Hrad Houska ley lines

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Hrad Houska ley lines

Příspěvekod Lama » ned, 26. čer 2016, 17:09

Dobrý den vespolek,

příští nebo přespříští týden o víkendu, si hodláme udělat výlet na Hrad Houska. A rád bych sehnal nějaké position informace o ley line u hradu nebo energetická místa, kam se můžem vydat, někde kde by to opravdu stálo za to navštívit :). Chtěly by jsme tam i někde přespat. Můžete se klidně i přidat, jsme dobrá parta :) Moc vás prosím, je těžké se to dovědět.
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Hrad Houska ley lines

Příspěvekod Jarda » úte, 28. čer 2016, 18:54

Můžeš si založit téma v sekci srazy, jestli chceš další lidi a doporučuji napsat přesné datum, aby se ti zvýšila šance.

Tenhle dotaz bude asi na Sunnyho, který sem moc nechodí, ale zato v okolí trávil spoustu času anebo na Atu. Chtěli jsme spát zde: http://foto.bereza.cz/piwigo/i.php?/upl ... adb-la.jpg ale Firzen měl z toho místa špatný pocit, já trochu taky, ale klidně bych tam spal. Nakonec jsme spali kousek vedle: http://foto.bereza.cz/piwigo/_data/i/up ... 432-la.jpg Je na kopci, co je nahoře placatý :-D Každopádně ten pocit neumím a nechci konkretizovat. Nehledám za tím nic tejemného dokud nevyloučím racionální příčinny.

A jinak jsme spali často na vyhlídce vedle housky po širákem. Výhled je fajn. V létě tam spává vícero lidí, kteří mají podobný cíl.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Hrad Houska ley lines

Příspěvekod clario » pon, 04. črc 2016, 12:54

Jeden čas se na Housku jezdilo každoročně. Procházelo se kokořínským údolím a pokaždé jsme stavěli na stejných oblíbených místech. Pokud jde o ley lines tak ti neřeknu nic a nemyslím si, že by tu někdo v minulosti hledal informace na toto téma. Na Housce jsme tenkrát spávali na dvou místech, jedním bylo parkoviště pod hradem, taková větší louka a tím druhým bylo místo hned kousek po cestě dál nad hradem, plácek porostlý borovicemi a nejspíš místo které Jarda označuje jako vyhlídku. Na obou místech se dá dobře vyspat, ale to druhé je o něco hezčí. Jednou jsem si ráno přivstal a viděl jsem v údolí pod skálou alespoň dvacet daňků.
Pokud jde o informace, kterých je na internetu spousta, že tam mají lidé stísněné pocity, psy štěkají, na fotkách nejdou vidět obličeje a podobně, tak se obávám, že jde spíše o uměle vytvořené povídačky přiživované lidskou potřebou se bát. Nikdy jsem se tam s ničím takovým nesetkal. Naopak se mi to místo líbí a vždy jsem se tam rád vracel a nejen kvůli charismatickému kastelánovi a nebo děvčatům hrajícím v jedné místnosti na flétny tak pěkně, že ani nevím co za místnost to vlastně bylo.
Pokaždé jsme po cestě navštívili i Bezděz. Schovali si batohy dole ve vesnici v restauraci abychom je nemuseli táhnout do kopce a šli jsme. Na housce jsem nikdy špatné a nebo stísněné pocity neměl nicméně na Bezdězu pokaždé a často to doprovázeli i bolesti hlavy.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war


Zpět na „Jiné záhady“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů