minulé životy...autohypnozou

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

minulé životy...autohypnozou

Příspěvekod Elen » úte, 29. dub 2014, 07:39

Chtěla bych se zeptat zda někdo nevíte o knize, kde by byl vstup do minulého života vypsán tak aby to šlo číst a nahrát. Já vím o jedné knize od Moodyho...život před životem, ale tu nemužu nikde sehnat.

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: minulé životy...autohypnozou

Příspěvekod Firzen » úte, 29. dub 2014, 22:28

Hmm, hledal jsem taky, a nic. Ale našel jsem to u nás v knihovně, a mohl bych si to půjčit, a ofotit ti to. Ale nic neslibuju. :D

Ale vzhledem k tomu, že téma mě taky zajímá, šance, že to udělám je celkem velká. Vidím to ale až tak za 14 dní, dřív těžko.
Respice finem et non peccabis.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: minulé životy...autohypnozou

Příspěvekod ATA » ned, 04. kvě 2014, 10:11

Lepší by bylo kdyby to vedl nejakej člověk než zaznam na kazetě aby se mohlo reagovat na to co se ukáže .Zažitky co se ukážuou mužou být hodně intenzivní a muže byt problmém je bez pomocí a vedení ustát.
Emoce z minulejch životu jsou zatim ty nejsilnejší emoce se ketrejma sem se setkal ,zatim moc neřešim valstni existenci minulejch životu na to je zatim malo informaci/dukazu. Rozhodne tuhle praci nebrat na lechkou váhu. Pred preci z min životama bych doporučil nejdriv zaparacovat na emich a vecech z tohodle života .

Jinak ten postup jak se tem dostat nehledj v tom nic složityho bude to jak každá druhá meditace napred nejyk to uvolnění těla pak treba dychání až se dosahne hlubšího tranzu tak zamereni se na zamer a nejaka vizualizace cesty .Pak už jen čekání co se ukáže (tady se hodi to vedení ketry muže pomoct zvldat navaly emocí pripdne vest na konkretni místa/čas/okolnost) .. po skončení navrat.Hodi se dat si tam i sposušteč rychliho navratu kdyby se neco dělo .

Bez pripravy a vedeni považuju hrabani se v tom za docela nebezepečny nebezepči je treba zemena osobnosti , prejenti časti osobnosti z minuliho života (emoce, myšlenky, chování) at už jako svojí současti nebo extrení (schizofrenie). navaly emocí mužou byt tak intezivní že mužou vyolat pláč,křeče zvracení .... Tohle sjou fakt extremni pripady ale lepši je si davat pozor.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: minulé životy...autohypnozou

Příspěvekod Elen » ned, 04. kvě 2014, 14:53

Už jsem něco našla, trochu bezpečnějšího :-) jde o vizualizaci cesty do dejmetomu jakési akáši, ohromné knihovny, kde je doslova namluvené, že jakýsi starý knihovník mi dá knihu nebo album, kde bych po otevření měla viidět jen utržky nebo minulý život jakoby ve fotografiich. Nic tam neprožívám opravdově...jen sleduji otevřenou knihu. Jestli me to nějak vcucne do děje, to je už ve hvězdách:-)

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: minulé životy...autohypnozou

Příspěvekod Firzen » úte, 06. kvě 2014, 20:55

Tak jsem zase rozšířil svoji knihovnu.. :D Knížku jsem nafotil, a dal jsem to sem: https://www.dropbox.com/sh/luz04qzq8207p0m/uwdtrw6zzJ
Je tam z fotek složené i PDF. Tak třeba ti to k něčemu bude.
Respice finem et non peccabis.

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: minulé životy...autohypnozou

Příspěvekod Elen » stř, 07. kvě 2014, 13:10

Dííííky moc:-)

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: minulé životy...autohypnozou

Příspěvekod Firzen » pát, 16. kvě 2014, 16:58

Něco o minulých životech nedávno napsala Noira: http://www.carovnezrcadlo.cz/jak-si-vyb ... ule-zivoty
Respice finem et non peccabis.

megalomansk
Příspěvky: 22
Registrován: čtv, 02. črc 2015, 18:23

Re: minulé životy...

Příspěvekod megalomansk » pát, 03. čer 2016, 02:38

Něco z toho opravdu vypadá na zapamatování reality v určitém časovém období.
Trochu odbočím . Několikrát jsem se nacházel v jednom z těch 3-4 míst ale viděl minulost místa - zatím nepřikládám důležitost tomu , že by to bylo faktické . Např. u nás na náměstí jsem viděl nábor vojáků do 1 svět. války - hodně zajímavé . :) A dost často končí sen tím , že se vznesu nad krajinu a vidím " mapu " . Určitě mám tyto typy snů nejraději :D
Tak tohle vypadá na něco úplně jiného než AC nebo LD. Pokud se nějaký děj často opakuje a ještě navíc jsou v něm kulisy z prokazatelně starší doby, tak to vypadá na zážitek z "minulého života". Chtělo by ho to vytáhnout na světlo celý příběh, když už se takto dere na povrch.


Díky za reakci . Zajímavý pohled .

Vlastně mám k tomu ještě něco . Už je to rok co jsem měl dva zážitky , v obou případech jsem se nacházel v Osvětimském táboře - bylo to AC/LD - tedy na vědomé úrovni . Mám rád první polovinu 20. století - fakta , literatura . Tak si tedy nejsem jist jestli mě tam podvědomí zaneslo krz prožitek min. života nebo mým zájmem . Zatím nemám úroveň abych se tam dostal vědomě .
Ani tak nešlo o děj , ale rozhodně jsem tam prožil nepěkné pocity .

Ps : Omlouvám se , že to dávám k autohypnoze - nechtěl jsem odvádět pozornost od původního dotazu uživatele acdcpetr a zároveň zakládat nové téma . I by se hodilo abych si Moodyho přečetl :)

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: minulé životy...

Příspěvekod ArMi » pát, 03. čer 2016, 09:08

Vlastně mám k tomu ještě něco . Už je to rok co jsem měl dva zážitky , v obou případech jsem se nacházel v Osvětimském táboře - bylo to AC/LD - tedy na vědomé úrovni . Mám rád první polovinu 20. století - fakta , literatura . Tak si tedy nejsem jist jestli mě tam podvědomí zaneslo krz prožitek min. života nebo mým zájmem . Zatím nemám úroveň abych se tam dostal vědomě. Ani tak nešlo o děj , ale rozhodně jsem tam prožil nepěkné pocity .
Tos měl asi udělat úplně nové vlákno.

Kdyby se dělala regrese, tak by ses divil, kam by tě někdo zkušený dokázal dostat. Když bych jednu a tu samou otázku opakoval několik hodin, tak se dá obejít lecos.
Chtěla bych se zeptat zda někdo nevíte o knize, kde by byl vstup do minulého života vypsán tak aby to šlo číst a nahrát. Já vím o jedné knize od Moodyho...život před životem, ale tu nemužu nikde sehnat.
Myslím, že je velice dobře, že se ti knihy nepodařilo sehnat. Rozhodně se nedoporučuje, aby někdo dělal regresi sám. Autohybnóza je naprostý nesmysl - alespoň pro začátek. Když to dělají dva, tak se tím síla znásobí.

Každopádně pro korektní regresi jsou potřeba určitá přípravná cvičení. Je nutné se dále ujistit, že nemáš nějaký přítomný problém, že ti nikdo neškodí. A většinou to potřebuje vyčistit i události ze současného života včetně porodu a ranného dětství. Jinak se s tím začneš točit a podvědomí tě tam stejně nepustí.

Lepší je to považovat za LD, než odhalit skutečně odkud ty "obrázky" pocházejí.
Naposledy upravil(a) ArMi dne sob, 04. čer 2016, 11:34, celkem upraveno 2 x.

megalomansk
Příspěvky: 22
Registrován: čtv, 02. črc 2015, 18:23

Re: minulé životy...

Příspěvekod megalomansk » pát, 03. čer 2016, 09:25

A většinou to potřebuje vyčistit i události ze současného života včetně porodu a ranného dětství. Jinak se s tím začneš točit a podvědomí tě tam stejně nepustí.


Měl jsem dva ošklivé úrazy a v půl roce jsem byl v ohrožení života .Pro tohle chci absolvovat ModrouAlfu Petra Velechovského.
Kdesi jsem četl , že jsi absolvoval - doporučuješ ?

Silvovu metodu ze které p. Velechovský jsem hledal na netu . Jednotlivá cvičení jsem ale nenašel - a bez průvodce by to asi nešlo , nevím .

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: minulé životy...

Příspěvekod ArMi » pát, 03. čer 2016, 10:17

Měl jsem dva ošklivé úrazy a v půl roce jsem byl v ohrožení života .Pro tohle chci absolvovat ModrouAlfu Petra Velechovského.
Kdesi jsem četl , že jsi absolvoval - doporučuješ?
Silvovu metodu ze které p. Velechovský jsem hledal na netu . Jednotlivá cvičení jsem ale nenašel - a bez průvodce by to asi nešlo , nevím .
Petr to dělá poměrně eticky a jako úvod do problematiky je to dobré. Rozhodně získáš spoustu nových znalostí.

Modrá alfa má podle mě jeden zásek a to, že cvičení, která se ti tam naprosto spontánně podaří už doma většinou nezopakuješ. A abys dokázal udělat sám za sebe to samé, co na semináři, tak to vyžaduje několik let práce. Lidem je na tom semináři "něco" poskytnuto, co dočasně zvýší jejich úroveň. Jako příklad třeba že ti někdo dá rodné číslo a zeptá se tě, jak ten člověk vypadá. Takováto činnost už se nedá udělat nijak logicky. Zkratky na duchovním vývoji neexistují.

Ale to bys potom musel ještě absolvovat týden hledání kořenů, abys ty problémy z dětsví zpracoval. Dokud je nezpracuješ, tak ti nedoporučuji se zabývat minulými životy. Základní kurz modré alfy tohle vůbec neřeší.

Původní Silvova metoda se trochu zvrhla a orientuje se více na dosahování hmotných cílů - úspěch v prodeji atd.

Uživatelský avatar
Witcher
Příspěvky: 67
Registrován: ned, 12. kvě 2013, 12:40

Re: minulé životy...

Příspěvekod Witcher » pát, 03. čer 2016, 13:00

Silvovu metodu ze které p. Velechovský jsem hledal na netu . Jednotlivá cvičení jsem ale nenašel - a bez průvodce by to asi nešlo , nevím.
Hladal si asi malo, pise clovek co hladal tiez a nasiel. Oba metody som si mal moznost precitat tak ti mozem poradit silvu ako sa trenuje doma. V knihe sa pise ze na kurze je to rychlejsie, ten som neabsolvoval a ani neviem co tam robia inac. Zhrniem to do krokov.

1) zobudis sa rano
- zbehni na wc ak treba, aby ta to neskor nerusilo
- mal by si byt relaxovany, ziadne napatie a obavy "Co bude dnes?"

2) zalahnes do postele
- nastav budik aby ta zobudil o 15minut (ja tento krok vynechavam uz, bolo to dobre z toho dovodu ze som parkrat zabudol pocitat a zaspal)
- zatvoris oci, mierne ich obratis nahor a zacnes odpocitavat (nieje nutna ziadna vizualizacia cisel)

3) ako sa vstupuje do alfa hladiny
- prvych 10 dni od 100 do 1, pauza medzi cislami zhruba 2s (ten cas je odhadom, nesustred sa na presne cislo!)
- dalsich 10 dni od 50 do 1
- dalsich 10 dni od 25 do 1
- dalsich 10 dni od 10 do 1
- dalsich 10 dni od 5 do 1
- po dopocitani do 1 mozes zakomponovat affirmaciu "s kazdym dalsim vstupom do hladiny je pre mna vstupovanie lahsie a dosiahnuta hladina je hlbsia ako predtym" (tu som tiez casom vynechal)

Dolezite dodat ze cisla pocitas a ak sa pomylis, alebo odbocis k nejakym inym myslienkam vratis sa na zaciatok pocitania a ides znova. Nieje potrebne tlacit silou pri odpocitavani. Je to ako keby si sa nachadzal v strede, ani prehnana radost, ani prehnany hnev. Ber to ako hru, inac sa s tym budes mordovat ako ja zo zaciatku. Hnev a frustracia nepomaha u tychto cviceni.

4) ako sa vystupuje z alfy
- odpocitas od 1 do 5 pomaly
- mozes si pridat affirmaciu "citim sa teraz bdely a lepsie ako predtym"
- otvoris oci, zapises si dojmy, vizualne signaly atd

Aj ked som to odcvicil az do odpocitavania od 5 - 1 stale mi viac vyhovuje odpocitavat od 100 - 1. Vsimol som si u pocitania ze rusive myslienky sa vytratia a nastane pocit prijemneho kludu. Dari sa mi odtial celkom slusne vstupovat vedome do snov. Uz je to rok co tuto metodu cvicim sam. Nedokazal som ale este tie rozne ich pouzitia aplikovat co pisali v knihe. Mozno by taky kurz nebol zly napad, ak mas prilezitost a peniaze na investovanie.

Oproti tomu modra alfa som mal pocit ze je viacej vizualnejsie zalozena. Ale v podstate mi to prislo ako odvodenina od povodnej silvovej metody. Maju centrum v Liberci asi. Udaje si dohladas uz isto sam na ich stranke.

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: minulé životy...

Příspěvekod ArMi » pát, 03. čer 2016, 16:15

Oproti tomu modra alfa som mal pocit ze je viacej vizualnejsie zalozena. Ale v podstate mi to prislo ako odvodenina od povodnej silvovej metody. Maju centrum v Liberci asi. Udaje si dohladas uz isto sam na ich stranke.
S tím kurzem je to nesrovnatelné. Tam vyslechneš přednášky o mnoha desítkách různých duchovních cvičení, o rodině, výchově dětí a je to prokládané cvičeními. To není jen dosažení hladiny alfa. Je tam i spousta dalších experimentů. A u modré alfy si můžeš zopakovat jakýkoliv kurz napodruhé zdarma, s výjimkou hledání kořenů. Tam je součástí kurzu ubytování.

Zvláštní je, že na tom kurzu se ti prakticky všechna cvičení podaří. Trochu to povzbudí. Mimochodem p. Velechovský prodává knihu o tom kurzu a tu si lze koupit. Pokud chceš mermomocí cvičit sám, tak si knížku můžeš zakoupit.


Ale pak to stejně skončí něčím podobným, co děláš ty. Nakonec jen tvoje vlastní cvičení je to, co se počítá. U regrese to platit nemusí a nebo musíš velmi dlouho cvičit jiná cvičení.

Jako výchozí bod pro naprostý úvod je opravdu dobré lecos.

Pro nějaké pokročilejší postupy je nutné dodržovat rovnováhu živlů vizualizace/sluch/cit/přemísťování vědomí, ale na to již žádné takto veřejné kurzy nejsou. Práce s energií vyžaduje jistou zralost a tu musí každý svým cvičením získat.
Naposledy upravil(a) ArMi dne sob, 04. čer 2016, 10:21, celkem upraveno 1 x.

megalomansk
Příspěvky: 22
Registrován: čtv, 02. črc 2015, 18:23

Re: minulé životy...autohypnozou

Příspěvekod megalomansk » pát, 03. čer 2016, 22:28

Oběma děkuju .

Alfa stav mi problém nedělá , ale přes úspěchy nabývám čím dál silnějšího pocitu , že by se mělo zapracovat na psyché toho pozemského člověka a následně s čistým štítem se zajímat o něco víc .
Vyhodnotit programy jakými se člověk řídí a následně je nahradit jinými , prospěšnějšími .
Tam vyslechneš přednášky o mnoha desítkách různých duchovních cvičení, o rodině, výchově dětí a je to prokládané cvičeními.


Tohle bohužel sám v Alfa vlnách nezvládnu - proto mi to imponuje . Navíc bych nerad a jistě i ostatní , v sobě vytvořil nějaké ambivalentní programy .

PS: Asi jsem velkej snílek , ale jak myslíte , že by vypadala západní společnost po takové hromadné introspekci ? :)
Pokud budu absolvovat , tak si tuto otázku rád zodpovím :D

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: minulé životy...autohypnozou

Příspěvekod ArMi » pát, 03. čer 2016, 22:52

PS: Asi jsem velkej snílek , ale jak myslíte , že by vypadala západní společnost po takové hromadné introspekci ? :)
Pokud budu absolvovat , tak si tuto otázku rád zodpovím :D
Čti to pozorněji, co jsem napsal. To bys musel dělat ten "Týden hledání kořenů" http://www.modraalfa.cz/index.htm?&stra ... 6.htm%2308 až po "základním kurzu" http://www.modraalfa.cz/index.htm?&stra ... 6.htm%2301.

Výhoda kurzu také je, že tě to vytrhne z tvého stereotypního prostředí a máš větší šanci pro práci na sobě. Pro samouky je kniha dostupná zde: http://www.modraalfa.cz/index.htm?&stranka=kniha.htm. A prvních 20 stránek ukázky si můžeš rovnou přečíst online - pro ty totální spořílky i to může pomoci. Je pravda, že za peníze si duchovní úroveň nikdo nekoupí. Ale také je pravda, že je chybou si nenechat poradit a Petr nemá ceny nijak přemrštěné. On jako důchodce dělá kurzy spíše jako formu pomoci druhým. Pak můžete mnoho let hledat to, co někdo jiný už dávno zjistil - a to je také škoda. Dneska je moderní i čas přepočítávat na peníze, z tohoto zorného úhlu ani ten druhý přístup není ekonomický. Mimochodem, a to říká i Petr: "Vy všechno již ve Vašem nitru víte, jen je třeba Vaše znalosti oprášit." Někdo to nestihne oprášit ani za celý život. A ani uklízečka nepracuje zadarmo. Ta také nic nového nepřidává, jen cosi odebírá.

Po týdnu hledání kořenů se mi zdál jeden sen. Že jsem jel na kurz autem a v něm vezl spoustu knih. A když jsem se vracel, tak ty těžké knihy tam zůstaly. - Ne vždy něco získáte, někdy je větší výhra odložit to nepotřebné.

Jsou jini zlatokopové, kde je potřeba se při pohledu na cenník obrátit zády.

Já jsem bohužel realista a vím moc dobře, že za týden introspekce v kuse toho moc nezvládneš. Jo kdyby se na školách třeba 2 roky v kuse dělala introspekce - 8 hodin auditingu denně, tak to by změnilo celou civilizaci. Některé věci jsou "zasekávací" a jejich zpracování trvá klidně i několik dní. Každý má určitou úroveň konfrontace, kolik událostí je schopen absorbovat za jednotku času. A někdy se to celé zasekne a musíš řešit něco úplně jiného aby se řetězec odblokoval. I když každý i třeba malý krůček je dobrý. Co se mě týče, tak jsem ten problém co jsem řešil jen o něco oslabil.

I když při regresi se může stát, že ten problém již je natolik načatý, že se ho zbavíš za pár hodin. Ale to je spíše výjimka potvrzující pravidlo. Jenže i tak po nějaké době vyplave na povrch něco jiného co bylo dosud překryto.

Výhoda je, že pokud něco jednou vyřešíš, tak se k tomu již nikdy není potřeba vracet.

A jsou i takové expertky/experti, kteří opakují hledání kořenů 5x za sebou a teprva potom se podaří problém uchopit a zpracovat. O tom na kurzu Petr také říkal.


Zpět na „Posmrtný život - minulé životy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti