Neaktivita fóra

Engrow
Příspěvky: 22
Registrován: čtv, 25. čer 2009, 15:12

Neaktivita fóra

Příspěvekod Engrow » úte, 07. led 2014, 17:00

Poslední dobou se mi zdá, že to tu nějak upadá. Neřeší se ac jako dříve, vše je to tu nějak prázdné. Proto se ptám. Co se děje s tímto fórem? Pojďme rozvířit diskuzi nad tím, proč to zde nežije. :D :D :D
Nikdy se nevzdávejte.
Nikdy se nevzdávejte.
Nikdy, nikdy, nikdy, nikdy – v ničem, velkém, či malém, důležitém, či nicotném –
nikdy se nevzdávejte ničemu, jenom závazkům cti a zdravému rozumu.
Nikdy nepodléhejte zdánlivě nepřekonatelné síle nepřítele.

W.Churchill

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Neaktivita fóra

Příspěvekod Elen » stř, 08. led 2014, 10:29

Podle mě se to tu začíná nahlížet až příliš vědecky:-)) Ja se tu pak třeba osobně bojím něco napsat, pokud se na věc nedívám z vědeckého hlediska. Nechci tu vypadat jako ta bláznivá ženská co vidí duchy všude:-)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Neaktivita fóra

Příspěvekod clario » stř, 08. led 2014, 18:20

Není třeba se obávat, že by zdejší fórum upadalo. To se mu stalo už dávno a dnes je již řádně "upadlé". Mnoho témat o kterých se dá psát a diskutovat jsou již dávno prodiskutována a tlachat a filozofovat o těch ostatních už tu moc lidí nebaví. Polovinu dotazů, které sem dnes lidé píší zde už mnohokrát naleznete a tak na ně lidé už znovu tak často neodpovídají. Z těch původních tahounů tohoto fóra tu zbylo málo lidí a začátečníků je tu spousta. Obávám se, že toto fórum má již své nejlepší dny za sebou, ale kdo ví. Pokud tu stojíte o to aby se tu více psalo o ac a podobně, tak tu rozviřte vody svými zajímavými dotazy a nápady :D. A vůbec se nebojte cokoliv napsat. Není se třeba bát, že by vás měl někdo za blázna a přizpůsobovat své chování strachu o to co si o vás kdo pomyslí. Stejně jste (jsme) všichni mago... blázni a na tom se díkybohu nic nezmění :twisted: .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Bafikybaf
Příspěvky: 36
Registrován: pon, 28. led 2013, 23:39

Re: Neaktivita fóra

Příspěvekod Bafikybaf » pát, 10. led 2014, 14:45

myslim ze kdybychom nebyli tak trochu blazni tak bychom se asi ani na toto forum nedostali :lol:

Uživatelský avatar
ondrak
Příspěvky: 43
Registrován: pon, 10. kvě 2010, 16:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Neaktivita fóra

Příspěvekod ondrak » pát, 10. led 2014, 15:53

Možná to je proto, že většina lidí z fóra ve skutečnosti vůbec astrálně necestuje a to především je tématika tohoto fóra. Za činorodost a skutečné úsilí je prosté tlachání a teoretizování lacinou náhražkou, která se nabízí sama. A tak se tu často řeší blbosti, jako jestli za blikání žárovek mohli duchové nebo ne. Mluvím z vlastní zkušenosti. ;) Vždyť je to fuk! :D Nám se doma objevují po nábytku a oknech stopy "sevřené ruky", velmi schématicky znázorněný. Jsem přesvědčen, že fyzická existence tohle nedělá a původ to má patrně v jiné sféře reality. Mám i několik velmi zajímavých fotek ale radši jsem je sem nedal, protože by mohly spustit diskuzi, jestli za to může démon, anděl, bytosti světla, bytosti tmy, duchové lesa nebo víla. Nikoho tím neobohatím, jen okradu o čas.
                                                                                                                                               

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Neaktivita fóra

Příspěvekod clario » pát, 10. led 2014, 18:27

ondrak: to byl jednorožec :D
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Neaktivita fóra

Příspěvekod Elen » sob, 11. led 2014, 18:19

ondrak: jednorožec nebo ja:-)

Engrow
Příspěvky: 22
Registrován: čtv, 25. čer 2009, 15:12

Re: Neaktivita fóra

Příspěvekod Engrow » sob, 11. led 2014, 19:46

Já jsem za to rád, že se zajímám o bláznivé věci a jsem považován za, dalo by se říci, blázna. :D :D :D
Nikdy se nevzdávejte.
Nikdy se nevzdávejte.
Nikdy, nikdy, nikdy, nikdy – v ničem, velkém, či malém, důležitém, či nicotném –
nikdy se nevzdávejte ničemu, jenom závazkům cti a zdravému rozumu.
Nikdy nepodléhejte zdánlivě nepřekonatelné síle nepřítele.

W.Churchill

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Neaktivita fóra

Příspěvekod ATA » čtv, 16. led 2014, 18:28

Tak vědecky to tu beru hlavně já :) je potreba to trochu vyvážit a mit oba pohledy. Duchy sem videl :) a i snima komunikoval respektive komunikoval z nečim co se prohlašovalo za ducha .
Už to moc nepišu rpotože zrovna dema na jinejch vecech hlavne kolem prace z emocema ty potrebuju dořešit než se k LD a AC vratim .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Lerenard
Příspěvky: 14
Registrován: pon, 13. led 2014, 19:41

Re: Neaktivita fóra

Příspěvekod Lerenard » pát, 17. led 2014, 14:00

co znamena "zrovna dema na jinejch vecech" ? :D fo je nejaky slang? to ja len do buducnosti, nech rozumiem :D

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Neaktivita fóra

Příspěvekod clario » pát, 17. led 2014, 14:16

zrovna dělam na .... ;)
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Lerenard
Příspěvky: 14
Registrován: pon, 13. led 2014, 19:41

Re: Neaktivita fóra

Příspěvekod Lerenard » pát, 17. led 2014, 14:30

diki clario ;) Ja som medzicasom nasla dema bicykle :D
Obrázek

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Neaktivita fóra

Příspěvekod clario » pát, 17. led 2014, 19:35

:D :D :D
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Neaktivita fóra

Příspěvekod Firzen » pon, 21. dub 2014, 01:50

Ata píše tak rychle, že občas vynechá písmenka :D

Jinak Engrow, vím, že píšu pozdě, ale možná si to přečteš.. :-)
Krátce řečeno, mám pocit, že od konce roku 2012 to tak nějak směřuje .. no víte kam :D Nejen AC fórum upadá. Upadají i jiná fóra zabývající se podobnou tématikou. Ale na druhou stranu vidím v lidech daleko větší motivaci něco skutečně KONAT. Přijde mi, že je větší zájem o srazy, byť jejich frekvence spíše klesá. Takže pokud chceš poznat pravou tvář AC fóra, přijeď prostě na sraz! :)
Respice finem et non peccabis.

Uživatelský avatar
petra
Příspěvky: 65
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 22:45

Re: Neaktivita fóra

Příspěvekod petra » sob, 12. črc 2014, 13:07

Nebuďte tolik pesimističtí. Forum třeba upadá i z důvodu, že většina místních se stala osvícenými a tady na foru už nic ke zdokonalení nehledají :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Neaktivita fóra

Příspěvekod Tidus » ned, 10. srp 2014, 14:14

Problém fora vidím v tom, že samotné AC a LD v té poctivé formě je především věcí osobního poznání. Měli by jsme cvičit a odpovědi nacházet sami za sebe. Ne je hledat na foru. Bohužel nováčci teoretizují o nesmrtelnosti brouka, a starší většinou ztratili nadšení k pořádnému cvičení a teoretizují s nimi, zatím co cvičí jen laxně (jestli vůbec). Proto jsem před pár lety postupně navštěvoval toto forum čím dál méně a psal jsem spíše na http://www.acld.mysteria.cz/ Tam psali akorát nováčci, kteří neustále řešili dokola jen ty naprosté základy a to mě vyhovovalo. Bohužel jsem také upadl do laxnosti ohledně AC a LD. Bylo to především podmínkami v osobním životě. Proto jsem se na to vykašlal úplně, a teď začínám znovu. Proto mohu z vlastní zkušenosti potvrdit, že ten laxní způsob je pouze ztráta času. Doufám, že se nad tím někdo zamyslí a zkusí zapracovat tolik, jako když byl na začátku plnej nadšení. Obzvlášť pokud jste již dříve měli výsledky, tak se teď veškeré zlepšování dostaví rychle. Lehnout si před spaním na záda, relaxovat a čekat na zázrak dokud člověk neusne je k ničemu.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
carlos
Příspěvky: 92
Registrován: sob, 25. zář 2010, 16:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Neaktivita fóra

Příspěvekod carlos » ned, 19. říj 2014, 01:38

To: Tidus

Taky se mi zdálo že to tu na nějakou dobu upadlo, no taky jsme přestal psát a když jsem se tu objevil tak to bylo sporadicky a jen v mimo témy apod.
Jeden problém bych viděl v tom že za ty roky, jenom já tu straším už dobré čtyři roky, vznikly další stránky zejména nástup sociálních sítí, net se změnil :)
Nicméně jakoby trochu se tu zvedal provoz zase, uvidíme ono se to nakonec musí znovu vrátit aspoň částečně k tomu co bylo dřív, soc. sítě to prostě nejsou sto nahradit, navíc toto tu představuje takové trochu soukromější místo.

Samozřejmě že problém ej když se nováčci dostanou do přečíslení, to pak mohou nejednoho strhnout s sebou. :mrgreen: Nemyslím si že by byl problém v tom že se toto fórum i přes své jméno nevěnuje plně AC. Samozřejmě by bylo lepší psát sem více osobních zkušeností, ale když nejsou a nesou hlavně lidi, tak je to horší.

Jinak co tu bylo za aférku s tím jak tu prý někdo tvrdil že jej v AC někdo (něco) úkoluje?

P.S. nedělal jsi nějaké bojové umění?

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Neaktivita fóra

Příspěvekod Tidus » ned, 19. říj 2014, 08:22

carlos: Přečíslení nováčků nevidím jako problém. Ty maj obvykle nadšení a snaží se dosáhnout AC. Jako problém vidím spíš ty, co už snažení vzdali a teď řeší nesmrtelnost brouka. Dříve jsem přestal navštěvovat toto forum a chodil jsem na acld.mysteria, protože tam se střídali nováčci a neustále se řešily základy. Cílem bylo pořád dosáhnutí LD a AC a nikdo moc neteoretizoval o astrálních bytostech, bozích a podobných věcech, ve kterých se stejně nedobere výsledku.
Samozřejmě by bylo lepší psát sem více osobních zkušeností, ale když nejsou a nesou hlavně lidi, tak je to horší.
O tom právě mluvím. Kdyby to lidi víc cvičili a míň o tom teoretizovali, tak ty zážitky budou...

O úkolování v AC nevím, nebo nepamatuju. A bojová umění cvičím pořád...
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
carlos
Příspěvky: 92
Registrován: sob, 25. zář 2010, 16:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Neaktivita fóra

Příspěvekod carlos » ned, 19. říj 2014, 10:06

Já jsem to myslel tak že se může stát že se může stát to že se i ostatní nechají strhnout, zvlášť když už tak trochu opadne prvotní nadšení, k teoretizování.

Pro mnohé je asi trochu problém s tím psaním o tom co se jim zdálo začít.

Já jsem to vlákno taky nenašel, ale jeden známý, který tu býval - Hitokage - tu kvůli tomu, že někteří začali psát podobné blbosti jako úkolování v AC, skončil, já jenom jestli o tom něco nevíš.

Co cvičíš? Čistě jen pro zajímavost, já dělám už celkem dlouho karate, vlastně jsem se sem dostal, tak jako k mnoha těmto věcem, přes to a pár lidí, které jsem potkal.

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Neaktivita fóra

Příspěvekod Tidus » pon, 20. říj 2014, 07:23

Cvičil jsem toho víc. Začal jsem s jiu jitsu.Pak jsem k tomu přidal judo, kick box, kung fu a capoeiru. Na střední jsem pak dělal karate, judo a thai box. Teď pokračuju v jiu jitsu a na vysoký teď cvičím zápas, judo, karate a box. Jediný, v čem jsem to dotáhl na mistrovský stupeň je ale jen to jiu jitsu...
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů