Hlasy

c.4862
Příspěvky: 43
Registrován: ned, 15. čer 2008, 18:59

Re: Hlasy

Příspěvekod c.4862 » pát, 07. lis 2008, 20:34

joj,chlapi,chlapi.neviete s cim sa zahravate.toto je priam ucebnicovy priklad zacinajucej schizofrenie.zhadzovat to na neviem ake mysticke prezitky je hlupe.na tvojom mieste by som vyhladal odbornu pomoc a nebral to na lahku vahu,inak by si mohol(s velkou pravdepodobnostou)skoncit zle.prinajlepsom zavrety na psychiatrii.pri najhorsom mrtvy.

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasy

Příspěvekod saila » sob, 22. lis 2008, 23:53

no me se jednou stalo ze si takhle lezim v posteli a necham v hlave plynout myslenky a najednou jsem se nad necim zamyslela... proste jsem si pro sebe v duchu neco rekla a najednou jsem u ucha slysela muzskej hlas jak rekl taky si myslim... ale bylo to jako by mi to skutecne rekl nekdo zivej lezici vedle me.. zaroven jsem mela spunty v usich... jinak hlasy asi tak jak to popisujete neslysim... jenom jsem asi x slysela nejakej takovejhle komentar ke svejm myslenkam a uvaham...
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasy

Příspěvekod H0n24 » ned, 23. lis 2008, 14:18

No mě se občas stává, že před hypnagogickou fází slyším hudbu, většinou Jazz nebo Blues, občas i Metal, ale vždycky je to melodie, kterou vůbec neznám. A slyším to přesně tak jak psal Akuza - ta hudba nejde přes uši ale rovnou do mozku. když potom udělám nějakej prudší pohyb, tak to přestane. Teď jenom přemejšlim, jak to nastavit, aby mi to hrálo Hemi-sync :D
Obrázek

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlasy

Příspěvekod ATA » ned, 23. lis 2008, 16:59

možan bude stačit když budeš chtit aby hrálo ja sem to zkousel v Ld bylo tam moc ticho tak sem si pouštel pisničky :D parkrat sem si zmaterializoval i celou kapelu :)
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů