11. 11. 2010 New Reality Transmission

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

11. 11. 2010 New Reality Transmission

Příspěvekod Sunny:-) » čtv, 11. lis 2010, 23:43

ahooj :-)))))

11. 11. 2010 v 11.11: Milión lidí vysílá představu nové reality
.. http://orgo-net.blogspot.com/2010/11/11 ... ysila.html toto mi přišlo na email.. tak jen posílám dál.. :D Myslím si, že to bude fungovat ať už se připojíme kdykoliv. ;)

pův. zdroj: http://www.newrealitytransmission.com/
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: 11. 11. 2010 New Reality Transmission

Příspěvekod Pete » pát, 12. lis 2010, 07:10

Jedna vec se mi tam nelibi, vedome ovlivnovani lidi proti jejich vuli, to ze nechcou byt probuzeni je prece jenom jejich vec, prijde mi to jako s krestanstvim, ti taky hlasali ze bud prejde k jejich vire nebo zemre :D ale to je jen muj nazor

Jinak co se tyce lidi jsem bohuzel pesimista, myslim si, ze bude muset zemrit opravdu velke procento lidi (50-70%) pri katastrofach popripade hladomoru, nez se sjednotime aby jsme mohli vybudovat novou spolecnost, jak tomu udajne melo byt pri konci atlantidy, kdy sice vyvojove byli na obrovskem stupni, ale zanedbavali duchovni vyvin o ktery se meli snazit v Egypte kde po potope sveta se usadili.

Verim, ze bude nova spolecnost zajimajici se o duchovni vyvin, otazka je, jak moc za to co jsme do ted delali zaplatime..
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: 11. 11. 2010 New Reality Transmission

Příspěvekod clario » pát, 12. lis 2010, 09:02

Nezapomínej na to, že jsme to jen a jen mi kdo si tvoří tuto realitu. Pokud budeš věřit tomu, že nás čekají katastrofy tak tomuto scénáři vědomě napomáháš a za ono ovlivňování to můžeš také považovat. Každý člověk ve svém srdci prahne po štěstí, jen tak hluboko přes všechny ty svoje povrchní masky a přetvářky nemusí vždycky vidět, každý z nás chce lepší svět, jen si to někteří ještě moc neuvědomili a takový lidé budou tady po světě pobíhat vždycky, takže s takovýmto přesvědčením by jsme se neměli šanci hnout z místa. Tuhle realitu si navíc vytváříme všichni dohromady a to opravdu v každém okamžiku, jediné co se mění je to, že to lidé začínají dělat vědomě aby tu napomohli vytvořit něco k čemu jsme tu předurčeni, vytvořit ráj na Zemi :) .
Jinak tu navíc nikdo nepíše, že se buď přidáš a nebo zemřeš.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: 11. 11. 2010 New Reality Transmission

Příspěvekod Pete » pát, 12. lis 2010, 09:33

Jinak tu navíc nikdo nepíše, že se buď přidáš a nebo zemřeš.
Jasne to byl jen blby priklad toho, ze jsem proti tomu nekomu vnucovat probuzeni (respektive je ovlivnovat timdle zpusobem, aby jsme je zmenili)

Jinak ja se k takovym vecem stavim neutralne, beru to tak ze co se ma stat, stane se a bude to mit nejaky dobry duvod a k necemu to povede... takze ja se snazim co nejmene zasahovat

EDIT: myslim si, ze i kdyby lidi neverili ze budou katastrofy, tak by byly, protoze ma jit o vesmirny cyklus. Urcite zakony lze obchazet (napriklad gravitace) ale nerekl bych ze je jde zmenit, ale to uz je jenom teoretizovani...
Deus est Homo

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: 11. 11. 2010 New Reality Transmission

Příspěvekod ATA » pát, 12. lis 2010, 17:27

ono jde hodne o to jaka myšlenka /předstva nove rality se vyšle a jak bude formulována na ofic strankach žadnou konkretni nemaj což ma svy vyhody i nevyhody
ja vetšinou použivam jako zaklad mantru treba : Om Loka Samastha Sukino Bhavantu (Nechť jsou všechny bytosti ve všech světech štastny.)
http://www.youtube.com/watch?v=usJl7oiZ ... re=related
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Meditace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů