Transformace Země (rok 2012)

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod saila » sob, 21. bře 2009, 13:49

at reknes mimozemstan ufoun a pod.. tak me se pod tim obojim vzdycky vybavi to s tema velkejma ocima.. takze v tom vazne nedelam rozdil...
to je treba jako bys chtel o nasi mene mluvit jako bud o korunach ceskych a nebo proste jenom korunach... taky kdyz si chces pujcit od nekoho penize tam mu nereknes pujc mi treba 100 korun ceskych ale jenom 100 korun...
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Heimdall
Příspěvky: 94
Registrován: úte, 22. črc 2008, 23:29

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Heimdall » ned, 22. bře 2009, 12:12

at reknes mimozemstan ufoun a pod.. tak me se pod tim obojim vzdycky vybavi to s tema velkejma ocima.. takze v tom vazne nedelam rozdil...
to je treba jako bys chtel o nasi mene mluvit jako bud o korunach ceskych a nebo proste jenom korunach... taky kdyz si chces pujcit od nekoho penize tam mu nereknes pujc mi treba 100 korun ceskych ale jenom 100 korun...
S tím si dovolím nesouhlasit. Když řekneš půjč mi 100 korun českých a naproti tomu půjč mi 100 korun, tak se jedná o stejnou věc,(pokud teda nebereš v potaz pár ostatních států, které používají korunu jako platnou měnu a i kdyby, pořád se jedná o stejný prostředek se stejným cílem, což se o výše zmiňovaném/nasledujícím řici nedá), kdežto když řekneš ufoun a mimozemšťan, tak je v tom velký rozdíl, je sice fakt, že ufoun může být mimozemšťan a naopak, ale není to podmínkou.
Mimozemšťan je bytost, která nepochází ze Země, může vypadat jako ten "malý s velkýma očima", stejně tak může být mimozemšťan třeba bytost obývající astrální sféru: víly, elfové, archandělé, atd. mohl bych pokračovat do nekonečna.
Kdežto ufoun by se dal nejlépe charakterizovat jako "obyvatel UFO". Jak ty víš, že ufoun není třeba pilot NASA testující nový utajený létající stroj, který je v zápětí nic netušícím přihlížejícím člověkem označen jako UFO(tedy neidentifiokovatelný létající objekt). A má snad pilot NASA velké oči a šedou kůži?(uvádím jako příklad).
Proto tě jen prosím, aby jsi nedávala pojmy a dojmy do jedné kupy. Zároveň však musím říct, že plně respektuji tvůj osobní názor a konkrétně příklad s českou měnou mi přijde jako velice pěkná myšlenka :) , s daným tématem ji však nelze spojovat.

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod saila » ned, 22. bře 2009, 12:48

no pokud si das nejaky houbicky tak muze mit pilot nasa sedou kuzi a velky oci:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod CLVestec » úte, 24. bře 2009, 15:31

Trošku jste se stratily ne ?
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Tidus » sob, 04. dub 2009, 18:49

Heimdall: Slova jsou ale od toho, aby jsme se dorozumeli. Nemusime neco rici presne, dulezity je, jak to clovek vnima. Mimozemstan muze byt treba trpaslik v astralu ale kdyby sis udelal nejakej pruzkum, tak ti 99% lidi rekne ufona. Osobne taky nedelam zadnej rozdil mezi UFOnem, mimozemstanem nebo Martanem. Martan sice ma byt spravne z Marsu, ale kdyz reknu to slovo, tak vidim uplne to samy co u ostatnich.....
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Heimdall
Příspěvky: 94
Registrován: úte, 22. črc 2008, 23:29

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Heimdall » ned, 05. dub 2009, 12:53

Tidus: Samozřejmě, tady už potom jen záleží na tom, zda je někdo puntičkář, nebo ne a navíc ja sem neřekl, že sailu nechápu, nebo že vůbec nevím o čem vykládá, jen sem jí chtěl objasnit, jaký v tom může být rozdíl, protože z toho jak se vyjadřuje mě spíš přijde, že to neví, než že by to "jen" "neřešila".

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod saila » ned, 05. dub 2009, 14:20

tak ja to opravdu jen neresim:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Laura
Příspěvky: 4
Registrován: ned, 29. bře 2009, 18:26

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Laura » ned, 05. dub 2009, 15:23

Nenapadlo někoho z vás astrálních cestovatelu ;) se do roku 2012 a okamžiku, kdy by se údajně mělo něco přihodit podívat? Já sice ještě na astrální cestování nepřišla, ale co jsem četla, tak by neměl být problém do budoucnosti nakouknout. Zkoušeli jste to někdo? Myslím ten rok 2012. :)

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod CLVestec » ned, 05. dub 2009, 16:35

Laura : Problém je že kdyby jsme se tam už podívali,tak by se mohlo stát že by jsme se dostali nechtíc do lucidního snu a to by jsme už pravdu neviděli. ;)
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Laura
Příspěvky: 4
Registrován: ned, 29. bře 2009, 18:26

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Laura » ned, 05. dub 2009, 17:35

A to by nešlo, aby se tam podívalo více astrálních cestovatelů? Kdyby pak popsali co viděli. Neříkej mi, že by každý viděl něco úplně jiného.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod ATA » ned, 05. dub 2009, 22:25

Ja zatim neumim cestovat tak abch se nekam cilene dostal sem rad dyž se mi parkrát do roka povede dodta z těla.

Dalši problem tam bude že budoucnost neni jen jedna vetšinou vidime u zrovan nejpravdepodobnejši .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod blaza » čtv, 14. kvě 2009, 10:14

Tohle vam musim ukazat, kdyz jednou mama prinesla noviny, tak sem byl sokovanej. Takle komercni denik pisici o lidech typu Samír Kryssa a Agata Hanychova hodil na plac neco vo 2012. Asi uz lidi nezajimaj jenom celebrity. :roll:
:arrow: http://www.zpravar.cz/detail/zari-2012- ... uje-108286
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Etellyen » čtv, 14. kvě 2009, 15:05

mozna se 2012 neco stane ale todle to nebude...chteli jen mit senzaci a postrasit lidi
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod clario » čtv, 14. kvě 2009, 21:17

A jak si můžešbýt jistý tím že to nbude tohle? mě to připadá jako jeden z těch lepších a "nekatastrofických" scénářů.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Etellyen » čtv, 14. kvě 2009, 21:35

jee rpoominte ja to nedocet cely myslel sem ze na ans zas poleti asteroid:D....no jo nevylucuju to ale nemyslim si ze se stane otdle...rekl bych ze je taky dost mozny ze se nestane nic :D ale ko vi
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod CLVestec » čtv, 14. kvě 2009, 21:46

Moje slova.Z Etellyenem souhlasím.Pořád takový dramata,to už je opruz.
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod blaza » pát, 15. kvě 2009, 09:29

Ja naopak souhlasim s clariem. Podle me je to taky prave jeden stech ''prijemnejsich'' scenaru. Ackoli deniku Aha! bych neveril ani nos mezi vocima.
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Etellyen » pát, 15. kvě 2009, 15:56

ja bych spis cekal ze se stane neco duchovniho...a ne nakyty opohromy..napriklad ze lidi rozdeli na hodny a zly a budou proti sobe bojjovat..a casem bojovat i na duchovni urovni
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod jadydadyda » čtv, 23. črc 2009, 20:31

Takhle nějak to bude vypadat.
http://movies.yahoo.com/movie/1810045661/video

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod blaza » čtv, 23. črc 2009, 20:54

jadydadyda: Uz schanim listky do kina :). Jsem uz doma umiral nudou, tohle mi zvedlo trochu naladu. Nicmene od komercni tragikomicke USA frasky se nedalo cekat ani nic jinyho, nez ze to poberou z toho pohledu konce sveta :roll:
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů