Podivná věc v mém pokoji

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Podivná věc v mém pokoji

Příspěvekod woa » úte, 14. úno 2012, 21:16

Jistej vedec se timhle zabyval, na jmeno si nevzpomenu. Ty bytosti nazval Orby. Delal s nimi vyzkum a oni spolupracpvali, necha se s nimi dobre domluvit. Radi se pry foti. Sel s fotakem tam kde byl jejich vyskyt casty a poprosil je aby se s nim vyfotily. Proste je slovy poprosil. Kdyz druha osoba zzmackla spoust fotaku tak potom fotky doslova pretekaly tema koulema. Videl sem jich par je to sila. Chtel sem to zkusit bohuzel sem se k tomu nikdy nedostal.

Byl bych moc rad kdybys to skusil a pak se s nami podelil o vysledek.

Jenom si myslim ze lepsi nez digital by byl fotak na film.
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Sviccc
Příspěvky: 32
Registrován: čtv, 17. lis 2011, 13:53

Re: Podivná věc v mém pokoji

Příspěvekod Sviccc » stř, 15. úno 2012, 17:35

Jen tak letmo sem proletl internet a co jsem zjistil, venovalo se tomu vice lidi.Ovsem problem je, ze vetsina se venovala orbum viditelnym jen na fotografiich a tady se da opravdu zvazovat nejaky odraz v objektivu nebo neco takoveho, proto take veta "radi se fotografuji".To, co vidime my, se mi zda neco trochu jineho.Samozrejme to je jen muj rychly pohled na vec a vsechno zase muze byt uplne jinak.Ale budu s tim expermintovat a dam vedet, pokud z toho vyleze neco kloudneho.

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Podivná věc v mém pokoji

Příspěvekod Lama » stř, 15. úno 2012, 19:19

Jeste bych mel otazku, videl to i nekdo jinej kdyz byl treba nekdo na navsteve?
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Sviccc
Příspěvky: 32
Registrován: čtv, 17. lis 2011, 13:53

Re: Podivná věc v mém pokoji

Příspěvekod Sviccc » stř, 15. úno 2012, 20:10

Navzajem ve stejnou chvili s nekym sem to jeste nevidel, ale zajimave je, ze po tom, co jsem zde poprve do tohoto tematu prispel a potom sel spat, pritelkyne z postele pry videla ufo, ale prej to byla mzitka :-P

Uživatelský avatar
Acar
Příspěvky: 15
Registrován: úte, 07. úno 2012, 15:42
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Podivná věc v mém pokoji

Příspěvekod Acar » stř, 15. úno 2012, 20:38

Nikdo jinej než já to zatím neviděl, moc lidí do mýho pokoje často nechodí. Navíc dneska ani včera jsem to už neviděl.
Zkoušel jsem s tim komunikovat, ale beznadějně, nejspíš to dělam totálně špatně. Takže na nějaký focení bych asi zatim mohl zapomenout.
Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe.

Uživatelský avatar
Trivi
Příspěvky: 22
Registrován: úte, 07. úno 2012, 16:08

Re: Podivná věc v mém pokoji

Příspěvekod Trivi » stř, 15. úno 2012, 20:50

Navzajem ve stejnou chvili s nekym sem to jeste nevidel, ale zajimave je, ze po tom, co jsem zde poprve do tohoto tematu prispel a potom sel spat, pritelkyne z postele pry videla ufo, ale prej to byla mzitka :-P
ako vedela že to bolo ufo? :)

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Podivná věc v mém pokoji

Příspěvekod nou » stř, 15. úno 2012, 21:18

UFO znamena neidentifkovatelny lietajuci objekt. neznamena ze to musi byt mimozemska lod. inak tie orby sa mi raz podarilo tiez osobne odfotit. ale v drvivej vecsine pripadov su to podla mna odlesky v objektive fotoaparatu.

Uživatelský avatar
Trivi
Příspěvky: 22
Registrován: úte, 07. úno 2012, 16:08

Re: Podivná věc v mém pokoji

Příspěvekod Trivi » stř, 15. úno 2012, 21:23

nou: áno ja viem, ale chcem som len vedieť či si bola istá, poprípade nejaký stručný popis :)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Podivná věc v mém pokoji

Příspěvekod clario » stř, 15. úno 2012, 21:38

No pokud to létalo a ona to nedokázala identifikovat tak to UFO bylo :D :D.

Jinak k těm orbům, drtivá většina z nich (netroufám si tvrdit, že všechny, třeba na tom vážně něco je) vzniká tak, že se blesk fotoaparátů odráží od prachových částic(nejen od nich s podobnými efekty se můžete setkat třeba i když budete fotit v mlze) před ním a pak se vrací do objektivu. Spousta lidí na internetu poblázněných duchovnem, energiemi a podobně pak naprosto ignoruje jakákoliv logická vysvětlení a jevy jako tento okamžitě klasifikují jako jevy nějaké alternativní podstaty. Hromada lidí na internetu tak píše, že jsou orby vyfotografovanými anděli, dušemi, vílami či dokonce nějakou formou života a prezentují je jako jasné důkazy existence těchto entit. Neříkám, že to v některých případech přeci jen nemůže být pravda, jen vám radím aby jste neodsouvali zdravý rozum do pozadí ve snaze najít v něčem podobné nějakou senzaci.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Sviccc
Příspěvky: 32
Registrován: čtv, 17. lis 2011, 13:53

Re: Podivná věc v mém pokoji

Příspěvekod Sviccc » čtv, 16. úno 2012, 00:58

Vsak jsme to zatim nedokazali vyfotit, ale jen zpozorovat a tady si myslim, ze efekt odlesku do objektivu nehrozi.Dokonce jsem to podobne uz napsal vyse ;-)
Mno jednoduse tu par lidi zahledlo nejakou mzitku, ale chovalo se to proti zasadam mzitek a tak se snazime zjistit, o co vlastne jde ;-) :-D

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Podivná věc v mém pokoji

Příspěvekod Lama » čtv, 16. úno 2012, 02:27

Je to fakt hodne diskutabilni co to muze bejt... Pokud to s tebou treba odmita komunikovat tak to ani nemusi bejt bytost(ale to taky jenom "možná") Takze jednoduse nevim :D
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Podivná věc v mém pokoji

Příspěvekod clario » čtv, 16. úno 2012, 08:34

Taky jsem nemluvil o tom co vnímáš v pokoji ale o orbech které tu někdo zmínil obecně :D. To co ty vídáš v pokoji může být spousta věcí, jak už tu zaznělo, může to být nějaká bytost může to být i nějaký otisk v astrálu, odraz světla a kdoví co dál a nikdo z nás kdo se s něčím podobným nesetkal ti asi nepoví přesně co to je.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Sviccc
Příspěvky: 32
Registrován: čtv, 17. lis 2011, 13:53

Re: Podivná věc v mém pokoji

Příspěvekod Sviccc » čtv, 16. úno 2012, 10:59

Mno pokousel jsem se s tim nejak spojit myslenim na to a jedine, co se stalo je, ze se mi jakoby zesililo takovy to zrneni nebo sum kdyz je tma(urcite to znate), ale to bylo spise soustredenim.

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Podivná věc v mém pokoji

Příspěvekod Lama » čtv, 16. úno 2012, 12:38

Taky jsem nemluvil o tom co vnímáš v pokoji ale o orbech které tu někdo zmínil obecně :D. To co ty vídáš v pokoji může být spousta věcí, jak už tu zaznělo, může to být nějaká bytost může to být i nějaký otisk v astrálu, odraz světla a kdoví co dál a nikdo z nás kdo se s něčím podobným nesetkal ti asi nepoví přesně co to je.
Přesně, já si myslim pokud to s tebou nechce mluvit tak nema cenu vubec zjistovat co to je :D :D. Teda dokud se nedostanes do astralu
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Podivná věc v mém pokoji

Příspěvekod Vit » čtv, 16. úno 2012, 19:24

doporučil bych si přečíst tento topic: http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... Dky#p10123

třeba najdeš něco, co ti pomůže, protože je to podobné, hlavně kvůli posledním komentům
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Sviccc
Příspěvky: 32
Registrován: čtv, 17. lis 2011, 13:53

Re: Podivná věc v mém pokoji

Příspěvekod Sviccc » čtv, 16. úno 2012, 23:31

doporučil bych si přečíst tento topic: http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... Dky#p10123

třeba najdeš něco, co ti pomůže, protože je to podobné, hlavně kvůli posledním komentům
mno jo, ale tam jste resili "šmouhy co se posunou s posunem oka a jinak ujížději".To co jsem zahledl ja, prave tuhle charakteristiku nemelo a proto jsem vyloucil spojitost s ocnimi bulvami.Navic to nejsou takovy ty smouhy, na ktere muzes cucet treba hodinu.Proste se ta kmitajici vec na vterinu a pul objevila a zase zmizla :-D

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Podivná věc v mém pokoji

Příspěvekod Vit » pát, 17. úno 2012, 18:57

No my jsme tam právě řešili více možností. Když si to přečteš celé, najdeš to. Ty šmouhy, o nichž píšeš, byly jen jeden bod diskuse.
A jak jsem psal, napadlo mě dát sem odkaz hlavně kvůli posledním komentům zde, navíc je si to podobné.

EDIT: Teď se dívám na ten dokaz. Ono je to hozené na ty komenty o těch šmouhách, ale já jsem měl na mysli přečíst celé vlákno.
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Podivná věc v mém pokoji

Příspěvekod woa » sob, 18. úno 2012, 01:45

Jeste me napadlo k tomu foceni. Dela tady nekdo z vas zajmlve nebo profesionalne fotografovani? Jedna se mi o vybaveni. Pisete tady o tom ze ty orby sou vetsinou odlesky v obektivu, ale pokud by se pouzil CP (polarizacni filtr) a podarilo by se zachytit orb, pak by o nakym odlesku nemohla byt rec :D
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Podivná věc v mém pokoji

Příspěvekod Vit » pon, 20. úno 2012, 19:33

Tak předevčírem večer jsem asi také zažil to, co zde popisujete. Taková jiskra, měla sytou tmavě modrou barvu, blikla vedle mě. Bylo to podobné tomu mému dřívějšímu zážitku.
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Uživatelský avatar
Trivi
Příspěvky: 22
Registrován: úte, 07. úno 2012, 16:08

Re: Podivná věc v mém pokoji

Příspěvekod Trivi » pon, 20. úno 2012, 22:07

Zaujímalo by ma prečo to má práve modrú farbu.


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 6 hostů