Projevy ze záhrobí

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Projevy ze záhrobí

Příspěvekod Elen » čtv, 13. čer 2013, 17:00

Dlouho jsem čekala, až se stane něco podobného a budu se moci zeptat přímo:-) U nás v obci zemřela 18letá dívka, havarie ve vysoké rychlosti do stromu(dostala smyk), s mojí kamarádkou byly hodně velké kamarádky a jednou si řekli, už hodně dávno, že ta která z tohoto života odejde první, pokusí se skomunikovat tu druhou. Nic se nedělo, ale při rozloučení na pohřbu v te smuteční síni, když to vše začalo a rozsvítily se světla, tak zpočátku poblikávaly, ne všechny ale jen pár, po chvilce blikot ustal. Napadlo mě jestli to mohlo být způsobeno duchem, když tu tak pročítám, jak se duchové vyhýbají elektrické energii.-)

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Projevy ze záhrobí

Příspěvekod Lama » čtv, 13. čer 2013, 23:04

nebyly tam zarivky? ty chvilku blikaj nez se rozsvitej :D
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Projevy ze záhrobí

Příspěvekod Elen » pát, 14. čer 2013, 11:25

pravě že ne:-) normální žárovky, taková bilá kulatá světla a navíc, jsem tu smuteční sín pak uklízela a samozřejmě jsem zkoušela rožnout, nic neblikalo:-)

Uživatelský avatar
ondrak
Příspěvky: 43
Registrován: pon, 10. kvě 2010, 16:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Projevy ze záhrobí

Příspěvekod ondrak » sob, 15. čer 2013, 23:23

Lidi taky viděj ducha v každým hovně. :-)
                                                                                                                                               

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Projevy ze záhrobí

Příspěvekod Elen » ned, 16. čer 2013, 08:31

Ondráku.....Tvuj komentář radši komentovat nebudu:-) :lol:

equilibrium
Příspěvky: 77
Registrován: sob, 16. led 2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Projevy ze záhrobí

Příspěvekod equilibrium » úte, 18. čer 2013, 16:42

Souhlas s Ondrakem, nemá cenu plýtvat energií na malicherné spekulace o duších / ne-duších ze záhrobí, člověk má na starosti daleko důležitější věci z hlediska duchovní cesty.
So stand ich einst vor dir, dich anzuschauen,
Und sagte nichts. Was hätt´ ich sagen sollen?
Mein ganzes Wesen war in sich vollendet.

(J.W.Goethe, Sonett IX)

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Projevy ze záhrobí

Příspěvekod Elen » úte, 18. čer 2013, 20:17

Samozřejmě, ale to že musím tento svět sdílet, neznamená, že budu jen 24hodin denně sedět na zápraží a nebudu se zajímat o dění okolo:-)))

Vlastně pokud se nad tímto celým forem, a nejen ním, ale prakticky čímkoliv zamyslím, tak tu stejně každou otázkou, kterou tu dáváme plýtváme energii. Nejen tu mou o jakémsi pro někoho malicherném projevu ducha nebo prostě jen špatné žárovky, ale o jakémkoliv dotazu, který tu byl napsán....Vlastně i o těch , kteří hledají v knihách nebo se ptají tomu jakoby světem povolaných na nejruznější pravdy, které hledají, protože NIKDO nemůže za nikoho strčit ruku do ohně, že říká pravdu.
Podle mě by se ani taková, pro vás hloupoučká otázka neměla znevažovat a rozhodně to není plýtvání energii. At už jde o cokoliv, ptám se, protože mě zajímá váš názor, protože s tím někdo z vás může mít nějakou zkušenost..vaši odpověď ale samozřejmě neberu jako celkovou PRAVDU, pouze jako váš názor na věc, protože pravdu v tomto světě nezná nikdo z lidí a pokud se ji dozví od jiné entity, pak je jeho tvrzení stejně k ničemu, jelikož není nad osobní zkušenost:-)

Nechci aby to vypadalo, že kritizuju toto forum, naopak, jsem moc ráda, že jsem ho vubec našla a že se tu o to někdo stará, co se týká toho, kdo tu opravdu nějaké vědomosti at už o AC, LD nebo magii má, to jde docela dobře rozeznat, ale upřímně, mám ještě hodně takhle přihlouplých otázek, jako ta výše a docela se bojím se zeptat, protože bych se ráda vyhla tomu, aby je bral někdo za stupidní nebo malicherné. Pro mě jsou důležité a byla bych ráda, kdybych v té spleti odpovědí bez hlavy a paty našla i odpověď od někoho, kdo tu je a na nic si nemusí hrát:-) Nebo mě prostě odkažte na jiné forum, kde si budou hledajících opravdu vážit:-))))

equilibrium
Příspěvky: 77
Registrován: sob, 16. led 2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Projevy ze záhrobí

Příspěvekod equilibrium » stř, 19. čer 2013, 10:24

Elen, vůbec jsem nemyslel, že ta otázka je přihlouplá nebo stupidní. Ale chtěl jsem jen dát za pravdu kolegovi, který naznačil, že podobné otázky jsou neužitečné. Sama jsi napsala, že ti na to nikdo nemůže 100% správně odpovědět, dostane se ti nanejvýš odpovědí typu "co člověk to názor". Proč se proto ptát, jestli to byl duch nebo ne, když to stejně skončí jen u dohadů a spekulací?

Omlouvám se, jestli má reakce vyzněla příliš hrubě :)
So stand ich einst vor dir, dich anzuschauen,
Und sagte nichts. Was hätt´ ich sagen sollen?
Mein ganzes Wesen war in sich vollendet.

(J.W.Goethe, Sonett IX)

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Projevy ze záhrobí

Příspěvekod Elen » stř, 19. čer 2013, 11:20

Když se nad tím zamyslíš, všechny otázky tady jsou zbytečné:-) a neužitečné:-) Omlouvat se nemusíš, já to nebrala za hrubost :-)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Projevy ze záhrobí

Příspěvekod ATA » čtv, 18. črc 2013, 11:42

Tyhle otázky užitečné rozhodně jsou jen se muže stát že to neni ta nejefektivejší cesta k cíli ale je dobre si uvedomit že samotná cesta da vetšinou víc než cíl samotný.

když se na to podováme podrobnej tak je tu otazka, touha poznat co je po smrti to by asi zajimalo vetšinu z nas
častou chybou je myslet si že víme co tam bude , hodne často je to založeno na nepodložených věcech

Cestou jak se dobrat odpovedi je but to neřešit vubec a počkat si na smrt ,veřit v neketerou z možností která ale muže ale nemusi byt pravdivá, snažit se to zkoumat vědeckýmy metodami.


O tom že duše muže ovladat přistroje je spousta zminek ale žadnej pořadnej dukaz .Ja sem zažil par takovejch veci ale stale to neni dukaz je zde sposusty jinejch možnejch vysětleni.

Například u tech svtel pokud jsou tam normalni žarovky tak je rpičina blikání v síti kolísání napěti pokud sjou tam usporky(zařivky) tak tim jak nabihaj pokud se testovalo po tom co byli dyl zaply tak mužou byt zahraty a blikat nemusej.Pak se taky ndea moc spolehnout na vnimani bikani muže byt jen iluze na zaklade očekávání.Moha to byt i ta duše.

Možnosti je hodně a když se bliže neprozkoumaj tak se neda řict ktera je zpravna.Lidi vetšinou vidi jen jednu možnost bud tu "hrubohmotnou" nebo tu duchovni podle jejich zaměřeni a spatne je oboje měli by jsme vnimat oboje a nezvolit si zadnou tad tam jen pravdepodobnost ale zaver je to tohle ale neni to tohle .Když je to dany pravdepodobnosti nezvznikaj rozpory a potreba svuj nazor tolik branita vazat se na nej protože je tam jiz zahrnuta šance že to muže byt jinak.Pokud je možnost zvolena tak se ji snažime obhajovata a nechceme se ji vzdat i když jsou fakta proti ni.

Poslednich par mesicu sem mel dost uzažitku z komunikaci z dusema (nebo to o sobe aspon tvrdily) komunikace zatim nic moc .Ani to že sem z nekym komunikoal neznamena že to opravdu byla duše ale klidne muže proste zas projit všechny možnosti ale nedelat zavery predčasne.

Včera sem zjistil co u me spustilo tu shopnost s nima komunikovat a jak ji vypnout a zapnout.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Projevy ze záhrobí

Příspěvekod Elen » čtv, 18. črc 2013, 20:50

ATA děkuji za odpověď :-) samozřejmě i vám ostatním:-) Je to jasný..platí, co člověk..to názor a z toho už začínám tak nějak vycházet, ale je taky potřeba si uvědomit, že vše nejde brát jen z toho vědeckého hlediska, osobně si myslím, ale je to jen můj názor, že některé "pravdy" prostě ještě pár staletí budou utajená tomuto hmotnému světu, alespoń co se týká nějakých vědeckých přístrojů. proto tuhle vědeckou stránku opomíjím jako vědci opomíjí zase víru...například. Některé věci se strašně těžce vysvětlují v okamžiku, když se začne člověk do tajemna zaplétat, pak už se mi vyplatí spíš mlčet, protože ač by chtěl někdo něco vysvětlit, nerozumí mi absolutně nic:-) A to nejsem žádný vědátor.

Tímhle příspěvkem jsem si trochu rýpla do ATY a jeho vědeckého zkoumání, které, ne že bych odsuzovala, ale spíš mi přijde líto, že se nezabývá něčím, kde se dobere konce. Mám pocit, že z vědeckého hlediska se tyhle zážitky prostě dokázat nedají.:-)

PS: dnes ráno konečně první AC :-)

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Projevy ze záhrobí

Příspěvekod Sunny:-) » pát, 19. črc 2013, 20:29

Moc blahopřeju k LD i AC ;) (říkal jsem si, že se podívám, co je tu na foru nového a hned milá překvapení.. Jsem rád, že tě tu máme :) )

Jinak máte naprostou pravdu, že vše je k něčemu a zároveň k ničemu a pouhému plýtvání naší energií :D Záleží kdo se zrovna dívá kukátkem :) Btw a jsem moc rád, že se tu nehádáte ;-) Totiž nesejde na tom, kdo má pravdu, nemá ji nikdo a mají ji všichni.. je ale dobré sdílení našich zážitků a nás samých. Právě těmito odlišnými pohledy se můžeme obohatit všichni. :)

Ale abych trochu vyplýtval své energie a vrátil se k původnímu dotazu ( :D ), tak já sám bych se asi orientoval podle toho, jak bych to jako aktér události vnímal v tu danou chvíli.
Totiž ono celá tahle věc je trochu těžko jasně definovatelná už z celého principu, jak věci fungují okolo nás. Z toho co jsem měl možnost vnímat, tak každý z nás si nějak "definuje svět", jeho možnosti, limity, co je možné co není.. a na základě toho poté věci přichází a jsou přes toto vnímání filtrovány.

Jednoduše řečeno, pokud budu věřit, že duchové jsou skuteční a mohou se mnou navázat kontakt - bude to zapracováno do nastavení mého světa - bude to možné. Vyloučím-li všechny tyto možnosti jako nereálné - svět nastaven - nemožné. Totiž svět, který nás obklopuje již ze své podstaty je neobjektivní. Dva svědci téhož, každý uvidí něco jiného (již např. pesimista/optimista), tzn. nikdy nelze dojít k objektivní pravdě na úrovni vnějšího světa. Vždy záleží, kdo se dívá, s jakými zkušenostmi, přesvědčeními atd. A v tomto pohledu jsou zapracované i možnosti nás samých, tam kde si dáme hranice, tam budou. My sami jsme defacto tvůrce všeho, světa okolního i nás samých. Někdo může oponovat, že všichni žijeme ve stejném světě atd.. ale není to pravda. Možnosti a vnímání každého jedince se značně liší. :)

Zpět k zážitku. Já třeba mám větší intuitivní vnímání, jednoduše spousty věcí poznám na základě svých pocitů, prostě to vím, cítím to. Takže pokud bych cítil, že je tam přítomna, byla by tam a víc bych o tom nepochyboval. Ze svých zážitků zde vím, že různé bytosti mohou ovliňovat snadno jakkoukoliv elektroniku (mé vnímání-nastavení mého světa), takže ani s tím by mne nebyl rozpor :) Hlavně bych se ale orientoval, podle toho, co bych cítil uvnitř v ten daný moment a naprosto tomu důvěřoval :)

Pěkný den všem! ;)
T.
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Projevy ze záhrobí

Příspěvekod ArMi » pát, 22. dub 2016, 21:55

....
V zásadě souhlas. To, že se diskutující respektují je často důležitější než diskutované téma samo. I když mi to spíše připadá, že tady chcíp pes.

On je to obecně problém. Lidé, kteří si něco přečetli o duchovních světech mají často sklon ve všem vidět zásahy duchů. I ve věcech naprosto snadno fyzikálně vysvětlitelných.

To, že jsi viděla nějaký hrubohnotný jev je sice pěkné, ale je otázka kolik toho pro tebe z neviditelného světa zůstalo skryto. Někdy se dokonce zjistilo, že podobné fenomény, jako poblikávání žárovek, si lidé vyvolali sami. Respektive udělalo to jejich vlastní podvědomí, které chtělo vyplnit vědomá přání a se kterým rozpolcený člověk nebyl v přímém kontaktu.

Zjistit, co to bylo skutečně vyžaduje už mít do značné míry vyvinuté astrální smysly.

Ryze analyticky mě napadají tyto možnosti:
1, Byl to pouze fyzikální jev
2, Bylo to způsobeno duchovní silou, ale tou tvojí
3, Bylo to znamení od tvé zeslulé kamarádky
4, Udělala to nějaká jiná entita. Třeba proto, že o tom slibu věděla a chtěla si trochu cucnout Vaší energie.

Takže to už máme 4 různé možnosti a běžným způsobem není možné zjistit, která je pravděpodobnější. Je to jako kdyby byl hlouček slepých lidí a slyšeli nějaké žuchnutí. Zvuk by mohli popsat naprosto dokonale, ale nemohli by se dohodnout, co to vlastně bylo. U žen je intuice většinou lepší, ale ani na tu se nedá vždy úplně spolehnout.

Byla by tu možnost se pokusit onu kamarádku zavolat a přímo se jí zeptat, ale tam je velmi vysoké riziko, že padneš do oblasti spiritismu a spojíš se s kdovíčím pochybným a staneš se hříčkou neviditelných sil. Mohla by tě třeba navštívit ve snu a často se to tak děje.

Mohla by ses ještě obrátit na někoho, kdo to umí, ale nejsem schopen odhadnout nakolik by třeba takový ATA byl schopen něco takového ověřit. Pravděpodobně ten, kdo by to dokázal to odmítne.


Zpět na „Jiné záhady“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti