Setkání s osobou

equilibrium
Příspěvky: 77
Registrován: sob, 16. led 2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Setkání s osobou

Příspěvekod equilibrium » pon, 31. pro 2012, 20:25

Dobrý den,

je možné, že si v tomto životě mohu vzpomenout na osobu z života minulého nebo na svého astrálního průvodce? Pořád mám v hlavě jednu osobu, ale nikdy jsem ji v reálu neviděl, prostě se mi jakoby vynořila sama od sebe z mysli a je se mnou už šestým rokem.

Děkuji za odpověď.
So stand ich einst vor dir, dich anzuschauen,
Und sagte nichts. Was hätt´ ich sagen sollen?
Mein ganzes Wesen war in sich vollendet.

(J.W.Goethe, Sonett IX)

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Setkání s osobou

Příspěvekod Tidus » pon, 04. úno 2013, 09:33

Mozne tu urcite je. Jestli i realne uz ale nevim. Bylo by potreba, aby jsi se o tom vice rozepsal. Kdyz jsem byl maly, tak jsem si povidal se svym vnitrnim hlasem a mel jsem pocit, jako bych s nekym mluvil. Vzhledem k tomu ze o te tve osobe nic nevim, tak bych spise rekl, ze je to tva predstava.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

equilibrium
Příspěvky: 77
Registrován: sob, 16. led 2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání s osobou

Příspěvekod equilibrium » pon, 11. úno 2013, 21:08

Jde o to, že mi prostě v mysli vyvstala nějaká dívka, roste se mnou už od 13 let a vyvíjí se. Nikdy jsem ji v reálu neviděl, ale je možné, že je to směsice různých typologicky výrazných osob v mém okolí. Možná si ji skutečně jenom představuji, to nedokážu posoudit, ale občas se mi o ní i zdá a máme dost intenzivní citový vztah. Pravdou je, že možná jen vyvstala z mého osamění, ale hraje prostě v mém životě určitou roli.
So stand ich einst vor dir, dich anzuschauen,
Und sagte nichts. Was hätt´ ich sagen sollen?
Mein ganzes Wesen war in sich vollendet.

(J.W.Goethe, Sonett IX)

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Setkání s osobou

Příspěvekod zebyja » úte, 12. úno 2013, 09:52

Podle toho popisu, mi spíš přijde, že by se mohlo jednat o jednoho z tvých andělů.. Pokud se s ní bavíš o tvých problémech.. a máš pocit, že ve chvíli kdy si s ní povídáš, tak jsou tvé myšlenky mnohem moudřejší.. tak je to tak..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

equilibrium
Příspěvky: 77
Registrován: sob, 16. led 2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání s osobou

Příspěvekod equilibrium » úte, 12. úno 2013, 11:49

Ano, to by souhlasilo... A lze tyto anděly nějak kontaktovat? Například prostřednictvím LD?
So stand ich einst vor dir, dich anzuschauen,
Und sagte nichts. Was hätt´ ich sagen sollen?
Mein ganzes Wesen war in sich vollendet.

(J.W.Goethe, Sonett IX)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání s osobou

Příspěvekod clario » úte, 12. úno 2013, 22:08

Tak ono by se těch vysvětlení dalo najít asi i víc, ale ten anděl či průvodce se zdají být pravděpodobnější :). V podstatě je ale jedno jak si onu bytost označíš, důležitější je ten vztah co s ní máš :).

Kontaktovat například anděla se dá například kyvadlem, automatickým psaním, prostřednictvím LD jak píšeš a určitě i dalšími cestami. V tom LD jí skuz prostě jednoduše zavolat, či ten samotný záměr, že ji chceš vidět by měl být dostačující a pokud se ti bude chtít ukázat, může se ti zjevit :) .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Setkání s osobou

Příspěvekod Tidus » ned, 17. úno 2013, 00:43

equilibrium: Zkus zvazit nekolik veci. Zacalo to v dobe, kdy uz te zajimaly holky? Byl jsi spise odstrceny a s holkama moc nemluvil? Citil jsi se neporozumneny? Pripadal sis v tomto ohledu pozadu? Je ta tva holka pekna, prijemna a rozumi ti? Snis nekdy o tom, ze by jsi s ni zil? Pokud je to tak jak rikam, tak je to jen tva kompenzace reality pomoci predstav. Vzhledem k tomu ze rikas, ze se casem vyvijela, tak pochybuji, ze je to astralni bytost. Ty jsou na vyzsi vyvojove urovni a tak u nich pravdepodobne neni vyvoj tak vyrazny, jako v dobe dospivani. Navic o nejakych andelich nebo duchovnich pruvodcu ani nevime, jestli vubec existuji (snad me neukamenujete). At je to ale jakkoli, rozhodne ji nenech, aby te omezovala ve tvem zivote. Pokud bys mel nekdy pocit, ze bys ji snad mohl byt jakymsi zpusobem neverny tim, ze by jsi myslel na jine, tak je tu vazny problem. To by se pak dalo brat jako dukaz, ze to neni zadna astralni bytost, ktere na tobe zalezi...
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

equilibrium
Příspěvky: 77
Registrován: sob, 16. led 2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání s osobou

Příspěvekod equilibrium » ned, 17. úno 2013, 21:05

tidus: Možná máš pravdu. Na většinu tvých otázek bych měl odpovědět ano (i když někdy to není tak jednoznačné). Myslíš, že je pro mě tento možný mentální obraz škodlivý a že bych jej měl odvrhnout? Neomezuje mě sice tak, jak ty píšeš, ale myslíš, že mi brání vidět realitu takovou, jaká je?
So stand ich einst vor dir, dich anzuschauen,
Und sagte nichts. Was hätt´ ich sagen sollen?
Mein ganzes Wesen war in sich vollendet.

(J.W.Goethe, Sonett IX)

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Setkání s osobou

Příspěvekod Tidus » sob, 23. úno 2013, 10:14

equilibrium: Pokud usoudis, ze to skutecne neni opravdova bytost, tak si jen pestujes iluzi. Nemuzu usoudit, jestli ti v zivote nejak prekazi, nebo ne. Ovsem ja osobne se snazim iluze odkryvat a odstranovat...
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání s osobou

Příspěvekod saila » úte, 09. dub 2013, 20:25

ted mimo tema setkali jste se nekdy s osobou v tomhle zivote poprve koukli jste si do oci a vedeli jste ze se znate? a pak oba rekli najednou odkud se znate? nebo jine podobne srandy?
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

equilibrium
Příspěvky: 77
Registrován: sob, 16. led 2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání s osobou

Příspěvekod equilibrium » pát, 12. dub 2013, 12:20

Ne ne, nic takového, v tomto světě jsme se nikdy neviděli. Ale zebyja to pro mě zjišťoval a údajně jsme spolu dřív byli, ale teď jsme v kontaktu jen na "duševní úrovni" (to mu prý řekla ona sama, když se ji zeptal).
So stand ich einst vor dir, dich anzuschauen,
Und sagte nichts. Was hätt´ ich sagen sollen?
Mein ganzes Wesen war in sich vollendet.

(J.W.Goethe, Sonett IX)

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání s osobou

Příspěvekod Firzen » čtv, 09. kvě 2013, 21:27

Dobrý den,

je možné, že si v tomto životě mohu vzpomenout na osobu z života minulého nebo na svého astrálního průvodce? Pořád mám v hlavě jednu osobu, ale nikdy jsem ji v reálu neviděl, prostě se mi jakoby vynořila sama od sebe z mysli a je se mnou už šestým rokem.

Děkuji za odpověď.
Ahoj,

snad nevadí, že ti tykám.. jsme na fóru, a navíc .. v dobré společnosti :D
Tak tohle, co jsi popsal mě tak trochu provází taky. Zatím přesně nevím, o co jde. Bylo mi jen naznačeno, že to má souvislost s minulými životy. Ale brzy se to již dozvím snad.
Volil bych jednoznačně pomoc odborníka (třeba nějaký dobrý léčitel, mág, psycholog) s tímto problémem, který by ti to mohl osvětlit.

Já jsem u jednoho léčitele už párkrát byl, a myslím, že to je docela fajn, a že takový člověk může na cestě hodně pomoct. :)
Respice finem et non peccabis.

equilibrium
Příspěvky: 77
Registrován: sob, 16. led 2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání s osobou

Příspěvekod equilibrium » pát, 10. kvě 2013, 12:25

Ahoj,

tykání mi samozřejmě nevadí, já taky všem tykám a "dobrý den" píšu jen do pozdravu :)

Ono se údajně opravdu nejedná o nic výjimečného. Včera jsem o tom s jedním člověkem z fóra diskutoval, a ukázalo se, že to může být mnohem složitější, než to vypadá. Nechci o tom moc psát veřejně, tak pokud bys k tomu něco měl, tak prosím radši soukromou zprávu :)
So stand ich einst vor dir, dich anzuschauen,
Und sagte nichts. Was hätt´ ich sagen sollen?
Mein ganzes Wesen war in sich vollendet.

(J.W.Goethe, Sonett IX)

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Setkání s osobou

Příspěvekod ArMi » ned, 24. črc 2016, 09:17

Ono se údajně opravdu nejedná o nic výjimečného. Včera jsem o tom s jedním člověkem z fóra diskutoval, a ukázalo se, že to může být mnohem složitější, než to vypadá. Nechci o tom moc psát veřejně, tak pokud bys k tomu něco měl, tak prosím radši soukromou zprávu :)
Je to tak jak píšeš. Napíšu jednotlivé možnosti, které mě napadají.

1, Každý z nás si může vytvořit energetickou formu a taková forma se pak chová jako živá bytost. Můžeš se s ní bavit, může pro tebe v astrálu udělat nějaký úkol. V magii se tomu říká elementár.

Nevýhoda je, když tě tato forma připraví o energii. Forma může žít jen tehdy, když ji živíš vlastní energií. Pokud si vytvoříš vědomě elementár, tak o tom víš a dáváš mu právě tolik energie, kolik je třeba. Pokud nemá elementár dost energie, tak může okrádat o energii i lidi ve tvém okolí.

Pro představu: dneska už PC dosáhly úroveň, že v nich může být virtuální žena Cortana. Pokud se Cortany na něco zeptáte, tak se podívá někam do databáze a dá odpověď - většinou ne příliš smyslnou. A největší sranda je, když má někdo na mobilu Cortanu a někdo jiný Siri, pak dáte ty dva mobily k sobě a ono se to spolu baví a mohou spolu svádět srandovní diskuse.

Samozřejmě to žere CPU, baterie atd. Pokud si to pustím jen pro pobavení tak to ano, pokud mě to pronásleduje na každém kroku, tak je to patologický stav. A to je přesně ten rozdíl mezi elementárem vědomě vytvořeným a myšlenkovou formou vytvořenou samovolně.

2, Mohla to udělat nějaká nízká bytost. Ta je ochotna udělat cokoliv, aby se vetřela do tvého vědomí. A jakmile to učiní, tak důvodem je opět tvoje životní síla.

3, Může to být i duchovní průvodce

4, Může to být i nějaká osoba tobě známá z minulého života, jak jsi napsal na začátku.

Neznám podrobnosti, ale duchovní průvodce se většinou tak nechová, aby se neustále pokoušel vetřít do tvé přítomnosti. Spíše chce být někde v povzdálí a komunikuje s tebou vyjímečně, když je to nutné.
Kdyby to skutečně bylo z minulého života, tak si budeš přesně pamatovat kdo to je a co jste spolu prožili. I v tomto případě bych vnímal takovou vazbu spíše jako patologickou a měl bys ji propustit. Pokud bys nějakou bytost skutečně miloval, tak jsi s ní stejně spojen ve tvém srdci navždy. Ale taková vazba by byla ryze duchovní nehmotná a ne astrální.

Lepší je takovým věcem nevěnovat pozornost a ony o Vás zájem také ztratí.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Je vidět, že podobný problém tvorby astrální formy vzniká i u obyčejných lidí, kteří nikdy nic s magií společného neměli.
Bohužel toto je recept jak si nikdy přítelkyni/přítele nenajít. Vytvoříš si astrální formu a žádná skutečná žena do takových představ nebude pasovat. Nejhorší je, že pak takový ubožák každého poměřuje přes takto vytvořený etalon.
  • Sny o tygří lady - text

    Kapitán Korkorán
    nešel svou cestou sám,
    prochodil světadíl s tygřicí.
    Je to pár pěkných let,
    co jsem já o nich čet.
    Potají, pod školní lavicí.

    A kde teď jsou?
    Tak se ptám,
    kdo ví kde jso-ooou?

    Sny o tygří lady často se mi zdály,
    když jsem jako dítě uměl dlouho spát.
    Sny o tygří lady vždycky za to stály,
    vysnil jsem si dívku kterou znal bych rád.

    Sny o tygří lady fantasticky krásný
    poskytli mi návod jak na kočky jít.
    Sny o tygří lady líp než stovky básní
    popsali mi dívku po které toužím.

    Jak šel čas kolem nás
    já si přál nepropást
    dívku svou s povahou kočičí.
    Díky snům co mám rád
    vím jak má vypadat,
    oči jak zelené jehličí.

    Kdepak jen jsou?
    Tak se ptám,
    kdo ví kde jso-ooou?

    Sny o tygří lady často se mi zdály,
    když jsem jako dítě uměl dlouho spát.
    Sny o tygří lady vždycky za to stály,
    vysnil jsem si dívku kterou znal bych rád.

    Sny o tygří lady fantasticky krásný
    poskytli mi návod jak na kočky jít.
    Sny o tygří lady líp než stovky básní
    popsali mi dívku po které toužím.
https://www.youtube.com/watch?v=xyDs7E1Wchg
http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/ ... ady-465036


Zpět na „Posmrtný život - minulé životy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti