Satan

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Satan

Příspěvekod Helias » úte, 03. úno 2009, 17:38

Když už se tu bavíte o symbolech pyramidy a Svobodných zednářů (v některých verzích znaku mají uprostřed G), co říkáte na logo našeho gymnázia??? :lol:

Obrázek
Carpe Diem

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: Satan

Příspěvekod jadydadyda » úte, 03. úno 2009, 18:19

Používáte na tom gymplu čipy? Jestli jo, tak je to jasné. :D
Ona celá ta spiklenecká teorie zní hrozně paranoidně, ale do jisté míry na tom určitě něco je. Jen by se neměla vylučovat náhodná podobnost symbolů, která může v mnoha případech nastat, jako třeba vaše gymnázium. Spousta těch symbolů má docela přirozenej tvar kterej může napadnout leckoho. Když jsem se kdysi na střední nudil, tak jsem si čmrkal do sešitu všelijaké tvary a samotného mě napadlo spousta podobných značek. Pamatuju si, že moje ruka měla často tendenci čmrkat pentagramy jen proto, že to je velmi přirozený tvar. To oko v trojúhelníku taky není úplně jednoznačné, katolíci mají tento symbol k vyjádření vševidoucího boha, už jsem to viděl na hodně místech. Možná že s tou pyramidkou to dostává jinej význam, ale nevím. V sektářských symbolech se vůbec nevyznám.

Uživatelský avatar
matrixnet
Příspěvky: 88
Registrován: pát, 25. črc 2008, 17:19

Re: Satan

Příspěvekod matrixnet » úte, 03. úno 2009, 18:49

Taky bych to neviděl nějak paranoicky, chodil jsem do školy a ta měla ve znaku sovu. A údajně taková bílá holubice s klacíkem není znak míru jak si mnozí myslí, ale znakem tajného společenství.Ty pyramidky s okem a takovou září okolo jsem viděl třeba v kostele, ale tenkrát jsem nevěděl co to znamená. Myslel jsem že je to asi znázornění Boha.

Podívejte se sem, musíte se otočit a socha nalevo u oltáře drží v ruce takový trojúhelníček.
http://www.virtualtravel.cz/klaster-pre ... stela.html

Kostel v polsku
http://img229.imagevenue.com/img.php?im ... _380lo.jpg :D

Tohle oko je ve vatikánu
http://img153.imagevenue.com/loc638/th_ ... _638lo.jpg
Nikdy nemáme definitivní pravdu, můžeme si být jisti jen tím, že se mýlíme.

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Satan

Příspěvekod nou » úte, 03. úno 2009, 19:25

netreba byt az extremne paranoidny a vidiet za kazdym trojuholnikom symbol iluminatov. a ako je uvedene aj na wiki tak takychto spolocenstiev vznikalo viacero. a k tomu trojuholniku s okom to je symbol svatej trojice teda otec syn a duch svaty.

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Satan

Příspěvekod Helias » úte, 03. úno 2009, 19:41

Přesně tak. V geometrii by se mohlo brát, že je každý veden ke kreslení sektických symbolů a podvědomě to mají studenti vtlukováno do hlavy. :D Ale věřím tomu, že na naší škole probíhá nějaké spiknutí. To nás asi náš zástupce chce zničit jakýmikoliv konvenčními i nekonvenčními zbraněmi. Útočí na naše podvědomí a ovládá nás. Asi si zjistím něco o jeho minulosti a budu se tím podrobně zabývat. Mám v plánu se tomu věnovat minimálně osmadvacet hodin denně ... :lol: :lol: :lol: .
Tímto nechci nijak urazit lidi, co věří, že se tu něco děje, taky mám ten pocit (jen věřím asi deseti procentům všech konspiračních teorií). Jen chci poukázat na to, jak je paranoidní vidět v každé sově, pyramidě, spirále a hvězdici souvislost.
Carpe Diem

Uživatelský avatar
matrixnet
Příspěvky: 88
Registrován: pát, 25. črc 2008, 17:19

Re: Satan

Příspěvekod matrixnet » úte, 03. úno 2009, 20:10

Ale znak na americkém dolaru je iluminátů, to tam nedali žádní pámbíčkáři a když si někdo dovolí tohle, tak už může cokoliv. „Jupiter omnipotens, audacibus annue coeptis“ („Všemocný Jupitere, požehnej odvážně započaté“).
Mino jiné je tam psáno „Novus ordo seclorum“, „Nový světový řád“ ("New World Order") nebo také „Nový řád věků“ ("New Order of the Ages"). O tom co se děje píše i Bible v Danieli a tu šelmu toho (antikrista=definice, neni proti kristu ale misto krista) představuje vatikán.

Kód: Vybrat vše

http://www.mysticland.estranky.cz/clanky/tajne-spolecnosti/tajne-spolecnosti http://www.myslichvost.info/2008/01/newworldorder-bilderberg-illuminati.html http://www.nove-lidstvo.wbs.cz/Iluminati.html http://farm1.static.flickr.com/23/36191234_49502abfd1.jpg?v=0
Nikdy nemáme definitivní pravdu, můžeme si být jisti jen tím, že se mýlíme.

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Satan

Příspěvekod Daniel » úte, 03. úno 2009, 22:21

kluci maji pravdu, tohle je fakt paranoia, kazdy druhy logo obsahuje trojuhelnik, nebo oko, nebo hvezdu.. no a co jako? kdyz se v tom videu objevilo logo Lady tak to uz me fakt rozesmalo.. :D
a daniela potazmo celou bibli bych taky za duveryhodny zdroj informaci zrovna nepovazoval.. konkretne kniha daniel je dobre znama tim, ze prokazatelne vznikla o nekolik set let pozdeji, nez o sobe prohlasuje, no a ta "proroctvi".. ehm.. nejspou uplne presna :lol:

takze bud v klidu, nic zvlastniho se nedeje..
a co maji amici na bankovkach te taky nijak znepokojovat nemusi ;) oko v pyramide je ve standardnim nekonspiracnim chapani vniman jako symbol bozi prozretelnosti.. vyvozovat z textu nebo obrazku na americke jednodolarova bankovce ze "iluminati muzou vsechno" mi prijde mirne receno prehnane..
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: Satan

Příspěvekod jadydadyda » stř, 04. úno 2009, 00:45

A co ty paroháče? :)

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Satan

Příspěvekod H0n24 » stř, 04. úno 2009, 09:14

Obrázek
Tohle na dolaru je vážně znak iluminátů ;)
A to video - pokud by byly všechny ty symboly znakem iluminátů, nabízí se otázka - proč by to dělali? Proč by na bankovkách psali, že nás ovládnou, proč by ukazovali, že mají pod palcem většinu podniků? Samozřejmě by si mohli počkat na pár lidí který si toho všimnou a pak je označit za blázny, ale tím by nic nezískali, naopak by to přešlo do povědomí lidí a až by něco většího začlo, vědělo by se co se dějě...takže proč :?:
Obrázek

Uživatelský avatar
matrixnet
Příspěvky: 88
Registrován: pát, 25. črc 2008, 17:19

Re: Satan

Příspěvekod matrixnet » stř, 04. úno 2009, 11:21

To ví iluminati, maji jine informace než my. Samozřejmě že jsou ve videu i znaky, které bych tam nedávával, ale jsem snad já tvůrcem videa? Lež má takovou vlastnost že se zachytí na kousku pravdy. A skutečnosti jsou minimálně zarážející. Třeba čárovými kódy EAN13 se naplnilo proroctví z Knihy zjevení.

http://www.gaben.cz/kodean.htm

Nikdo není tak zotročen, jako ten, kdo věří, že je svobodný. (Goethe)
Nikdy nemáme definitivní pravdu, můžeme si být jisti jen tím, že se mýlíme.

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Satan

Příspěvekod Daniel » stř, 04. úno 2009, 11:40

skutecnosti jsou zarazejici mozna tak pro nekoho, kdo hleda spiknuti uplne ve vsem.
carovy kod v zadnem pripade nesplnil to proroctvi, o kterem mluvis. je to smesne. (pro ostatni: existuje strasne moc carovych kodu, ale nekteri lide zahajiji paniku kvuli par z nich jako EAN13 nebo EAN8 protoze v sobe obsahuji z technickych duvodu oddelovace - cary - ktere se daji dekodovat dohromady jako 666. bojim bojim bojiiiiiiiiiiim :mrgreen: nekteri jdou v techto ujetych teoriich dal, a 666 vidi i ve WWW, Billu Gatesovi, Jezisi, Hitlerovi, da se to najit proste ve vsem.. )

mimochodem se tady z toho stava dost off topic...... kdyztak si na konspiracni teorie zaloz nove tema
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
matrixnet
Příspěvky: 88
Registrován: pát, 25. črc 2008, 17:19

Re: Satan

Příspěvekod matrixnet » stř, 04. úno 2009, 11:57

Je to tak jak to říkaš, nechci šířit paniku jen poukazuji na věci a znamení, kterým by se měli lidé minimálně obloukem vyhnout aby se nenaplňovala proroctví, ale vypadá to tak, že se dělá všechno proto, aby se tak stalo. Zajdi si do obchodu a podívej se na nějaké výrobky Ean13 je na všech. Než někoho přesvědčovat tak si rači uříznu nohu.

Mezi věřícími různých církví je rozšířena alarmující zpráva o čárových kódech – údajně skrytě obsahujích biblické znamení šelmy (dle proroctví o příchodu Antikrista v biblické knize Zjevení sv. Jana) – tedy onen záhadný kód 666, který je Bibli výslovně vzpomínán jako ďábelské znamení, které budou lidé nuceni přijímat na pravou ruku a na čelo, a bez tohoto znamení nebude možné kupovat ani prodávat. Přijetí tohoto znamení na ruku a na čelo však bude zároveň znamenat zříci se Krista a stát se služebníkem Antikrista. Ti, kteří kvůli věrnosti Kristu odmítnou přijmout znamení Antikrista budou pronásledováni a hubeni. Tolik stručně z proroctví sv. Jana o konci světa.

Přiběhne pastýř do vesnice a volá: "Vlk jde, roztrhá nám ovce." Lidé popadnou hole a vidle a vyběhnou z vesnice, utíkají na pastviny a čekají na vlka; a vlk nikde. Vrátí se tedy domů. Druhý den pastýř znovu běží a volá: "Vlk přichází, roztrhá ovce." Vesničané opět běží na pastvu a hledají vlka; ale žádný vlk nikde není. Třetí den přibíhá opět pastýř a volá: "Přichází vlk, ovce jsou v nebezpečí." Lidé ve vesnice se však ani nezvednou a říkají pastýři: "Nech nás žít. Dej pokoj s vlkem." A tehdy opravdu přichází vlk a trhá ovce...

Pro tvou informaci Ježíš má číslo 888.
Nikdy nemáme definitivní pravdu, můžeme si být jisti jen tím, že se mýlíme.

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Satan

Příspěvekod Daniel » stř, 04. úno 2009, 15:48

a pro tvou informaci - o cisle jezise se v bibli vubec nemluvi. nechtel jsem naznacit, ze kristus je zaroven antikristem :), ale ze pokud pouzijes "spravnou matematiku" tak 666 muzes najit skoro vsude.

v cem konkretne splnuje vyskyt carovych kodu v obchodech proroctvi sv. Jana mi porad unika...
A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména. To je třeba pochopit: kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo šest set šedesát šest.
ktera cast, prosim te, je splnena carovym kodem EAN13?

navic cislo selmy muze byt taky 616 nebo 615, protoze bible jako obvykle je opet nejednoznacna (ale pravdou je, ze 666 je uvadeno nejcasteji).
prijde mi legracni, ze cislo, ktere bylo v bibli zvoleno z nejakych historickych duvodu, dokaze po staletich vyvolavat v lidech strach.. snahy lidi naroubovat 666 na jmena soucasnych osobnosti jako dukaz, ze se jedna o antikristy, jsou opravdu komicke..
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
matrixnet
Příspěvky: 88
Registrován: pát, 25. črc 2008, 17:19

Re: Satan

Příspěvekod matrixnet » stř, 04. úno 2009, 16:51

Trochu míň afektu by neškodilo. Víš ty možná si četl bibli, ale máš takovou představu že tam bude přímo napsáno že na obalu výroku bude číslo 666 a bude ho snímat čtečka, která ukáže cenu toho výrobku. Jak by to tam, ale mohlo být, když v tehdejší době neměli ani páru o těchhle věcech. Proto je to vyloženo prostými výrazovými prostředky a celkem trefně to vystihuje podstatu věci. V bibli není nic navíc a vše je popisováno se strohostí a přesností. Popiš mi nějakou věc, kterou uvidíš poprvé v životě z budoucnosti vlastními slovy. A v budoucnosti tvůj výklad nebudou taky přesně chápat co si tím myslel, takže doufám že si to pochopil že to tam doslovně napsané mít prostě nemůžeš.
Nikdy nemáme definitivní pravdu, můžeme si být jisti jen tím, že se mýlíme.

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Satan

Příspěvekod Daniel » stř, 04. úno 2009, 17:28

K afektu mam hodne daleko.

Kdybych ja mel vymyslet nejakou konspiracni teorii k proroctvi sv. Jana, napsal bych, ze mi to pripada jako cipovani lidi (cip v ruce nebo v cele, bez nehoz nenakoupis) - carove kody v tom nevidim, ani kdybych se rozkrajel. Ale protoze se snazim na veci divat trochu s rozumem, tak ze vseho nejvic mi to pripada jako nicim vyjimecny text napsany v kontextu sve doby, jenz je dnes nekterymi lidmi spatne interpretovan jako predpoved "neceho".

Pokud si myslis, ze nekdo, kdo videl par tisic let dopredu, vzal z cele budoucnosti jako nejvyznamnejsi znamku prichodu konce sveta jeden z mnoha druhu carovych kodu, vyvracet ti to nebudu. Tvuj nazor respektuji, ale nerozumim mu.

Jinak obecnou duveryhodnost predpovedi z bible si muzes sam zhodnotit studiem knihy Daniela.
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
matrixnet
Příspěvky: 88
Registrován: pát, 25. črc 2008, 17:19

Re: Satan

Příspěvekod matrixnet » stř, 04. úno 2009, 17:45

Ty snad nakoupíš bez čárového kódu EAN13, kde je ten zázračný obchod?
Když si to nakousl...

Nejdříve bude identifikačními kódy označeno všechno zboží, pak zvířata (viz např. současné čipování psů) a majetek (např. bezpečnostní čipování automobilů), a nakonec si lidé natolik zvyknou na to, že vše kolem je označeno celosvětovým identifikačním kódem, že jim nepřijde nic divného na tom, když i lidé budou všichni zaznamenáni do jakési celosvětové databáze.A vývoj jde dál… Krok za krokem k určitému cíli. Lidé si postupně zvyknou na všechno. Až se jednou bude skrze nějaké technické zařízení dávat lidem skutečný kód šelmy na čelo a na ruku, už to lidem ani nepřijde jako něco divného a nepřirozeného. A když někdo bude protestovat a prohlašovat to za apokalyptický jev, většina lidí mu řekne: „Už zase konec světa? Už zase příchod Antikrista? Už opět nějaké znamení šelmy?, to už tu přece bylo, když se zaváděla identifikace zboží, a pak se přišlo na to, že to žádné šestky vlastně nejsou… Nedělejte z nás hlupáky. Dejte nám pokoj s koncem světa

Ale to je zatím vše co k tomu můžu říct, je to jen informace z mnoha. Neztotožňuji se se vším jen informuji, od toho je forum a informace jsou důležité, abychom nebyli jako ovečky. Nemám zapotřebí někoho přesvědčovat, vím své a taky vím že myšlení všech lidí nelze sjednotit v jeden stejný názor a to je jen dobře, jinak by jsme upadli do stereotypu. Jen mi šlo o to sdělit, že tu jsou nějací iluminati satanisti, kteří jsou u moci a všechno tohle mají na svědomí.
Naposledy upravil(a) matrixnet dne stř, 04. úno 2009, 18:29, celkem upraveno 1 x.
Nikdy nemáme definitivní pravdu, můžeme si být jisti jen tím, že se mýlíme.

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Satan

Příspěvekod Daniel » stř, 04. úno 2009, 18:26

Zjeveni svateho Jana ma pres 20 kapitol. Vis, ono nestaci vzit dva verse (a ignorovat zbytek), napasovat na tyto dva verse (i kdyz dost chabě) neco ze soucasnosti a zacit sirit paniku :) Zkus si treba Zjeveni pozorne precist CELE a pak objektivne posoudit, jestli opravdu alespon priblizne popisuje, co se prave ted deje.. Navic doporucuji si precist nejake odborne vyklady (napriklad co vlastne znamena cislo 666 a z jakych duvodu bylo vybrano autory bible zrovna tohle a ne jine). Proste never kazde skandalni teorii, co si nekde prectes na netu..

Je pekne ze nechces byt ovci.. Byt otrokem paranoidnich konspiracnich teorii ale neni o nic lepsi.
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
matrixnet
Příspěvky: 88
Registrován: pát, 25. črc 2008, 17:19

Re: Satan

Příspěvekod matrixnet » stř, 04. úno 2009, 20:11

Podívej, konspirační teorie mnou prochází jako bych byl průtokový ohřívač vody, ale uvědomil jsem si že ostatní čtenáři by mohli mít problémy. Další věc je, že nezáleží jaké číslo to je, ale co pod tímto číslem ostatní lidé vidí a to je důležité pro iluminaty, kteří toto číslo se snaží reprezentovat, takže čtení nějakých dalších knížek o původu mě nedonutíš, může to být jen další balast. Když sám nevěříš co je v knize knih, jak můžeš odkazovat na jiné, neni to směšné?
Nikdy nemáme definitivní pravdu, můžeme si být jisti jen tím, že se mýlíme.

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Satan

Příspěvekod Daniel » čtv, 05. úno 2009, 02:22

priznam se, ze mi neni uplne jasne, co je na tom smesneho.. smesne mi naopak pripada, pokud nekdo skalopevne veri, co je v knize knih, a pritom ani nevi, co tam vlastne je..
moje odkazovani na cokoliv snad nemusi byt podmineno mou virou v bibli.. ruzne vyklady bible ti proste jen ukazi, ze na tyhle biblicke texty lze zcela regulerne pohlizet jako na texy vznikle v dusledku historickych udalosti (tedy nikoliv jako na "predpovedi budoucnosti"). Navic muj navrh, aby sis precetl Zjeveni Janovo cele, je podle me na zcela miste a nemel by se nijak pricit tvemu presvedceni.. opravdu by me zajimalo, jestli tam najdes neco zajimaveho... tedy neco vic nez ony dva verse..
jinak v tomhle pseudorozhovoru uz se mi opravdu nechce pokracovat, ja uz jsem svuj nazor rekl dostatecne jasne, ty asi taky, nema cenu to zde zaplacavat offtopic prispevkama, ktere neprinaseji nic noveho k tematu..
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
matrixnet
Příspěvky: 88
Registrován: pát, 25. črc 2008, 17:19

Re: Satan

Příspěvekod matrixnet » čtv, 05. úno 2009, 10:19

Četl jsem to a doporučuji to i tobě, ale asi by ti to nepomohlo, protože ty si pod šelmou budeš představovat šelmu a pod babylonem babylon, můžu ti jen říct, že to v tom kontextu s městem nemá nic společné, takže stejně nepochopíš, Bible totiž používá předobrazy. Celé Janovo zjevení je o apokalypse a průvodních znacích a taky co bude potom. A pokud to zpochybňuješ, tak ti doporučuji si rychle doplnit informační základnu. Protože z tohoto tady nechci dělat knihu. Materialisti o tom neradi slyší.
Nikdy nemáme definitivní pravdu, můžeme si být jisti jen tím, že se mýlíme.


Zpět na „Náboženství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů