Studium parapsychologie

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Studium parapsychologie

Příspěvekod Turbo » čtv, 28. říj 2010, 18:31

Rád bych se zeptal, zda někdo nemáte nějaké informace o tom, kde se tento obor dá studovat (pokud ho někde studovat lze...) ? Četl jsem, že již na několika místech existují nějaké univerzity, které tento obor vyučují. Ptám se čistě ze zajímavosti, jelikož nevím, zda by se mi naskytla možnost tento obor studovat jestli bych ho vůbec studoval :D
Z tohoto dotazu se odvíjí mé další otázky:

1) Lze toto vystudovat i někde v ČR? ( osobně si myslím, avšak protože si to pouze myslím tak se radši ptám ;)

2) Co si o studiu tohoto oboru myslíte?

3) Jaký studijní obor, má k parapsychologii nejblíže?

Předem děkuji za každou odpověď ;-)

Uživatelský avatar
Winsy
Příspěvky: 24
Registrován: sob, 31. říj 2009, 17:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Studium parapsychologie

Příspěvekod Winsy » pon, 15. lis 2010, 14:21

To by mě taky celkem hodně zajímalo, jestli v Čr. Každopádně jeden kamarád něco říkal, že jeho známá studuje ezoteriku v Německu:D, tak nevím.

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Studium parapsychologie

Příspěvekod Turbo » pon, 15. lis 2010, 15:09

To Winy - Jj, v Německu něco takového je, o tom jsem už taky slyšel...

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Studium parapsychologie

Příspěvekod Pete » pon, 15. lis 2010, 15:52

Podle me pokud chces nekde studovat, skus Filosofii, Psychologii ci Teologii, ty maji k Parapsychologii asi nejblize. Filosofie Psychologie a Teologie ti muzou hodne pomoct v Parapsychologii, ovsem samotnou Parapsychologii by ses musel ucit doma jako samouk.. alle ty obory ti muzou akorat pomoct v pochopeni, s samotnou praxi ti zadny nepomuze

Vim akorat o ruznych kurzech (astralniho cestovani, samanismu) v CR/SR a na zaklade nauceni se cestovani, bys mohl sam delat ruzne experimenty
Deus est Homo


Zpět na „Věda“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 9 hostů