Statická elektřina

EMI-DJ
Příspěvky: 55
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:22

Statická elektřina

Příspěvekod EMI-DJ » ned, 13. pro 2009, 13:08

Dobrý den, mam poslední dobou co se věnuji AC a LD cvičením problém se statickou elektřinou, jsem jí hrozně nabitý a hodně často se mi stává že když se dotknu kliky nebo nákupního vozíku, nebo něčeho kovového, tak dostávám ránu. Dokonce i při česání mi vlasy elektrizujou a to se mi nikdy nedělo, nikdy dřív jsem neměl se statickou elektřinou problém (samozřejmě něco jiného je, když si sundavám svetr:) ). Můžeme říct že mi elektrizuje oblečení, ale žádné nové nemám a nikdy jsem v tomto oblečení problém neměl, ani žádnou jinou změnu jsem neudělal, která by toto mohla způsobit. Myslíte že to může mít spojitost s AC a LD (jim se věnuji už skoro rok a problému se stat. el. si všímám tak měsíc)? případně jak moje nabití využít ? děkuji

Uživatelský avatar
misanek
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 18:06
Bydliště: Slezsko

Re: Statická elektřina

Příspěvekod misanek » úte, 15. pro 2009, 12:01

to je docela zajimavy... asi mas prebytek nejspise muzske energie nebo co ... je to jenom tip... zkus nejakou dobu chodit jenom v bavlnenym obleceni.. treba to pomuze : )
Když se spojíme s tichem ve svém nitru, překročíme hranice své aktivní mysli a emocí a objevíme hloubku trvalého klidu a spokojenosti.

EMI-DJ
Příspěvky: 55
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:22

Re: Statická elektřina

Příspěvekod EMI-DJ » úte, 15. pro 2009, 14:34

dobrý nápad :) Mě spíš zajmí jak tuto energii využít :)

Uživatelský avatar
misanek
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 18:06
Bydliště: Slezsko

Re: Statická elektřina

Příspěvekod misanek » úte, 15. pro 2009, 16:12

v pyramidach je taky spousta staticke elektriny, treba ti to pomuze k duchovnimu vzestupu a kdyz ne tak na to urcite pujde balit hoky :mrgreen:
Když se spojíme s tichem ve svém nitru, překročíme hranice své aktivní mysli a emocí a objevíme hloubku trvalého klidu a spokojenosti.


Zpět na „Práce s energií“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů