Ahoj

DomcoSVK
Příspěvky: 4
Registrován: pát, 14. bře 2014, 12:00

Ahoj

Příspěvekod DomcoSVK » sob, 15. bře 2014, 09:42

Chcel by som sa spìtať čı je možné citit nosom vone Duchov a inè bytosti lebo v poslednej dobe citim jednu võňu neviem ju opisat ale nesmrdi mi pritom nema v izbe nic čo by voňalo a niekedy my býva zima na nohách a rukách aj ked je teplo v izbe ale tù vônu citim len v izbe nikde inde.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahoj

Příspěvekod clario » sob, 15. bře 2014, 10:46

Tak možné to je, že podvědomě vnímáš něčí přítomnost a mysl ti tu informaci předloží v nějaké známé podobě kterou dokážeš vnímat či přijmout. Ale buď raději otevřen i jiným vysvětlením, Nevím jak u tebe, ale u mě v pokoji se vždy najde tolik zapomenutých věcí, které bych tam nečekal :D.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

DomcoSVK
Příspěvky: 4
Registrován: pát, 14. bře 2014, 12:00

Re: Ahoj

Příspěvekod DomcoSVK » sob, 15. bře 2014, 16:39

Ahoj dá sa niekde pozrieť nejaká stránka kde je niečo o entitách a démonoch niečo onich pìsane a ako vyzerajù.

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Ahoj

Příspěvekod Elen » pon, 17. bře 2014, 14:22

Ahoj v těchhle věcech nejsem zase až tak prakticky zběhlá, ale hodně o entitách a démonech jsem se dočetla v různých magických příručkách, třeba stažených z ulož to.cz. Ty pachy tam také docela dobře vysvětlují, podobně jak už ti odpověděl někdo výše. A chladné ruce a nohy? já mam pravý opak, jelikož mám neustále ledové nohy doslova si užívám jiných stavů vědomí při kterých mě krásně hřejí. Jakoby se mi spolu s uvolněním těla dostal do optimálního stavu i krevní oběh. Kdo ví:-)

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahoj

Příspěvekod Firzen » pon, 21. dub 2014, 01:37

Ahoj :)

Pokud opravdu cítíš bytosti jako vůně, pak máš možná zvláštní talent na jasnočich. Ale je to dost nepravděpodobné. Avšak pokud to budeš pilně trénovat, je dost pravděpodobné, že v tom skztečně budeš dobrý :D

Jinak hodně bys toho našel v knize Praxe magické evokace od Františka Bardona (můžu doporučit i všechny ostatní knihy, co napsal). Přímo úžasné věci se dají najít na http://www.grimoar.cz/index.php - stačí se zaregistrovat. Když budeš dál hledat, určitě najdeš neskutečné množství zdrojů. Jen pozor na to, že práce s bytostmi je celkem dost vysoká magie, a rizika různých pokusů bez předchozí přípravy jsou velká. Také jsem už narazil na knihy, které jsou vyloženě "zakleté", a mohou tě snadno vtáhnout tam, kam by ses nechtěl dostat. I přesto, nedopusť, aby tě strach odradil od cesty k praxi!

Kdybys chtěl, tak ti ještě můžu poslat odkaz na moji mega knihovnu. :D

Ať se daří :-)
Respice finem et non peccabis.

Uživatelský avatar
ondrak
Příspěvky: 43
Registrován: pon, 10. kvě 2010, 16:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahoj

Příspěvekod ondrak » úte, 13. kvě 2014, 22:28

Ahoj dá sa niekde pozrieť nejaká stránka kde je niečo o entitách a démonoch niečo onich pìsane a ako vyzerajù.
Jaký si to uděláš, takový to máš...
                                                                                                                                               


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti