zmena pohlavi po inkarnaci

Uživatelský avatar
Marijus
Příspěvky: 41
Registrován: čtv, 16. črc 2009, 18:13

Re: zmena pohlavi po inkarnaci

Příspěvekod Marijus » úte, 25. srp 2009, 00:29

občas mě popadne myšlenka, že jsme všichni jedna a ta samá energie která momentálně jen sbírá zkušenosti z 3.dimenze a po smrti zas splynem v jedno a až přijde čas zase se usídlíme v určité dimenzi a osídlíme fyzická těla..v podstatě si každý z nás může říct....todle všechno jsem JÁ :mrgreen:
Zajímavá myšlenka. Opravdu. Myslím, že na tom něco bude.

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: zmena pohlavi po inkarnaci

Příspěvekod acdcpetr » sob, 29. srp 2009, 09:37

Jo tak na tuhle myslenku jsem dosel uz drive a souhlasim...coz kdyz se na tom shodne vic lidi tak na tom opravdu i neco bude ze
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

Heimdall
Příspěvky: 94
Registrován: úte, 22. črc 2008, 23:29

Re: zmena pohlavi po inkarnaci

Příspěvekod Heimdall » sob, 29. srp 2009, 13:25

Pokud vám dobře rozumím tak se prakticky jedná o starou tibetsko-indickou filosofii, takže nic nového, ale je hezké že to hodně lidí napadne aniž by to někdy vyčetli a pojali za fakt :) . Ikdyž je tu hodně faktorů které si asi nerozumí, takže spíš mluvím o něčem trochu jiném.

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: zmena pohlavi po inkarnaci

Příspěvekod woa » ned, 04. říj 2009, 19:18

Taky mě taková myšlenka často napadá, kdyby to ale byla pravda znamenalo by to že my=já=bůh :lol: :lol: :lol:

Poslední dobou ale dospívám k názoru o opaku, už jenom myšlenka že bych moch bejt to co sem teď, teda velkej stoupenec většiny toho co se na tomdle fóru píše a zároveň jeho největší odpůrce a kritik! a je toho mnohem víc!! například spousta těch démonů a bytostí v astrálu, určitě sou tisíce bo milióny let staří
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zmena pohlavi po inkarnaci

Příspěvekod Helias » úte, 13. říj 2009, 00:06

To, že vše co je vlastně vůbec není je více méně pravda. Vše je takové, jaké věříme že to je. A to s tím "my=já=bůh" taky souhlasím. Když si vezmete, že podle některých myšlení a pohledů na svět je bůh ve všem, vše je dílem boha (schválně s malým "b", ať si nepletete s křesťanským Bohem, myslím tím všemohoucí energii, absolutno, pránu). Bůh je strom, bůh je vzduch, který dýcháme, bůh je všude okolo ná, v nás ... my jsme bůh ... jeho součástí. Bez boha bychom nebyli a on by nebyl bez nás. V tomto mě namadá, jak bylo kdysi napsáno tu na fóru (už nevím kde), že bůh je nekonečná bílá plocha, která aby definovala sama sebe, tak se rozdělila na nekonečně mnoho obdélníků pomocí čar (takové malé nekonečna :D ), ty se dál dělily, spojovaly, až se zase dostali zpět k počátku ... do nekonečné bílé plochy ... a tak pořád dokolečka jen proto, aby tato plocha (bůh) věděla, co vlastně je ... (trošku dost povrchně řečeno, ale snad chápetem co tím myslím ...
Carpe Diem

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: zmena pohlavi po inkarnaci

Příspěvekod nou » úte, 13. říj 2009, 14:44

v krestanstve nie je boh dobry. on JE dobro. on nemiluje on JE laska. a takto dalej. proste Boh je vsetko. on nema vlastnosti pretoze on je samotna vlastnost a sam ju definuje. sme len iskry ktore odskocily od jedneho velkeho plamena a musime sa donho proste len vratit. nasa podstata je rovnaka.
takze ja, my, vesmir sme castou Boha. ale aj cely vesmir je len casto Boha pretoze ten je nekonecny v kazdom ohlade.

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: zmena pohlavi po inkarnaci

Příspěvekod woa » čtv, 15. říj 2009, 20:56

teda teď mi z toho všeho de hlava kolem, když se nad tim víc zamyslim tak mi to všechno dává smysl a zároveň vim že je to úplnej nesmysl :lol: . No nic, zatim je to mimo naše chápání, jediný co můžu s jistotou říct je že tohle všechno někdo stvořil. Žádnej BIG-BANG, to je podle mě úplně vymaštěná kravina, všechno to někdo stvořil. Zatim podporuju teorii Kabátů http://www.youtube.com/watch?v=dYF7Z-q3qhI
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
carlos
Příspěvky: 92
Registrován: sob, 25. zář 2010, 16:57
Kontaktovat uživatele:

Re: zmena pohlavi po inkarnaci

Příspěvekod carlos » úte, 28. pro 2010, 17:02

to: matrixnet » pát, 24. říj 2008, 17:06
Představit si bezrozměrnost, bezčasovost jde, respektive jde se tomu alespoň přiblížit, dosáhnout bodu kdy přestává člověk vnímat tělo, čas prostor. Jde nemusí se k tomu ani používat drogy, ani nemusíme být mrtví. Nevím, jak ostatním, ale mě se někdy při meditaci stává (mám zavřená oči), že naráz začí nají jakoby přeostřovat, přestávám vnímat rozměry vlastního těla, začínají se měnit, sem někde kde mi nestačí chápání, nic, není čeho se chytit, nikdy se mi tam ale nepodaří vydržet dlouho, možná vteřinu, pak se zase vrátím do rozměrů a zase se tam za chvíli dostanu, to asi způsobuje to kolísání rozměrů. Aby si to líp představili ti kterým se to nestalo, je to asi jako když máte horečky kolem 39°C a kvůli teplotě přestává mozek správně pracovt.


Zpět na „Posmrtný život - minulé životy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti