Odblokovanie rodovej pamäti

Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

Odblokovanie rodovej pamäti

Příspěvekod madagaskar » pon, 14. říj 2013, 13:46

Ahoj, píšem po dlhšej dobe. Nestalo sa niekomu z Vás, že vás AC/LD úplne prestalo zaujímať a nevidíte zmysel v tom pokúšať sa o ne? Mne sa to stalo pred niekoľkými mesiacmi, ale teraz mám novú motiváciu. Z mne neznámeho dôvodu som si istý, že sa musím snažiť odblokovať si rodovú pamäť a je to pre mňa úplná priorita. Máte s tým niekto skúsenosti, poprípade vedeli by ste poradiť? Postupne sem nahádžem svoje skúsenosti s kontaktov s predkami.
Ahoj

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Odblokovanie rodovej pamäti

Příspěvekod Pete » pon, 14. říj 2013, 13:59

Prosimte, neber tuto odpoved zle, jsou to me zkusenosti

Ja se AC a LD nevenuji.. uz ne.. pokud nejake AC bylo, nebylo tam plne vedomi a tezko se to rozeznavalo, tak jsem to radsi nechal "plout"

Muzu se mylit, ale co kdyz ti ani ta rodova pamet nepomuze ? Ja si byl jisty hodnekrat.. no jak jsem byl nejjistejsi, tak tam zadne me Ja nebylo..

Predstav si, ze prakticky vsichni stojime v pousti, u plne studny.. no stale spekulujeme zda neni prazdna... a kdyz uz zjistime ze je plna, bojime se napit, ze je voda otravena.. a casto nam ani dukazy, byt presvedcivejsi, nepomuzou se z ni napit..

Neosobni vnimani je nejlehci a nejtezsi zaroven.. klidne rekni ze se tim ridis, nebo za ja se tim neridim.. ja tvrdil tolik veci :P
Deus est Homo

Uživatelský avatar
ondrak
Příspěvky: 43
Registrován: pon, 10. kvě 2010, 16:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Odblokovanie rodovej pamäti

Příspěvekod ondrak » úte, 15. říj 2013, 00:07

Eduard Tomáš: Milarepa
                                                                                                                                               


Zpět na „Jiné záhady“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů