Vzpomínky na budoucnost

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Vzpomínky na budoucnost

Příspěvekod loob » čtv, 11. zář 2008, 21:14

Ahoj lidi,
Už dlouho se mi stává ,že něco dělám a najednou mi hlavou proběhne obraz přesně prožívané chvíle ,na tom by nebylo nic divného. Jenže k tomu obrazu mám "přiřazeno" že jsem ho viděl už dávno. Nevím kde se ty obrazy berou ,ale je to podobný jako když něco děláte a tou čiností si vzpomenete na nějaký živý sen ,proběhne vám před očima ten obraz. Jediný rozdíl je ,že ten obraz je uplně identycký se skutečností.
Nejdřív jsem si myslel ,jestli to neni nějaké "přemazávání" vzpomínek ,jako to může být u snů (v noci se probudíte ,dokonale si pamatujete sen a ráno si na něj nemůžete za nic vzpomenout). Když nad tim tak teďka přemýšlím ,tak si řikám ,že to bych musel mít asi nějakou chorobu aby se mi přemazávali vzpomínky.
Každopádně jsem si pročítal články na Matrixu a našel jsem jeden článek ,kterej mě dokonale šokoval. Ten článek přesně popisoval tento jev.
http://matrix-2001.cz/v2/default.aspx?aid=2388

Taky se vám to občas stává?

PS.:Nevim proč ,ale hodně dlouho mi trvalo než jsem se odhodlal napsat tenhle příspěvěk :D
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpomínky na budoucnost

Příspěvekod blaza » pát, 12. zář 2008, 14:49

Tak to se asi nejspis jedna o fenomen odborne nazyvany ''Deja vu'' :roll:
info: http://cs.wikipedia.org/wiki/Deja_vu
Naposledy upravil(a) blaza dne pát, 12. zář 2008, 18:51, celkem upraveno 1 x.
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpomínky na budoucnost

Příspěvekod loob » pát, 12. zář 2008, 17:06

A jeje ,to mě nějak nenapadlo :lol:
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpomínky na budoucnost

Příspěvekod ATA » sob, 13. zář 2008, 10:01

Je to docela bežnej jev jen si ho vetšina lidí nevšímá pszchologickz vzsvetleni je sice hezký ale nevzsvětluje všechny situace oni to vzsvětlujou jen jako opoždenej signál v mozku.Zažití Deja vu je jen první stupen jak se o ne začneš zajímat nebo všebecne o magiji/duchovní rust tak jich přibude už to pak nemusí být pohý pocit žes tu situaci zažil ale budeš i vědet co přesne stane v nejbližších pár minutách.
Ja sem se v tom nejkej čas hrabal a yjistil sem že ten pocit že už sem to nekdz videl ve snu je správnej tz situace sem našel ve snovzm denikukdzž sem ho pak psal pdrobnejš dalo se ze snu i nejky situace předpovědet.Zjistil sem že v naprosté většine snu sou utržkz y budoucnosti ale je obrovskej problem je roypoynat vetšinou sou strašne simbolicky a mirne upravenz abz yapdlz do přiběhu snu ale vijimečne se stae že sou naprosto presny a detajlni pak je tu jedna skupina u tech je silnej emočni náboj napriklad že se nekomu neco stalo pokud se stane tohle tak je lepši si hned ověřit jestlz ten dotzčnej nepotřebuje pomoc.Tzhle vhledz do budoucnosti sou většinou dost náhodnz a oběvují se tam bežné situace astrální telo tz informace chztá pri ladení ve snu to naladení vetšinu není dost presné nebo ho pdvědomí prevede do simbolu ale melo bz to jit v hypnagogickym stavu/tranzu určite bz se tam dalo naučit spravnz naledeni a potom docela detajlne vidět budoucnost tato schopnost bz pak mela jit přenist i do běžnzho života a mit vize na přání.

Kdzž sem se v tomhle začal hrabat otevřelo se hodne yajimavejch otázek : kauzalita,osud,ovlivnění budoucnosti
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Edher
Příspěvky: 9
Registrován: stř, 04. čer 2008, 15:49
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpomínky na budoucnost

Příspěvekod Edher » úte, 28. říj 2008, 22:21

Tak ja mivam pocit dejavu pomerne casto a jsem presvedceny ze dejavu neni o nejakem zpozdeni mozku nebo tak (--sice jsem nekde cetl ze vedci dokazali takovy pocit umele vyvolat,ale nemyslim si, ze slo o jednu a tu samou vec--) Uz se mi totiz jednou stalo, ze jsem mel dejavu a stihl jsem si pro sebe NAHLAS rict co bude nasledovat..a ono to fakt takhle bylo.


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 9 hostů