Proroctví

Uživatelský avatar
Akyana
Příspěvky: 22
Registrován: čtv, 26. úno 2009, 00:49

Re: Proroctví

Příspěvekod Akyana » ned, 01. bře 2009, 19:36

Budoucnost má tendenci se měnit, když se na ní ošklivě koukneš,
tak nějak to řekl Terry Pratchet
a tak nějak to je.

Ve chvíli, když se proroctví vysloví, začíná boj o to, aby se naplnilo..a nebo ne.

A záleží to na nás.

Válka bude, jestli většina lidí bude mít agresivní a frustrovanou mysl.

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Proroctví

Příspěvekod CLVestec » úte, 03. bře 2009, 18:38

Já válku rozhodně nechci,a všichni co máte problémy z vlastním podvědovím co vám říká "Bude sranda,zastřílíš si.",tak si jen vzpomeňte jak jsme se zachovali když jsme byli v transu a uviděli nějakou podivnou bytost,nebo podobně když jsme se tam lekli sami sebe.Taková válka je horší,je fakt že by nás dost toho naučila.Ale když nemusí být válka tak je to lepší.Zachránila by možná finanční světovou krizi,ale proč zbytečně peníze za vzácné životy zvířat a lidi.Každý život je vzácný,válka je kravina.Podle mě by měla válka zůstat v PC hrách a LD. :-)
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Proroctví

Příspěvekod Etellyen » úte, 03. bře 2009, 20:58

muj nazor na to je asi tak prumer vsech vasich nazoru:D...spis si myslim ze to ze nekdo rikal ze v novinach rikali ze tamten rikal ze ona predpovedela todle:-P....navic noa tak to predpovedela...ta budoucnost se da zmenit...''Osud sice míchá karty, ale my snimi hrajeme...''mozna vas to trochu povzbudi:Da nekdo tu rikal ze kdyby to sam vymejslel tak ze by to vypadalo skoro stejne mno tak to sem si pomyslel hned jak sem to cet.....ae beztak sem docela cumel kdyz se to videl....mno uvbidime co na nas prichytsaj
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Proroctví

Příspěvekod saila » úte, 03. bře 2009, 21:25

ty sny co jsem mela nemeli zadnou souvislot s tim ze by to nekde psali.. protoze v ty dobe jsem o necem jako rok 2012nevedela...
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Proroctví

Příspěvekod CLVestec » stř, 04. bře 2009, 10:39

ty sny co jsem mela nemeli zadnou souvislot s tim ze by to nekde psali.. protoze v ty dobe jsem o necem jako rok 2012nevedela...
Nápodobně jako u Saily.
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů