Modrá kůlna

Jury
Příspěvky: 3
Registrován: ned, 01. čer 2008, 11:16

Modrá kůlna

Příspěvekod Jury » čtv, 04. pro 2008, 16:06

Ahoj, už hodně dlouho jsem tady nezavítal.. nic nenapsal.. s nikým se nehádal.. ehm, takže... Ahoj všichni :)

Nezná tady někdo z vás (či dokonce není zde někdo součástí) křesťanský spolek "Modrá kůlna"? Náhodou jsem na něj narazil a rád bych se dověděl něco od lidí, kteří jsou s ním osobně seznámení. :)

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrá kůlna

Příspěvekod H0n24 » čtv, 04. pro 2008, 19:12

Ahoj, jsem rád, že konečně začal psát někdo další z minulého fóra, doufám, že se přidají další ;)
O tomhle spolku jsem zatím moc neslyšel, ale na jejich stránkách se píše, že je to něco jako spolek spolek studentů - křesťanů, snaží se spojit vědu s vírou. U nás ve městě bylo něco podobného, myslím, že se to jmenovalo bláznivá církev nebo nějak tak. Asi dvakrát k nám do školy pozvali nějaké křesťany z Rakouska nebo Německa, rozdali letáky, párkrát si nás vyfotili a pozvali nás, abysme se za nimi přišli podívat, zahrát si fotbal... No byli to uplně normální lidi, sportovali, chodili do kina, divadla, spojovalo je to, že věřili v boha, tak si založili církev a s tou pořádali nějaké akce. Tohle bude možná něco podobného... ;)
Obrázek

Jury
Příspěvky: 3
Registrován: ned, 01. čer 2008, 11:16

Re: Modrá kůlna

Příspěvekod Jury » ned, 07. pro 2008, 15:13

Obávám se, že jsem nezačal znova psát. Jen mě zajímá tato konkrétní věc :) Krom toho, co jsem tak koukal kolem, lidí ze starého fóra tu je spousta. ;)


Zpět na „Náboženství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů