemicky. Dobry neni ani jedno. Je to ta lehka cesta, kterou voli lide se slabou vuli. Ty se silnou toho totiz dosahnou svym treninkem. Proto na sobe radsi makejte. A svy telo radsi mejte moc radi na to, aby jste ho takhle nicili.

Heimdall:
Magie je Věda a Umění způsobit změnu, aby nastala ve shodě s Vůlí. - Názor Aleistera Crowleyho, já se k němu přikláním :) .
To je cokoli co delas. Kdyz namazes chleba, tak je to tedy magie....o tom se tady chces bavit? Elektrina nebo magnety byli driv magie, protoze si to neumeli vysvetlit. Dnes je magie prace s energii, protoze si to neumime vedecky vysvetlit. Az na to veda kapne, prestane to byt magii, a zacne to byt necim vedeckym. Tak je to u vseho. V momente, kdy se na vec kapne, to prestava byt magii. Proto rikam, ze magie je jen neco, co si nedokazeme vysvetlit. Navic kdyz se kouknes na nejaky radoby magy, tak si tak rikaji jen proto, aby byli nejak zajimavy. AC a LD je udajne velmi slozita magie pro zkusene magy (coz je samozrejme blbost). Dnes je LD pomerne normalni vedecka vec.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Úvaha o rozměrech

Příspěvekod CLVestec » ned, 17. kvě 2009, 16:39

A AC-OOBE začíná být taky,jenže nějakou dobu budeme ještě čekat.
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů