NILSKY KRIZ - nebezpeci? :eek:

Mira_B
Příspěvky: 8
Registrován: ned, 15. črc 2012, 16:30
Kontaktovat uživatele:

NILSKY KRIZ - nebezpeci? :eek:

Příspěvekod Mira_B » stř, 25. črc 2012, 18:12

Zdravim ve spolek,

Nahodou jsem se dostal k nasledujicimu clanku http://www.regenerace.cz/online/anch-nilsky-kriz a vzhledem k tomu, ze bych chtel pouzit privesek Nilskeho krize se scarabeem jako amulet pro ochranu (a nosit jej na krku na stribrnem retizku), jsem ted na pochybach..

Autor clanku nedoporucuje, ba primo durazne varuje pred nosenim Nilskeho krize na krku, avsak tyto PRIVESKY se prodavaji jako amulety..
Jak to tedy je? Je vhodne vubec "do toho jit"?

A co Nilsky kriz poveseny na zdi v pokoji - pred tim je v clanku stejne varovani jako pred nosenim na krku.. - jaky je vas nazor na toto? Chtel bych tento: http://www.orientshop.cz/kriz-zivota-an ... na/d-7125/

Verim sice, ze "to bude v pohode" a fungovat, o tuto oblast se vsak zajimam kratce a po precteni onoho clanku mirne vaham ... nechtel bych si nevedomky ublizit.. Verim, ze se zde najde nekdo, kdo se me ujme a "zasveti" me do problematiky trochu vic.
Budu jen rad - uvitam pokec pres nejake IM (skype, ICQ, BlackBerry messenger), ale budu rad za vsechny reakce.


PS: Zarice - spiraly - (nakreslene na papire, pripadne zdi) v pokoji kde spim, z kazde strany postele (je mezi dvemi zdmi) by mely byt snad "v pohode", nebo radeji mam jeste studovat a ziskavat informace nez se do neceho podobneho pustim?

Vsem moc diky.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: NILSKY KRIZ - nebezpeci? :eek:

Příspěvekod clario » čtv, 26. črc 2012, 01:22

Zajímavé čtení, nicméně nevím zda tomu věřit či ne. Poslední dobou se na internetu objevuje takové množství článků od tolika lidí, kteří jsou poblouznění duchovnem a vlastní spiritualitou a zveřejňují pak své teze a domněnky jako nějakou svatou pravdu, kterou se jim podařilo vyvěštit. Neříkám, že všichni a také nechci tvrdit, že zrovna tento autor, třeba je to vážně tak jak píše, nicméně člověk si dnes musí dávat pozor čemu na internetu věřit. Nejlepší je asi nic nezatracovat, ale také nic nepovažovat za svatou pravdu, prostě spíš jen za možnosti.

Pokud se ti líbí (je vážně pěkný) a rád by jsi ho nosil, tak to zkus. Dávej ale pozor na to jak se s ním budeš cítit a podle toho s ním dál nalož. Kdysi jsem na krku nosil spirálu jako tvarový zářič, nicméně jsem tou dobou trpěl hodně často na problémy z krkem a tak jsem ho odložil, neboť jsem se domníval, že je způsoboval on. Zda to byl skutečně on se můžu jen domnívat, ale už tím, že jsem si ho s tímto svým problémem začal spojovat zpečetilo jeho osud, protože i kdyby to nevyvolával on sám, tak by zapracovala má mysl a problém by se objevil jen proto, že bych se obával, že se objeví, když daný přívěšek nasadím. Proto pokud chceš nosit svůj přívěšek, tak pozor aby sis nějaký ten problém nepřivodil tím, že od něj nějaký budeš očekávat. Pokud vyvstanou nějaké potíže s ním spojené tak moc neváhej a odlož ho a pokud ne, tak ho spokojeně nos.

Pokud jde o tvarové zářiče a podobně tak se do toho klidně pouštěj a experimentuj, vlastní zkušenosti jsou mnohem důležitější než nějaká vyčtená teorie. Buď ale pokaždé opatrný a přistupuj k tomu zodpovědně a z rozvahou. Během života se ještě každý z nás mnohokrát spálí, ale právě tím získáváme zkušenosti a je jen na nás jestli se budeme pálit dlouho nebo si z toho něco odneseme hned při první "zasyčení", neber proto žádné experimenty jen tak a buď připraven si z nich to podstatné odnést dříve než později. Určitě se experimentování ale neboj, protože přináší poznání bez kterého není růstu.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: NILSKY KRIZ - nebezpeci? :eek:

Příspěvekod Vit » čtv, 26. črc 2012, 20:52

Já jsem dříve nosil na krku takový stříbrný kovaný přívěšek ve tvaru čtyřcípé hvězdy (říkal jsem mu Orin), připadalo mi jako čest jej nosit, byl to kamarád, ale pak jsme jaksi došel k tomu, že je to omezení, a tak jsem jej sundal. Připadal jsem si, jako bych vyšel z vězení, připadal jsem si volně. A u toho jsem snad zůstal. :)
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů