Sloupy kultivační energie

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Sloupy kultivační energie

Příspěvekod GeorgeLD » čtv, 18. čer 2009, 03:11

Chci ukázat video, které bylo natočeno při sjezdu praktikujících Falun Gongu z celého Tchaj-wanu, kteří šli vytvořit ornament knihy Zhuan Falun, vypadalo to takto:
Obrázek

Zdá se že se naskytly zvláštní podmínky, které umožnily zachytit sloupy kultivační enegrie praktikujících na kamaru. O sloupech kultivační energie se mluví v knize Zhuan Falun, takto je namaloval jeden praktikující:
Obrázek

Tady je to video:
http://www.youtube.com/watch?v=RuLtT6PcMMo

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Sloupy kultivační energie

Příspěvekod nou » čtv, 18. čer 2009, 09:32

ak myslis tie ruzove ciary ktore su nad kazdym bielo oblecenym clovekom tak to je myslim pretekanie pixelov. ak je v zabere nejaky jasny objekt tak CCD snimac kamery ma pixely. dopadom svetla sa vytvaraju elektrony ktore sa nasledne "precitaju" a vznikne obraz. pri velkej intenzite svetla sa ale moznu niektore pixely "presitit" a elektrony pretecu na susedne pixely. takto vznikaju tieto ciary.

nehovorim ze ta kultivacna energia nie. len hovorim ze to ta kamera nezachitila. pretoze nad zlto oblecenymi som si to nevsimol.

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Sloupy kultivační energie

Příspěvekod Daniel » čtv, 18. čer 2009, 12:02

presne tak, muzes si vsimnout ze lidi, kteri maji sundanou ksiltovku, nad hlavou nic nemaji. Je to typicka chyba snimani u CCD.
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Sloupy kultivační energie

Příspěvekod GeorgeLD » čtv, 18. čer 2009, 14:26

Tak to se mi celkem ulevilo, protoze jsem nechapal jakto ze to slo natocit na kameru. Nenasel jsem ale nikde na internetu, ikdyz jsem to nehledal moc dukladne, reference na podobne chyby. Je tu ale jedna vec: proc jsou ty sloupy nad hlavami vzdy nahoru? Meli by byt prece do obou smeru, ne? nevim jak je elektronicky poskladana ta svetlocitliva desticka.... potom jestlize to muze na te desticce pretekat jen nahoru, dejme tomu ze je to tedy pohyb elektronu od minusu k plusu a ze stavba te desticky tomu vyhovuje, potom kdyby to ten kameraman tocil vzhuru nohama, znamena to, ze by ty sloupy byly pod jejich nohama, je to tak? Nebo kdyby to tocil nastojato, potom by ty sloupy meli jit bokem a meli by sirku cele te bile plochy na jejich telech... eventuelne, kdyby tu kameru natacel, rotoval, sloupy by mely jit vzdy kolmo k te desticce, tzn ze uz by najednou nesly zdola nahoru, ale slo by videt jak se ty sloupy lamou, je to tak?

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Sloupy kultivační energie

Příspěvekod Daniel » čtv, 18. čer 2009, 15:19

je to i pod nima, akorat to neni tak dobre videt. na internetu si to muzes najit pod klicovymi slovy "CCD smear". at uz by otacel jakkoliv kamerou tak ty pruhy jsou vzdycky kolmo na horizontalni osu kamery.
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Sloupy kultivační energie

Příspěvekod GeorgeLD » čtv, 18. čer 2009, 16:39

Nasel jsem jen jedno video kde ukazovali ten "CCD smear" a prjde mi dost odlisne:

http://www.youtube.com/watch?v=KQ975Q7mpqQ

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Sloupy kultivační energie

Příspěvekod Daniel » čtv, 18. čer 2009, 17:08

zadej to radsi do googlu nez na youtube, najdes plno obrazku. vypadat to muze ruzne.
jinak pokud si porad myslis, ze to jsou sloupy nejake energie, tak vymlouvat ti to nebudu, jen se zamysli, proc je to videt vic nad lidmi oblecenymi v bilem nez zlutem a proc to neni videt vubec nad lidmi, kterym je v zaberu videt jen hlava a nemaji ksiltovku... :)
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Sloupy kultivační energie

Příspěvekod GeorgeLD » čtv, 18. čer 2009, 17:13

Ne, ja si to praveze nemyslim, jen potrebuju ukazat nekomu dukaz, ze to je opravdu chyba, trochu jsem si prostudoval ten CCD smear. Jinak jsem se dival na to video, ten clovek to semtam nechtene naklopi a ty sloupy jsou porad kolmo k horizontalni ose, tzn. ze to urcite je smear.

Jinak bych chtel poprosit Nou, nebo ATU, kdyby tenhle topic mohl tak k veceru smazat, kdyz se to objasnilo.

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Sloupy kultivační energie

Příspěvekod blaza » čtv, 18. čer 2009, 17:17

Nechci popirat, ze ten symbol nevyzaruje zadnou energii. Kazdej symbol ma svoji energii. Tohle je bohuzel ale jednoduchej klam z hlediska fyziky. Je to neco jako Dopleruv jev :) http://www.walter-fendt.de/ph11e/dopplereff.htm
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Sloupy kultivační energie

Příspěvekod GeorgeLD » čtv, 18. čer 2009, 17:18

To je spise klam z hlediska elektroniky :D

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Sloupy kultivační energie

Příspěvekod nou » čtv, 18. čer 2009, 21:33

nie ja by som to tu prave nechal. aspon je vidiet ze ono kamery su niekedy este viac nachylne na oklamanie nez ludske oci. inak ako si mozete vsimnut tak maju fialovu farbu. pracie prostriedky obsahuju latky ktore odrazaju UV ziarenie a teda robia bielu este belsou. toto odrazene UV ziarenie zoberie kamera ako fialovu farbu.

Uživatelský avatar
Marijus
Příspěvky: 41
Registrován: čtv, 16. črc 2009, 18:13

Re: Sloupy kultivační energie

Příspěvekod Marijus » úte, 04. srp 2009, 19:43

presne tak, muzes si vsimnout ze lidi, kteri maji sundanou ksiltovku, nad hlavou nic nemaji. Je to typicka chyba snimani u CCD.

No, co jsem si já tak všiml, tak to měli nad hlavou i lidi, co kšiltku neměli, hlavně ten poslední chlap na tom videu.Koukni se ještě jednou ;)
Naposledy upravil(a) Marijus dne pát, 14. srp 2009, 01:12, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Sloupy kultivační energie

Příspěvekod clario » úte, 04. srp 2009, 21:44

Ony to ale nebyli jen ty kšiltovky příslušné barvy, které měli na svědomí tyto barevné pásy.I trika zúčastněných vzhledem k tomu, že měli stejnou barvu je vytvářely, nebyli potom ale tak intenzivní, patrné však byly.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Sloupy kultivační energie

Příspěvekod acdcpetr » čtv, 13. srp 2009, 16:45

jednou jsem koukal na discovery byl tam nejakej vybuch...v tech mistech byly uplne stejne sloupy jako tohle...bude to podle me neco s videem, ovsem na kultivacni energii verim, ale nemyslim ze by sla natocit jen tak
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong


Zpět na „Jiné záhady“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti