Podoby entit?

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Podoby entit?

Příspěvekod Elen » ned, 08. zář 2013, 15:42

Je zde někdo kdo by dokázal popsat podoby jednotlivých bytostí a entit? například druidy, duchy stromů, entity hornin atp? pokud tedy mají nějakou formu všeobecnou a ne jen takovou, která se objeví podle představ každého z nás v astrálním nebo jiném světě?

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Podoby entit?

Příspěvekod Pete » ned, 08. zář 2013, 19:16

Zaklad vzhledu bytosti je barva a energie (mozna i dalsi faktory) vetsinou napr moudra koule - klubicko "behajici po vode" (myslim u vodnich bytosti)

Ale i jejich hlas a symbolicky vzhled je dulezite, da se z toho hodne o te bytosti usoudit. "Druid" z Emeraldu kamene ktery mam jako prvni drahokam/polodrahokam na hruby hlas, vypada jak druid obleceny v medvedi kuzi. I Numerologie jmena tomu napovida (ale to zde nebudu prozrazovat) navic hruby hlas a Medved znaci urcitou Silu.

I kdyz muzes nehmotnou bytost donutit se zjevit v muzske podobe i kdyz je to "zenska" energie, tak ji to bude neprijemne a neprirozene. Ale poslechne te. Hodne o tom pise F. Bardon.

Ale na druhou stranu pokud ji uvidis (at uz koutkem oka, v predstavach, fyzicky nebo na pul fyzicky) tak se ti sama zjevi v ji symbolicky nejpresnejsi podobe - teda taky zalezi na zamerech te bytosti, ale pokud prepokladame ze clovek pozna jeji energii a komunikuje s ni dele.. tak neni tezke si overit na kolik ma dobre umysly ta bytost
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Podoby entit?

Příspěvekod Elen » pon, 09. zář 2013, 11:03

Dekuji Pete, a znamená to, že když u sebe mám kámen Hematit(intuitivne jsem si vybrala prave tento z hromady polodrahokamu), i ten má nějakou bytost? Nebo kldyž jej vnímám a mluvím s ním, mluvím jen s energii toho kamene?

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Podoby entit?

Příspěvekod Pete » stř, 11. zář 2013, 17:34

Nazory se v tomto dost meni.. tudiz se nediv, kdyby jsi narazila i na "magy" co by te odsuzovali, ze to neni mozne.. resp odsuzovali me nazory :D

Vsechno je Buh.. vsechno ma energii.. a vsechno ma mit i dusi :) u zvirat a stromu je to skoro jasne.. ale pry i rostliny, hmyz, kameny.. cokoliv.. je to sice tezke pochopit, ale to mas ruzne "duchovni stupne" (netvrdim ze jsem na tom kde to uplne chapu.. to vubec.. teprve se takove veci ucim)

Nekomu prijde realne ze zvire ma dusi, ale neprijde mu realne ze ji ma i strom. Nekomu zas ze kamen. Nekomu zas ze hmyz.. jde pouze o to jak se na svet divas..

Nechci te nijak strasit, ale i pouhe opakovani jmena bytosti (at uz se jedna o kamen ci cokoliv) ma velky vliv na tvou energii.. napr u me ten "druid z emeraldu" mi zpusoboval zezacatku neprijemne pocity.. protoze on je symbolicky Sila.. tudiz chce pomoct jak muze, ale nejde na to zlehka jako andel, ale tvrdou silou :D takze mi prislo jako bych mel vyblit svoje plice.. mel jsem tam pravdepodobne usazeno dost negativni energie a on chtel me ji zbavit.. tak jsem ho poprosil at prestane, ze najdeme jinou metodu.. ta sice nebyla uplne prijemna, ale zdala se mi lepsi

Schvalne zkus se nejdriv zeptat jestli te slysi, resp jestli ty slysis jeho.. potom zkus zjistit jmeno.. nediv se kdyby ti jmeno odpovedel nekolika podobnymi variantami - kde se meni max 1 pismeno nebo poradi pismen.. ony totiz jakekoliv nefyzicke bytosti nemluvi myslenkami, ale energii... tu energii si pak vykladame do myslenek, tudiz muzou nas napadnout dve uplne odlisne vety - ale preci maji stejny ci velmi podobny vyznam !
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Podoby entit?

Příspěvekod Elen » stř, 11. zář 2013, 21:30

Pete neboj, určitě to zkusím a určitě Tebe ani nikoho jiného nemám za nějakého podivína:-) Prostě mě to jen zajímá, když jsem byla malá, zalévala jsem jednomu stromu za vesnicí kořeny...měla jsem pocit, že mě o tu vodu prosil, ale neslyšela jsem nic ušima, měla jsem jen pocit uvnitř, že na mě mluví. Stejně jako když si uvědomím, že mám v kapse krystal a něco uvnitř mě mi říká, že ho mám stisknout v dlani...těžko říct proč? ale udělám to...ruka mi neodpadne a možná to má pro mě hlubší smysl, který na urovni v jaké zrovna jsem ještě asi nechápu.
Takže se ho zeptám na jméno a asi odpověď taky uslyším spíš ve svém nitru? Nebo bych ho mohla poprosit, aby se mi ukázal, až budu v jiné rovině? Tam by to mohlo být lepší:-) Tedy snadnější.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Podoby entit?

Příspěvekod Pete » čtv, 12. zář 2013, 03:03

Jenomze na tom nezalezi, kde. Dusi mas furt v tele (teda ATA ma na to jiny nazor, ale na tom nesejde :D) takze ja napriklad i kdyz jsem mival bohate LD na bytosti ktere nebyli pouhe predstavy.. tak jsem jeste astralne necestoval, jenom samansky. Teda mozna astralne jo, nebo to bylo na pul LD .. to je pak tezke rozeznat, protoze jsem byl jen v urcitych sferach a ucil se urcite veci.. nikde zatim necestoval, bylo to spontalni

Proste cakry a astralni smysly a dusi ci energii mas v tele, takze vyraz do lesa, k nejakemu tlustemu stromu (zivemu, nesmi byt uschly i kdyz stoji..) nebo k rece a urcite najdes nejakou zivlovou bytost :)

Nebo se zeptej na Andela, Demona ci Duchovniho ucitele.. proste ti tvoji co te uci ruzne.. i demon te uci, i kdyz je lepsi stit atd.. tak na tebe neutoci pokud se umis branit, protoze vsechno je jen zkouska.. a dokud mu to Duchovni ucitel nebo BUh nedovoli a nema to tak byt, tak ti nemuze nic provest.. alespon ne ten osobni :D ale nemusis se na neho napojovat.. mi se zjevoval od 6-10 let uz nevim ale casto ve snech jako "cerny duch" a nikdy jsem z neho nemel strach a kecal jsem s nim a pristlo mi to totalne realne ! takze minimalne LD to mohl byt.. a navic deti mivaji i spontalne AC ani o tom nevi a povazuji to za sen kdyz o tom reknou rodicum

Komunikace probiha vnitrne, stylem myslenek a vnitrniho hlasu. CIm ocistenejsi mas cakry a cim vic mas energie a cim vice je mas otevrene ty cakry, tim lepe je slysis.. na vetsi dalku, slysis je jejich hlasy atd.. kdyz nesplnujes podminky, neslysis je vubec, vubec neprijdou, nebo je slysis vsechny stejnym hlasem.. vetsinou tim tvojim vnitrnim.. to se pak tezko rozeznava kdo k tobe mluvi kdyz mas uz vic jak 4 bytosti sk teryma komunikujes :D

Dalsi zaklad krome caker a energie jsou myslenky.. hodne dobry je na to buddhismus, proste umet neodpovidat si sam.. myslet jen na otazku ne na odpoved.. odpoved casto prichazi drive nez dorekneme otazku (myslenka a energie jsou velmi rychle, mysl je pomalejsi) je to podobne intuici.. prvni volba byva spravna.. pokud dostaneme vice odpovedi musime zkoumat zda nejsou spravne vsechny ale blbe polozena otazka nebo se meni minimum nebo maji stejny / podobny vyznam tudiz se jedna o stejnou myslenku

Treti vec je napojeni. Kamen strom rostlina popr "magicka mista" a to kdekoliv i v malem meste blizko velkeho, kde je vzduch znecisteny lae jsou tam lesy, reka atd.. u splavu, starych stromu, kamenu, paloucku atd.. se daji najit ruzne hlavne zivlove bytosti..
U Andela, demona a Duchovniho ucitele je napojeni jednoduche, casto nam uz tak radi v intuici aniz by jsme to vedeli.. neco jako v testech ci na krizovatce.. doleva doprava ? prvni moznost byva spravna..
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Podoby entit?

Příspěvekod Elen » čtv, 12. zář 2013, 11:26

pete dekuji za odpoved, ja myslela, že když se zeptám při změněném vědomí, nebo ve snu nebo v LD, tak bude zážitek a odpověd možná silnější, jelikož tam mě neotravují stejné smysly jako zde v hmotném světě. někde jsem četla, že i meditace a takové věci tam jdou líp, proto jsem si myslela, že by bylo snadnější navázat komunikaci přímo tam...ale na druhou stranu, ja se tam dostávám pouze díky záměru se tam dostat, tím padem mě to tam občas hodí, tak by to taky někdy mohlo trvat déle:-) (na tohle bych mimochodem neměla ani pomyslet:-)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Podoby entit?

Příspěvekod ATA » sob, 05. říj 2013, 21:56

Podoby zatim vnimam jen u silovejch zviřat a to ve forme zablesku nebo hodne matneho obrazu
Vnimam je tak za normalniho vedomia z otevřenejma oči když vedomi preladim tak jaou obzi jasnejši a stabilnejši.
u ostanich bytsoti vnimam jen zmenu energie/pocitu z prostoru když se na ne divam poznam že tam neco je ale poradne neroznam co vedome na to se musim zeptat podvedomi nebo zahjit komunikaci primo z bytosti.

Par bytosti sem se ptal na podobu a byl to jen zhluk energie i to vnimani jako svetelna koule a podobne jsou až interpretací.

Z komuniace sem se setkal z vic variantama vetšinou je z duchama komunikace vic myšlenková prirodni bytosti vic energetická blbe se to popisuje ale rposte trochu jiná setkal sem se i jednim duchovnim pruvodcem a ten preferoval komunikaci v obrazech.

Komunikace zaleži na tom kolik mam energie jak se naladim a taky na energii a schopnostech bytosti hodne silne bytosti dokonce mužou mluvit mym hlasem fyzicky ty hodne slabe tam je to spiš jen formou ano/ne
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Jiné záhady“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů