ORGONIT..???

karel.ov
Příspěvky: 8
Registrován: sob, 19. črc 2008, 20:10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

ORGONIT..???

Příspěvekod karel.ov » stř, 30. črc 2008, 12:52

Zdravim všechny, i když jsem pár z vás už oslovil, ale nedočkal jsem se uspokojující odpovědi tak se tady zeptam veřejně myslim že nas bude určitě vic kdo by měl o to zajem. ;) Teda mám VAŽNY zájem o koupi nebo se podilet na pokusu to vyrobit atd. Jelikoš jsem něco málo o tom už přečetl nějaké navody už taky mám, ale nějak se sam do toho pouštět zatim nechci...Pokud by měl někdo zajem nebo kontak rád koupim nebo i zasponzoruji nějaky pokus o vyrobeni Orgonitu, zajem z mé strany je važny ale jsem opatry a nerad bych něco objednaval nebo kupoval z nějakeho neověřeneho zdroje jak jsem se už jinde dočet tak na některych bylo naměřené mírné radioaktivní záření, což mě zas trošku znepokojuje aby někdo schvalně nevyraběl takzvané "antiorgonity" a ti kteří si to pořidí v doměni kladného přinosu atd....tak se stane opak a spiše jim to muže ubližit k zajmu zas některych osob kteří to chtějí zpochybnit....zasvěcení v dané věci určitě chapou jak to myslim ;) ...Dik za odpovědi ;)

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: ORGONIT..???

Příspěvekod blaza » stř, 30. črc 2008, 15:17

"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: ORGONIT..???

Příspěvekod Brandis » čtv, 31. črc 2008, 06:35

No tak ja mam v planu vyrobit "par orgonitu" ale bohuzel nemam dost krystalu kristalu a v soucasny dobe ani dost epoxidu an vic jak jeden, a ten jeden je pro me, pac jeste zadnej nemam. zatim se patlam s tou formou...pokud by si mel zajem neco zkonstruovat vubec se tomu nebranim. Nejlepsi by bylo kdyby si si dokazal sehnad epoxid a kristaly, ty my poslal a ja ti poslu hotovy vyrobek. Prijde mi to jako nejlepsi reseni, protoze bych nechtel od tebe penize predem. Vice se muzeme domluvit pres soukrome zpravy...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

karel.ov
Příspěvky: 8
Registrován: sob, 19. črc 2008, 20:10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: ORGONIT..???

Příspěvekod karel.ov » sob, 02. srp 2008, 12:12

Ok. Brandis diky, zapracuji na sehnaní materialu a pak dam hned vědět ;)


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů