Zbloudilé duše - duchové

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Zbloudilé duše - duchové

Příspěvekod ATA » ned, 19. kvě 2013, 22:56

Mate někdo zkušenosti z komunikací připadně odváděnim duší na druhou stranu.

Je to pro mě ted nová schopnost a ještě se vtom poradně neorintuju a neovládám to .

Další možnost je schizofrenie :)
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Zbloudilé duše - duchové

Příspěvekod Pete » pon, 20. kvě 2013, 01:06

Já ne, ale WhiteWolfSix nám o tom vykládál, že duše žije ve smyčče poslední okamžiky života, stále dokola a neví že je mrtvá. Nemusi ani nas vnimat, a pamatuju si ze si ji musel nejak presvedcit o tom, ze skutecne uz nezije, pak se ti podvoli a odejte s tebou na druhou stranu

Jinak nebud liny, zatrenuj samanismu a zeptej se svych pomocniku, ti ti odpoví možná pokud na to budes připravený :lol:
Deus est Homo

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Zbloudilé duše - duchové

Příspěvekod zebyja » pon, 20. kvě 2013, 10:15

Je to pro mě ted nová schopnost a ještě se vtom poradně neorintuju a neovládám to .
Atíku.. Už to na Tobě vidím déle.. ale dokud šlo o obvody a bomby, tak jsem si říkal, že to není až takový průser.. Ale zamysli se nad Tím, jestli má cenu zahrávat si s něčím, v čem se neorientuješ a neovládáš to a navíc ani nemáš dost informací ;)
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbloudilé duše - duchové

Příspěvekod ATA » pon, 20. kvě 2013, 11:38

Nezačal jsem s tím cíleně ale díky jedné "náhodě".
Pořádne ovládat se to musim naučit stejně ignorovat tim spusobené komplikace nejde .Minimálně jak to vypnout.

Nejduležiješí otázky ztím:
Jsou problemy zpusobené opravdu "dušemi" ?
Jsou tyto "duše" realné nebo se jedná jen o mou představu/autosugesci ?

Problémy tak jako tak budu řešit paralelně více cestami.

-----------
" že duše žije ve smyčče poslední okamžiky života"
Asi ne vždy muže normalně pokračovat ale vnímání času je trochu jiné nejspíše take zavisí od množstvý energie ketre ma k dispozici.

" neví že je mrtvá"
Většina jich věděla nebo nebyla potreba to řesit.

"presvedcit o tom, ze skutecne uz nezije"
Zrovna včera sem to musel jedna co to nevědela říct ,chtela zkontaktovat ze svou matkou .Rikal sem že to nebude snadné a ptal sem se jí jetly ví že je mrtvá - nevěděla.Pak sem se jí ptal ktere daum si naposledy pmatuje - rok 1997 .Ptal sem se jí jestli ví co je ted za rok - nevědela. Když sem ji řekl že je 2013 tak se lekla byla v šoku a od te doby se neozvala .

" odejte s tebou na druhou stranu"
Jen jim otevřu bránu pripadne je k ní zavedu.Na druhou stranu s nima nejdu.Zatim na to nemám ani dostatečne vnímání do nedávna byla komunikace jen na zakalade ano/ne a nejakých pocitů ted už se zlepšuje slovní komunikace /telepatie ale stale nemám obraz.Odvádím je do světla které vetšinou specifikuji jako monrovo ohnisko 27 park.Planuju si znova prečict monroa a nekde jsou i nahrávky jak se do F27 dostat.
Ale to chce trening.

"zatrenuj samanismu"
Je v plánu

-------------
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Zbloudilé duše - duchové

Příspěvekod zebyja » pon, 20. kvě 2013, 13:59

Nezačal jsem s tím cíleně ale díky jedné "náhodě".
Obávám se, že to co se Ti teď děje je následek častého AC a LD.. Tvé smysli mají mít totiž fyzický základ.. a postupně se rozvíjet v mentální a astrální smysly.. normálně se rozvíjejí, způsobem myšlení a vnímáním okolí skrz pocity.. To je nenásilná cesta.. A zajisťuje, aby jsi dobře chápal co se s tvými smysli děje.. AC a LD rozvine smysly také, ale už né nutně tak, aby jsi dobře chápal co se děje..
Minimálně jak to vypnout.
Obávám se, že v tomhle není cesta zpět.. Nic méně bych se zkusil uzemňovat.. žij v přítomném okamžiku a zejména v této rovině s těmi smysli, které do této roviny přirozeně patří.. Když už se Ti nepodaří to takto vypnout.. alespoň Tě to méně ohrozí a časem by jsi měl být schopen vše dobře chápat..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Zbloudilé duše - duchové

Příspěvekod ArMi » sob, 23. črc 2016, 21:33

Nezačal jsem s tím cíleně ale díky jedné "náhodě". Pořádne ovládat se to musim naučit stejně ignorovat tim spusobené komplikace nejde .Minimálně jak to vypnout.
Vypneš to tak, že pro ně nebudeš viditelný. V astrálu je přání otcem reality a pokud si přeješ nebýt viditelný, tak tě nikdo nenajde. Podle toho, co píšeš mi to připadá, že to k sobě přitahuješ.

Tvůj vztah k šamanismu není jen teoretický, ale i část je praktická: viewtopic.php?f=21&t=1055 Nejspíše ses podobnými praktikami připojil k egregoru šamanů a tohle odvádění k tomu patří. Alespoň ti šamané tomu tak věří a proto jsi pro zbloudilé duše a všemožnou jinou havěť viditelný. Je to jako kdyby jsi sem na fórum dal číslo mobilu a pak se divil, když ti někdo zavolá.
Nejduležiješí otázky ztím: Jsou problemy zpusobené opravdu "dušemi" ? Jsou tyto "duše" realné nebo se jedná jen o mou představu/autosugesci ?
To jsou správné otázky. Lepší je nebýt slonem v porcelánu multidimenzionální reality.
"presvedcit o tom, ze skutecne uz nezije" Zrovna včera sem to musel jedna co to nevědela říct ,chtela zkontaktovat ze svou matkou .Rikal sem že to nebude snadné a ptal sem se jí jetly ví že je mrtvá - nevěděla.Pak sem se jí ptal ktere daum si naposledy pmatuje - rok 1997 .Ptal sem se jí jestli ví co je ted za rok - nevědela. Když sem ji řekl že je 2013 tak se lekla byla v šoku a od te doby se neozvala .
Skvělý zážitek :).
" odejte s tebou na druhou stranu" Jen jim otevřu bránu pripadne je k ní zavedu.Na druhou stranu s nima nejdu.Zatim na to nemám ani dostatečne vnímání do nedávna byla komunikace jen na zakalade ano/ne a nejakých pocitů ted už se zlepšuje slovní komunikace /telepatie ale stale nemám obraz.
Někdy je lepší nedělat chaos. Ale možná z tebe bude velký šaman a život tě tímto způsobem seznamuje s tvojí budoucí rolí :). Ale to víš jen ty sám.
Odvádím je do světla které vetšinou specifikuji jako monrovo ohnisko 27 park.Planuju si znova prečict monroa a nekde jsou i nahrávky jak se do F27 dostat.
To je jako co? https://www.google.cz/?gfe_rd=cr&ei=YMW ... vo+ohnisko ??????? To jsem v životě neslyšel ani strejda Google o tom nic neví.

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbloudilé duše - duchové

Příspěvekod Firzen » pon, 25. črc 2016, 21:59

Odvádím je do světla které vetšinou specifikuji jako monrovo ohnisko 27 park.Planuju si znova prečict monroa a nekde jsou i nahrávky jak se do F27 dostat.
To je jako co? https://www.google.cz/?gfe_rd=cr&ei=YMW ... vo+ohnisko ??????? To jsem v životě neslyšel ani strejda Google o tom nic neví.
Viz https://monroeinstituteuk.org/focus-levels/. Ata zde měl na mysli Focus 27.
Respice finem et non peccabis.


Zpět na „Posmrtný život - minulé životy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host