Jdou metody na OOBE vypočítat?

Měly byste zájem metody na OOBE vědecky zkoumat nebo se o nich aspon víc z tohoto pohledu dozvědet ?

Ano , rád si o tom něco přečtu
4
57%
Chci zkoumat
2
29%
Stačí mi esoterické vysvětlení jak to funguje
1
14%
 
Celkem hlasů: 7

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Jdou metody na OOBE vypočítat?

Příspěvekod ATA » úte, 02. črc 2013, 01:40

Takova zajimava otazka odpoved je ano jsou pokud je dost vstupnich udaju a dostatečna znalost systemu.
Nemusme zatim řešit otazku jestly vše v OOBE je iluze nebo je tam i venší zdroj inforamcí.
Jde mi o to že to co vnímáme jako astrální tělo je v obou pripadech jen iluze , a tato iluze se chová podle určitých pravidel.
Když budeme znat tyto pravidla a zakladni vstupni udaje pujde vypočitat optimalni metoda jak se do OOBE nebo LD dostat.

Pokud jste ochotni pomoct z vytkumem tak tady pro začatek par otázek:
Pokud mate nekdo zkušnosti z pohybem "astrální ruky" tak prosím napište jde mi o tyhle věci
*pozice těla
*pozice ruky (+ dlan nahoru, dolu , hrana)
*doba cvičení kdy a jak dlouho
*pocity v ruce
*pohyb/vizualizace na dostní ruky ven a vznikle pocity
*vzdálenost kdy to ruku pritahovalo jeste do těla
*vzdálenost od fyz ruky kdy se již astrální pohybovala volně
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Jdou metody na OOBE vypočítat?

Příspěvekod Elen » úte, 02. črc 2013, 11:29

Co myslíš tím iluze? Protože pokud se stejné věci stávají víc než jednomu člověku, už mi to jako iluze nepřipadá:-)

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Jdou metody na OOBE vypočítat?

Příspěvekod Lama » úte, 02. črc 2013, 20:21

vsak iluze se da vytvorit jen tim opakovanim :)
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Jdou metody na OOBE vypočítat?

Příspěvekod ATA » úte, 02. črc 2013, 23:23

To že se to opakuje a zažitky jsou probny znamena jen to že jsou tam nejaky pravidla podle kterejch se to řídí.

Iluze v tom smyslu že "astrální tělo" existuje jen diky slepeni ruznejch dat a ne jako celek.Neni to nic co by leželo v těle fyzickym a čekalo až budeme chtit ven ale vznika až použitím metod a to vetšinou po častech a smyslech.

Hodně jevu ketrey se daj zažit pri technikach na navozeni OOBE se ta umele vyvolat problem je ale v tom že to pak nemužeme vědomě řídit.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

hri-hori-ja
Příspěvky: 40
Registrován: sob, 20. črc 2013, 23:13

Re: Jdou metody na OOBE vypočítat?

Příspěvekod hri-hori-ja » pát, 26. črc 2013, 06:10

Ahoj
Sem tu novy
Muze me nekdo navstivit ve snu a trochu mi pomoct s ls ci oobe?
Mel sem obdobi,ze mi to slo,ale ted uz dlouho nic a ja bych to zas potreboval
Pokud muze-tak dik
... ... ... ... .
ax

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Jdou metody na OOBE vypočítat?

Příspěvekod zebyja » pát, 26. črc 2013, 09:35

Rozvíjení sebe sama musíš mít pod kontrolou hlavně ty sám.. Buď sám sobě Mistrem a pomocnou rukou.. sám sebe kárej.. to je nejúčinnější a nejtrvalejší způsob..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Jdou metody na OOBE vypočítat?

Příspěvekod GeorgeLD » pát, 26. črc 2013, 17:34

Trochu jsem nad tím přemýšlel. Nějak jsem bral, že vzhledem k tomu, že jsem oob párkrát zažil, jsem tomiu přisuzoval váhu kterou to možná nemá. ATO ty používáš takové vědecké metody, zvaš tohle: každý člověk na světě má tělo. Každé tělo má nervová zakončenít všude po ťele (hmat), dále zrak - máme dvě oči ale vidíme obraz jednolitě, dále sluch, čich a chuť. A teď příklad: něco ti spadne na nohu - bolí tě to. Ale kde tě to bolí? Na noze? Cítíš že tě bolí noha, ale ve skutečnosti je to představa o bolesti nohy - bolí tě to v hlavě jakoby. A teď si představ: od mimina se učiš používat tělo. Psychika člověka je sice složitá věc, ale použiváme jednoduché věci - v psychice si každý od narození vytváří mentální tělo, a to samozřejmě bude mít podobu toho člověka. Jdeš a pohneš rukou - ok ale z psychického hlediska nehýbeš fyzickou rukou, hýbeš svým mentálním tělem ve své osychice vytvořeným. A co z toho vyplývá: každý člověk má mentální tělo, každý člověk tedy může zažívat oob a tak je mnoho lidí, kteří popisují stejné zážitky - ať už oob, nebo fantomové končetiny, nebo near dead experiences. Dobře, ale co má být? Je přece logické, že člověk který "umřel" má velkou pravděpodobnost, že bude moct pohybovat ve své psychice právě tímto vymyšleným tělem; pokud někomu amputují ruku, co je tak moc zvláštního na tom, že dokáže stále hýbat a vnímat svou končetinu, nebo že operovaný člověk popíše přesně co mu doktoři dělali a o čem si povídali - vždyť on tam leží, popíše že se na sebe dívá shora a je v jiném těle (proč ne, každý ho v psychice má), dozajsta podvědomě dokáže poslouchat co si doktoři povídají a tohle je interpretac jakou to všechno pří pjmá - ale co je to za důkaz o existenci oob? atd.
Chci říct, že oob je sice zajímavé, ale může se jednat jen o výplod fantazie - né takový jako ve snu, při oob jsimblíže realitě než když spíš. Můžeš si klidně zaletět k moři nebo kdo ví kam. jsem ořesvědčen, že podvědomí umí být velmi citlivé, stǎcí napřiklad abyses podíval v realu na fotku vyfocenou u moře a můžeš tam jít - a bude to vypadat velmi podobně realitě, protožen podvědomněmumíš vnímat věci, omkterýchn vědomně nevíš že je víš, to beru jako fakt. Až bude pokus, kdy se člověk podívá v oob do místnsti, od které byl totálně izolován - napřiklad nikdy se ani nesetká s nikým, kdo v té místnosti byl, protože z toho může podvědomně navnímat co v ní je.. A skutečně popíše, co v ní je, tak se o tom dá uvažovat. Já jsem nikdy ale žádný takový experiment nenašel, jen příběhy lidí, kteří byli v astrálním těle - to není žádný důkaz, je to sic zvláštní věc, ale pořat materiálně vysvětlitelná.

A teď z jiného soudku - tzv. třetí oko: každý tedy má ve své osychice vytvořený obraz svého těla které ovládá - přijde vám že když máte dvě oči, vidíte 2x? Myslím že ne, každému běžně přijde že vidí jedenkrát. Máte pocit, že vidíte jedenkrát spíše zprava, nebo spíše z leva? Ani jedno, přijde vám že vidíte z prostředka, že? Dobrá třetí oko je tedy jedno a je uprostřed jak se říká. Potom, přijde vám že lepší je vidět levým okem, pravým okem, nebo oběma najednou? Oběma najednou že? Ve vaši představě, to co je lepši je umístěno spíše najoře nebo spíše dole? Comje lepší by mělo být výše a co je hoší by mělo být nǐže, že? Dobře, nejstendivnej a máte to takhle, gratuluji - ve vašem psychickém těle máte 3. Oko které je umístěné trošku výše než ty dvě oči a je přesně v jejich středu. Podvědomně vnímáte věci které reálně nevnímáte, tedy otázka: je možné, že někteří lidé jsou citlivější a dokáží se přepnout na to, jak to co svýma obyč. očima podvědomně? Určitě mohou, proč ne. A řeknou pak, že to vidí třetím okem? Pravděpodobně ano, dívají se přece běžně oběma očima naráz, tedy přepnou se a dívají se třetím okem na svém vymyšleném mentálńm těle. A teď, malý moment - jste určitý typ člověka, tyhle věci prioritně moc podvědomně nerozlišujete a třeba jste si na své psychické tělo jedno 3. Oko ještě nedali. Začnete se zajímat o esoteriku a čtete o 3. Oku, kde je správně umístěné - vám a se to zalíbí a čáry máry fuk, jedno si na své tělo přiděláte. Proč ne. Třeba se vám to líbí víc a navíc tomu věříte a voila - můžete se přes něj zrázu i dívat, proč ne. Můžete přes něj vidět i se zavřenýma očima, proč ne když pořád ještě slyšíte, můžete vidět věci inse zavřenýma očima jen pomocí ostatních smyslů, podvědomí je dokáže namalovat vcelku přesně i tak.

hri-hori-ja
Příspěvky: 40
Registrován: sob, 20. črc 2013, 23:13

Re: Jdou metody na OOBE vypočítat?

Příspěvekod hri-hori-ja » stř, 07. srp 2013, 06:09

Pred asi 14 dny sem poprosil o pomoc s oobe ci ls...
Nic sem nezaznamenal...
Zrejme tedy zde ty schopnosti zatim nejsou
... ... ... ... .
axdv

Sumys
Příspěvky: 23
Registrován: ned, 13. led 2013, 16:15
Bydliště: Červený Kostelec, občas Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jdou metody na OOBE vypočítat?

Příspěvekod Sumys » ned, 11. srp 2013, 18:31

Pred asi 14 dny sem poprosil o pomoc s oobe ci ls...
Nic sem nezaznamenal...
Zrejme tedy zde ty schopnosti zatim nejsou
... ... ... ... .
axdv
Ahoj. Nejvíc sem píše ATA a ten je momentálně bohužel pryč. Kdyžtak vznes konkrétní dotaz v sekci Lucidní snění či Astrální cestování do vlákna subkategorie techniky. Jestli tady schopnosti jsou nebo ne, to je věcí každého posouzení:-)) Já, bych rozhodně doporučil shlédnout Sunnyho videa a pak se ptát konkrétnějším dotazem či poprosit někoho přímo.

http://www.youtube.com/watch?v=aWWFqpiB ... e=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Ao7ScuD_nQ

hri-hori-ja
Příspěvky: 40
Registrován: sob, 20. črc 2013, 23:13

Re: Jdou metody na OOBE vypočítat?

Příspěvekod hri-hori-ja » úte, 13. srp 2013, 19:30

Ahoj sumysi

Cetls mou puvodni prosbu?
... ... ... ... .
xia

Sumys
Příspěvky: 23
Registrován: ned, 13. led 2013, 16:15
Bydliště: Červený Kostelec, občas Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jdou metody na OOBE vypočítat?

Příspěvekod Sumys » čtv, 15. srp 2013, 15:44

Ahoj sumysi

Cetls mou puvodni prosbu?
... ... ... ... .
xia
Ahoj. Ne nečetl. Promiň za nedorozumění.

hri-hori-ja
Příspěvky: 40
Registrován: sob, 20. črc 2013, 23:13

Re: Jdou metody na OOBE vypočítat?

Příspěvekod hri-hori-ja » pát, 16. srp 2013, 21:22

Ahoj sumysi
Ok,v pohode
... ... ... ... .
xia


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů