Mluvení ze spaní

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Mluvení ze spaní

Příspěvekod Elen » čtv, 16. kvě 2013, 20:34

Před pár dny, když mě budík vzbudil na mé každodenní AC a po chvilce relaxace jsem uslyšela synka jak ve spánku chrlí nějáký přednes v cizí pro mě neznámé řeči. Nepřipadalo mi to jako žádný známější jazyk, spíš jako nějaká hatlanina z nějakých dalekých ostrovů a překvapilo mě, že mluvil, jako kdyby někomu přednášel, mluvil souvisle asi pul minuty a pak ticho. Ráno jsem se ho zeptala, zda si nepamatuje sen, pamatoval si jen to, že s babičkou jeli do Japonska a že bylo zajímavé, že už když přejeli hranice, znal jejich řeč. O tom, že by tam s někým dlouze promlouval, to si nepamatoval. Podotýkám že jde o sen 10leteho dítěte.
Zajímalo by mě, jak to pak tedy je. Pokud všechny sny se odehrávají v pomyslných jezírcích v astrálu, jakto, že někdo ve spánku v astrální sféře rozhýbe hlasivky v hmotném těle? Možná že to stejné by se dalo odůvodnit i tou náměsíčností:-) Pokud o tom někdo něco víte, tak pište.

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Mluvení ze spaní

Příspěvekod nou » pát, 17. kvě 2013, 11:18

Hovorenie zo spanku je casta vec, clovek sa dokonca moze aj smiat. Taktiez v monroovom institute mali dobrovolnici pri usatch citlivy mikrofon a teda ked astralne cestovali tak mohli komunikovat s operatormi ktory sedeli vedla v miestnosti. dokonca maju pripady kedy si nejake bytosti vypozicali hlasivky cestovatelov a povedali prostrednictvom nich nejake posolstvo.

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Mluvení ze spaní

Příspěvekod Elen » pát, 17. kvě 2013, 11:35

Tak to je opravdu zajimavý, možná jsem si doted myslela, že astrální sféra je někde daleko od tohoto našeho světa, ale asi se tak nějak prolíná a proto ikdyz to vypadá, že s astrálním telem cestujeme třeba někam k niagarům, jsme pořád tak nějak kousek u hmotného těla.\-)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Mluvení ze spaní

Příspěvekod ATA » ned, 02. čer 2013, 11:22

Paradaoxne namesičnost se odehrava v NREM spánku kdy vetšinou sny nejsou

Počitam že mluveni ze spani bude v nejake NREM nebo covert REM fázi.

Jde o to že pri REM spánku kdy se bezne zdaj sny je pohyb těla blokovanej specialnim mechanizmem kdyby nebyl tak se budeme pohybovat uplne stejne jako ve snu .Aspon co se tyče normalnich snu tak se vše prenáší na tělo citlivim přistrojem se to da i zmerit a treba posílat zprávy z LD pomocí pohybu očí (pohyb oči není blokován) když se použije ješte citlivejší merení tak je možne zjistit treba pohyb ruky ve snu (signál nestačí na pohyb fyzické ruky ale je meřitelný) take se da pomocí EEG zjistit naprikalad jetly ve snu nekod počítá nebo spívá a spoustu dalšich věcí.

Být v LD nebo AC a moct pri tom mluvit jde ale není to prirozený spánek bežne se to nevyskutuje proto se o tom spatně neco hledá. Tenhle stav ma jak prvky bdělého stavu tak snu .
Pokud chce nekdo mluvit z LD/AC tak je potrěaba se to naučit a je obtižnost navíc .Pujčit nejake bytosti hlasivky taky jde zkoušel sem to zatim jednou a mluvit ji nešlo jen nejaky vydavni zvuku ale slo ji pujčit ruku na signalizaci pohybem prstu ANO/NE a častčne i automatické psaní .U toho přikladu z monroova istitutu žena byla v AC a bytost ovldala cele tělo kdežto u me sem byl stale v těle v bdelem stavu a dal pristup jen k ovldani ruky a poskytl par informaci ot om jak ji ovládat .

Podobný kontakt z bytostmy dopuručuji nezkoušešt je to poměrně nebezečné.

Taky je tu možnost že pri AC tělo nic neopouští a že funguje jen jako přijímač a interpret informací nebo že je vše generováno jen představivostí.Bohužel se zatim nedá rozhodnou ketra z techto variant je ta zpavná proto je duležite brát v uvahu všechny. Napríklad všechny pocity a vjemy pri AC se daj docela dobre vedecky vysvětlit a popsat co se pri tom deje v mozku jedine co potvrzuje AC a veda nevysvetli je oveřitelná infomace ktere by jsme neměli mít přistup.Napriklad komunikace z bytosti bez tohoto oveření klidne i v prostředi ektré vypda jako jiný svět nic nedokazuje moznosti : predstavivost,realne existujicí bytost jako část naší osobnosti , astrální bytost na nás ¨nezávislá.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Mluvení ze spaní

Příspěvekod Elen » ned, 02. čer 2013, 20:24

ATA? moc ti nerozumím. syn mluvil ze spanku jiným jazykem a pak opravdu řekl, že se mu zdálo, že byl v japonsku.
Kdo má doma psa, možná už viděl úkaz, jak pes spí a přitom knučí a pohybuje nohama jako v běhu, tudiž i psi sny mají a používají hmotné tělo, ikdyž náměsíčného psa jsem ještě neviděla.:-)
Pokud jsem tě ale pochopila správně, tvrdíš, že tyto jevy, nejsou ve fázy kdy se zdají sny?

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Mluvení ze spaní

Příspěvekod ATA » ned, 02. čer 2013, 23:43

Ne že nejsou ale jen nejsou bežně primo v REM byva to vetšinou nejaka prechodná fáze jako covert REM , SO REM pripadne porucha REM atonie.To u psa je to sami atonie je sice zapla ale ne natolik silne aby plne blokovala pohyb. Pohyb je vetšinou v tech prechodných fázi na začtkua konci REM , pri usínání , probouzeni kdy praliza ješte neni z nejkeho duvodu zapnutá.

Ono s tim kdy se zadji sny je to taky složitejši snu je nekolik typu a když to vezmem do extremu tak se zdaj pořád i pres den ale sny tak je bežne zanme se vyskytujeï hlavne REM a v SO REM (začátek spánku)
pak sjou tu NREM sny ektre sjou vetšinou spiš myšlenkove a bez obrazu. Prechodne faze meri NREM a REM se nazyvaji covert REM a pak je tu ejste hypnagogie , hypnapompie , dení snění ...

Obecne pohyb nebo mluveni primo v REM neni ale jsou dide ketreři maj paralizu ulumenou nebo proste od zakladu menši klidne to muže byt leky stářím nemocí stresem .. ta druhá možnost je prave to že se to deje v momnete kdy paraliza zaplá není nebo je to v prechodné fázi kdy se teprve zapíná.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Jiné záhady“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů