Pokus s ryzi - prijdte a zapojte se!

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

Re: Pokus s ryzi - prijdte a zapojte se!

Příspěvekod ANNO » sob, 13. čer 2009, 01:26

zaujmave
Je len na vás čomu budete veriť.

Heimdall
Příspěvky: 94
Registrován: úte, 22. črc 2008, 23:29

Re: Pokus s ryzi - prijdte a zapojte se!

Příspěvekod Heimdall » sob, 13. čer 2009, 16:29

zaujmave
Promiň, ale co se tak dívám, tak tvých posledních asi deset příspěvků jsou jen prázdné věty, které nikomu nic nedají, to že ti něco přijde zajímavé nikoho s prominutím nezajímá, nevím jestli chceš jen nahnat počet příspěvků a být na očích, ale ve vší úctě, děláš z toho trošku holubník ;) (omlouvám se za off top, někdo se ale ozvat musel...)

Momentálně mán dvě sklenice s rýží, chtěl jsem vybrat pokud možno co největší protipóly, tak sem zvolil jednu s nápisem láska a druhou s nápisem nenávist, slouží prakticky jen k podvědomému vnímání, občas je trochu impregnuju myšlenkou, zatím nějaké rozdíly nevidím, ale mám to asi jen týden...

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Pokus s ryzi - prijdte a zapojte se!

Příspěvekod CLVestec » ned, 14. čer 2009, 14:49

Já to zkusím na svůj mobil,jen s tím že tam nebudu mít nic napsanýho prostě,mu pošlu myšlenku.Pak ještě testuju jednu hru co programuju,zkouším ji posílat lepší myšlenky a je fakt,že když zkusím něco nového,tak to nemá žádnou chybu :lol: (má to ještě hodně chyb,ale když to opravím tak to nemusím dělat nadvakrát,takže na tom pokusu z rýží něco bude :) ). ;)
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Pokus s ryzi - prijdte a zapojte se!

Příspěvekod GeorgeLD » úte, 16. čer 2009, 15:06

Tak zatim jen sama plisen. Ikdyz se tam vytvorily velmi rozmanite druhy, od brcalove zelene, modre, cervene, snehove bile, po cernou, doknce i fialova a oranzova plisen v neutralni sklenici zacala na povrchu vytvaret takove krystalky podobne plyskyrici :) kdyby nahodou nekdo z fora byl sberatel plisni, klidne mi napiste a ja vam poslu jednu sklenici :) zatim ale kazdopadne, pokud bych hodnotil nejkrasneji vytvorenou plisen, vede sklenice Soucit a Snasenlivost, ktera je na povrchu pokryta bilou perinkou... jak to zapacha nevim, bojim se to otevrit :D

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Pokus s ryzi - prijdte a zapojte se!

Příspěvekod nou » úte, 16. čer 2009, 20:08

tak odporucam to otvarat len s respiratorom popripade satkou cez usta. spory plesni su svina a neriskoval by som moznost chitit nieco skaredeho. asi to vyhodit rovno do kontajnera tak ako to je.

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Pokus s ryzi - prijdte a zapojte se!

Příspěvekod GeorgeLD » sob, 11. črc 2009, 02:06

Tak ja asi pokus ukoncuju. Zadny sberatel plisne se nenasel (to jsou dneska lidi) a me je to k nicemu, ikdyz v tom neporadku co mam v pokoji by se par sklenic plisne nemuselo vyjimat spatne. Hold nezdarilo se to :) taky vidim ze se nikdo dalsi nechtel pripojit. Chtelo by to ted udelat pokus, aby se na to kazdy den vysilalo, ale to uz musi nekdo jiny :)

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Pokus s ryzi - prijdte a zapojte se!

Příspěvekod CLVestec » sob, 11. črc 2009, 14:59

GeorgeLD: Tak jak jsem psal o tom mobilu,pokus se povedl,možná to byla shoda okolností,ale na mobilu jsem měl nefunkční tlačítka.Tak jsem se pokusil posílat pěkné myšlenky,a o několik dní později jsem dostal jako dárek k němu nová tlačítka :D.Vlastně všechno kolem mobilu,přestává mít problémy(ale jak jsem psal možná že to byla jenom shoda okolností).Tak já tomu ovlivnění hodně věřím,ale myslím že tam nemusí být nic napsanýho,na těch zavařeninách de o něco podobnýho při dělání štítů,myslet při dělání,k čemu by to mělo být napojeno a co by to mělo vyzařovat(třeba tam nakreslím mraky,a špatný počasí,a myslím na to že to má být narážka na mou náladu).Hodně bych se inspiroval jako v The Secret,tam je dobrá inspirace pro tento pokus. ;)
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Pokus s ryzi - prijdte a zapojte se!

Příspěvekod GeorgeLD » sob, 11. črc 2009, 15:20

No ono by ani ta voda nemusela byt marna. Nevite kolikrat by musel mikroskop zvetsovat, aby sly videt krystaly? ja teda doma mikroskop nemam, ale mozna nekdo z vas se k nemu bude moct dostat :) kdyztak ATA nejaky provizorni mozna sestroji :D
Ja si teda myslim ze ty napisy vliv maji, ale na te ryzi se to nechce projevit. Pokud jde o vodu, tak tam delali jen s tema napisama, nic na to nevysilali :)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokus s ryzi - prijdte a zapojte se!

Příspěvekod ATA » ned, 12. črc 2009, 18:41

mikroskop problem neni problemje že to muiš pozozovat v minusovejch teplotach už nevym koli ale možna kolem -15 takže úpokud doma nemaš fakt velkej mražák :)
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Věda“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů