smrt

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

smrt

Příspěvekod woa » pát, 18. zář 2009, 11:51

No, nevěděl sem kam to mám zařadit, tak sem to dal sem, doufám že je to správně.

Byl už někdy někdo z vás v tunelu? myslim v tom tunelu jak je na konci světlo a štěstí. Jestli jo mohli byste sem prosím napsat svuj příběh? hrozně mě to zajímá ;)
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: smrt

Příspěvekod Pete » pát, 18. zář 2009, 14:19

Bohuzel skusenost s tunelem nemam , ovsem muzu ti poskytnout jine zajimave informace k zamysleni.

Po tom co jsem si vyrazil dech a ztratil jsem vedomi jsem se videl z hodne velke vysky jak lezim na zemi.

Abych nebyl uplne mimo tema. Zajimave knihy ma Moody Perry (zivot pred zivotem , zivot po zivote atd) Napriklad vysvetluje (tusim ze on , je mozne ze to byl nekdo jiny) ze to co vidis neni dulezite. Kazdy vidi neco jineho , nekdo tunel , nekdo prevoznika. Je to pry spusobene tim , ze tam neni "fyzicka realita" ani nic ji podobne , tudiz clovek vidi neco uplne noveho , tak pouziva prirovnani. Nemuzes nekomu vysvetlit neco , co nikdy nepoznal , tudiz si to kazdy prebere jinak a kazdy prirovnava jinak.

Dalsi zajimavy fenomen je EVP , aneb kontaktovani duchu prez elektronicke zarizeni. Mediim neverim , ale todle je neco jineho , potvrzeneho castecne vedeckymi pokusy , zkoumani jestli je nahravka falsovana atd. A duchove tvrdi ze tam je takhle cituju "ani svetlo , ani tma , ani teplo , ani chlad a pritom se tam maji nadherne obklopeni laskou" tudiz peklo je na zemi , po smrti jde uz clovek jen do nebe. A pokud spachal sebevrazdu / zil spatnym zivotem , tak to biblicky popisovane peklo je vlastne reinkarnace na tendle svet. Tudiz se pekla bat nemusis , jen reinkarnace :)
Deus est Homo

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: smrt

Příspěvekod saila » pát, 18. zář 2009, 17:34

to s tou reinkarnaci sem je hodne zajimava myslenka... asi jsem v minulym zivote nekoho zabila:-D

jinak co se tyce toho astralu.. ja jsdym jsem uplne poprvy vycestovala pricemz jsem o tom naprosto vubec nic nevedela:-D tak to bylo v obdobi kdy jsem mela opravdu neskutecny depky a nervovy hrouceni i laskovni myslenky na pani ziletku... a jak jsem byla venku tak mi bylo tak neskutecne uzasne... proste ze me vsechno naprosto vsechno spadlo vsechny problemy starosti apod...a cejtila jsem se tak uzasne ze kdyz me neco chtelo kopnout zpet do tela tak jsem se tomu skutecne branila zuby nechty protoze jsem chtela ustat tam venku... bylo to neco jako kdyz prijdes z naprosto zakorenyho a smogem zaneradenyho prostredi do cloveku nedotknuty prirody po krasnym osvezujicim letnim destiku...
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Martin
Příspěvky: 5
Registrován: pát, 22. čer 2012, 23:11

Re: smrt

Příspěvekod Martin » ned, 01. črc 2012, 16:31

Tady je stručné vysvětlené ke smrti a znovuzrození z pohledu tibetského buddhismu: http://1url.cz/1uMx
Taky k tomuto tématu doporučuji následující publikaci: http://osmrtiaznovuzrozeni.cz/
OM MANI PEME HUNG

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: smrt

Příspěvekod ArMi » sob, 02. črc 2016, 21:05

to s tou reinkarnaci sem je hodne zajimava myslenka... asi jsem v minulym zivote nekoho zabila:-D
Milá Sailo s tím se netrap, to udělal každý z nás v nevědomosti. Ale také si musíš alespoň připustit, že jsi byla také mnohokrát zabita a odpustit těm co to udělali. Při reinkarnacích mi připadá přirozená smrt spíše jako zázrak. Duše se tím učí a pak musí tyto lekce nějak shrnout.

A víš, co je zvláštní. Když je chlap ničema a násilník, tak za ním jdou všechny ženy jako zhybnotizované. A když se chlap chová slušně, tak se po něm ženská ani neotočí.
jinak co se tyce toho astralu.. ja jsdym jsem uplne poprvy vycestovala pricemz jsem o tom naprosto vubec nic nevedela:-D tak to bylo v obdobi kdy jsem mela opravdu neskutecny depky a nervovy hrouceni i laskovni myslenky na pani ziletku... a jak jsem byla venku tak mi bylo tak neskutecne uzasne...
Tohle je myslím jedna z cest, jak opustit tělo při totálním stresu. V tomto případě na tom není nic duchovního, ale je to jen pokus o únik z reality.
Byl už někdy někdo z vás v tunelu? myslim v tom tunelu jak je na konci světlo a štěstí. Jestli jo mohli byste sem prosím napsat svuj příběh? hrozně mě to zajímá ;)
V tom tunelu jsi konkrétně ty sám už musel být mnohasetkrát. Stačilo by se vrátit regresí do minulých životů a pokračovat ve sledování filmu za okamžik smrti těla.
Jenže aby se ti to podařilo, tak to chce nějaká ne příliš záživná průpravná cvičení. Tady jsem o regresi psal také: viewtopic.php?f=25&t=1445&p=14699#p14693.
Zajimave knihy ma Moody Perry (zivot pred zivotem , zivot po zivote atd) Napriklad vysvetluje (tusim ze on , je mozne ze to byl nekdo jiny) ze to co vidis neni dulezite.
Jo, tyhle knížky jsem také doporučoval.
Kazdy vidi neco jineho , nekdo tunel , nekdo prevoznika. Je to pry spusobene tim , ze tam neni "fyzicka realita" ani nic ji podobne , tudiz clovek vidi neco uplne noveho , tak pouziva prirovnani. Nemuzes nekomu vysvetlit neco , co nikdy nepoznal , tudiz si to kazdy prebere jinak a kazdy prirovnava jinak.
I když většinou se lidé na těch vizích shodnou a ty vize vnímají velmi podobně.
Dalsi zajimavy fenomen je EVP , aneb kontaktovani duchu prez elektronicke zarizeni. Mediim neverim , ale todle je neco jineho , potvrzeneho castecne vedeckymi pokusy , zkoumani jestli je nahravka falsovana atd.
Kdysi něco podobného psali, že někdo nechal puštěný magnetofon na nahrávání a ono to nějaký hlas nahrálo. https://www.youtube.com/watch?v=MKU-DoWVuic Není to moc dobré, protože ty jsi doslova vydán těm duchům na pospas, co se ti projeví a to mohou být nízké entity. Lepší by je bylo vidět, cítit a slyšet vlastními smysly. To tě pak nemohou oklamat.


Zpět na „Posmrtný život - minulé životy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti