Hledám dobrého lečitele (klouby)

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod Brandis » pon, 07. pro 2009, 11:21

Tak se zeptej bratra na lecitele ktery mu pohol. Nevim proc se tedy ptas tady...

Jinak s tim autobusem a vlakem si to naspal hezky...
Ty chces jen vedet kdy ti jede autobus a ja ti rikam kdy ti pojede vlak. S tim souhlasim.
Obje ty cesty ale vedou ke "stejnemu" cili a obje maji jiste vyhody/nevyhody. Logicky by si se ale sam mel rozhodnout ktere z tech vyhod vice prevazuji a podle toho se zaridit a ne si furt stat za svym "autobusem" i kdyz by ti vsichni rikali ze je to hloupost a ukazali ti nespocet vyhod vlaku...musis byt objektivni, nebo se o to aspon snazit...

A i kdyby ta informace byla pro nekoho jineho, tak proc mu neporadit lepe nez chtel? poradit mu tak aby toho lecitele nepotreboval a nemusel utracet? samozrejme je na nem(na tobe) jak se rozhodne ale ty informace by mit mel...

A kdyz se opravdu vcitim do situace s autobusem a zeptat se me kamarad, opravdu mu nastinim vsechny moznosti s vyhodama i nevyhodama a necham se ho rozhodnout...nez ze bych mu jen rekl cas odjezdu autobusu ktery uz davno odjel, nebo ktery nemuze stihnout, a liboval si v tom jak skvele sem mu poradil. Takovy uz asi proste sem...SNAZIM SE POMOCT JAK NEJELPE TO JDE.

Priste tedy prosimte kdyz se budes ptat a nebudes chtit znat vsechny moznosti a "nejlepsi" reseni, napis prosimte: odpovidejte vsichni vyjma Brandise :D

PEACE
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Leon
Příspěvky: 79
Registrován: čtv, 24. črc 2008, 18:25

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod Leon » pon, 07. pro 2009, 17:52

Jenze je rozdil v otazce cim se dostanu tam a tam a otazkou "v kolik jede autobus" at to vysvetluju jak chci porad se nechytas a nechapes me o co mi jde tak toho radsi nechame. Staci trochu predvidavosti, zase me odkazujes at se zeptam bratra na lecitele. Kdyby to slo tak ani nezacinam tento topic . Ten lecitel co zachranil bratra zemrel pred 15 lety. Myslim si ze zbytecne ovsem moc premejslis a stejne to k nicemu neni mel by ses naucit delat to co clovek po tobe chce protoze pokud takhle plnis svoji praci tak se musi z tebe tvuj zamestnavatel zblaznit. Tak to reknu jednoduse jak jen to je mozne pochopit. Hledam lecitele bud znam nejakyho neboo neznam zbytek neres a nepremyslej o tom to po tobe nikdo nechce. Pokud tohle nestravis, tak budes mit hodne velke problemy pri praci s lidmi v kolektivu tymu ci skupine pracovniku.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod clario » pon, 07. pro 2009, 18:48

Brandis vážně není tím, co neni schopen pochopit druhou stranu. Promiň, ale je to tak :lol: :lol: :lol: :lol: . No tak či onak si myslím, že tahle debata by měla skončit. Leon tu chce doporučení, které tu očividně nedostane, přesto pořád zarputile odmítá to, že by tu někdo mohl mít o něco lepší představu o tom, jak se zbavit problému. Mě to příjde jako slepá ulička. Nejlepší bude se na to rychle vykašlat, nemá to cenu.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Leon
Příspěvky: 79
Registrován: čtv, 24. črc 2008, 18:25

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod Leon » stř, 09. pro 2009, 00:03

To je váš názor. Ostatni to chapou jen ty a Brandis ne. Ptam se na lecitele a ne na knizku a ted se fakt musim smat protoze nemuzu uverit tomu ze nepochopite tu nejednoduzsi vec. Ptam se na predmet A odpoved vim o predmetu A nebo nevim o predmetu A. Na predmet B jsem se neptal dite ve skolce pochopi co vy tu zvejkate uz nekolik dni. Stacilo rict zadnyho neznam a drzet hubu se vsim prominutim. Odpoved co me osvezila mi poskytla Saila - diky moc. Zatimco nekteri si masiruji svoje ego tim ze znaji na vsechno odpoved a berou energii tomu komu se jejich odpoved nehodi nazdar

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod clario » stř, 09. pro 2009, 06:19

A copak se ti nelíbí na názoru, že by se tato debata měla ukončit? Napadáš mě tu za něj a stejně sám říkáš, že by jsme měli držet hubu, možná ti ušlo, že jsem k tomu tím příspěvkem spěl. No nic, alespoň jedno pozitivum na tom vidim, smějem se už všichni :lol: . Ale teď už opravdu odmítam reagovat na jakoukoliv další zprávu, ve které budeš jen dál říkat jak špatně sme ti tu radili. Měj se a hodně štěstí ;) .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Bolthorn
Příspěvky: 59
Registrován: pát, 30. říj 2009, 19:16

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod Bolthorn » stř, 09. pro 2009, 08:02

Brandis:Afty se opravdu hojí. Ale prosím ještě o jednu věc. Podívej se mi na pravou nohu. Bolavé chodidlo, bolest jde od palce přes celou klembu. Občas mě to chytne a bolí to třeba i měsíc v kuse. Chytlo mě to předevčírem zrovna. No a ještě na co trpím jednou či dvakrát do roka, tak je ukrutná bolest čelisti. Konkrétně pantu na pravé straně. Mám to po úrazu, před několika lety. Pořád mi v něm cvaká při otevírání úst, ale normálně to nebolí.

Leon
Příspěvky: 79
Registrován: čtv, 24. črc 2008, 18:25

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod Leon » stř, 09. pro 2009, 14:54

To jako mam zalozit novej topic kde budu moct resit svuj problem nebo co. nekteri my tady poskytli zajimavy informace zatimco clario ani ty brandis se nesnazite pomoct uz od zacatku jen hledate misto kde se hadat

Uživatelský avatar
Bolthorn
Příspěvky: 59
Registrován: pát, 30. říj 2009, 19:16

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod Bolthorn » stř, 09. pro 2009, 15:09

Leon: nečerti se, oni to nemysleli zle.. chtěli Ti pomoci a nabídli Ti jinou alternativu, jak vyřešit Tvůj problém.. Kdyby věděli o nějakém léčiteli, tak by Ti o něm zcela jistě řekli, včetně mě.. A mohu potvrdit, že na tom co tu Brandis nadhodil, něco je.. Zkus ho poslechnout, jen tak na zkoušku, a při tom klidně sháněj nějakého léčitele, možná zjistíš, že ho ani nepotřebuješ. Přeji Ti hlavně brzké uzdravení, ať už k němu dojdeš jakoukoliv cestou.

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod Etellyen » stř, 09. pro 2009, 17:56

Leon: nečerti se, oni to nemysleli zle.. chtěli Ti pomoci a nabídli Ti jinou alternativu, jak vyřešit Tvůj problém.. Kdyby věděli o nějakém léčiteli, tak by Ti o něm zcela jistě řekli, včetně mě.. A mohu potvrdit, že na tom co tu Brandis nadhodil, něco je.. Zkus ho poslechnout, jen tak na zkoušku, a při tom klidně sháněj nějakého léčitele, možná zjistíš, že ho ani nepotřebuješ. Přeji Ti hlavně brzké uzdravení, ať už k němu dojdeš jakoukoliv cestou.
konecne rozumny slovo ;)
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod saila » pát, 11. pro 2009, 23:00

leon: no oni jsou asi o krok napred :-D takze ten krok kvuli kterymu je tu ta hadka oni asi povazujou za tak samozrejmej jako ze nekoho znat tak doporucej a jelikoz asi ocividne neznaji tak doporucuji jine moznosti ale ty se snazis porad o ten prvni krok...takze to vypada ze te nechapou...:-D a ty si pak mysliz ze te nechapou a ze ti predhazujou pouze tu jednu moznost..:-)
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod acdcpetr » sob, 12. pro 2009, 01:16

Nechce se mi to tu číst celý, ale co jsem čet ze začátku, Brandis má pravdu. Žádné názory neznevažuje, on říká, co ví, co má zažito, to že vy ne, to je na vás, jestli mu věříte, nebo ne, ale poradil vám všem víc než by vám poradilo tisíc doktorů a léčitelů. Brandis máš můj respekt, jen málo lidí dokáže jedním obdařit tisíce...(každému by to pomohlo) ale zároveň chci říct, važ svá slova, vím, že tě to nutí jim pomáhat, ale co všem opravdu pomůže? Jen oni sami...individualizace existuje ve vesmíru asi z nějakého důvodu...No nic, ale jinak máš pravdu, PEACE s tebou :)
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod acdcpetr » sob, 12. pro 2009, 01:22

To je váš názor. Ostatni to chapou jen ty a Brandis ne. Ptam se na lecitele a ne na knizku a ted se fakt musim smat protoze nemuzu uverit tomu ze nepochopite tu nejednoduzsi vec. Ptam se na predmet A odpoved vim o predmetu A nebo nevim o predmetu A. Na predmet B jsem se neptal dite ve skolce pochopi co vy tu zvejkate uz nekolik dni. Stacilo rict zadnyho neznam a drzet hubu se vsim prominutim. Odpoved co me osvezila mi poskytla Saila - diky moc. Zatimco nekteri si masiruji svoje ego tim ze znaji na vsechno odpoved a berou energii tomu komu se jejich odpoved nehodi nazdar
ale oni maj pravdu, proc neposlouchas? vis jak se lovi opice? Udelas diru do kokosu a dovnitr das jidlo, opice tam strci ruku a kdyz chytne jidlo tak ma ruku plnou a uz ji malym tvorem nevyna, ale ona je dost hloupa na to aby nenechala jit svuj obed a tak radsi pocka dokud ji neulovi. Chovas se stejne, chces pomoc a nekdo ti nabidne neco lepsiho (u opice by to byla svoboda u tebe je to prinos tobe) ale ty se stale budes drzet sveho predmetu A a budes uloven, protoze predmet B je upusteni od svych nazoru (od jidla) a to je pro tebe nepredstavitelne, proto zustanes radsi stat a budes lapen a nebude ti nijak pomozeno, nechces? nedostanes..matika ze skolky
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

Heimdall
Příspěvky: 94
Registrován: úte, 22. črc 2008, 23:29

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod Heimdall » sob, 12. pro 2009, 17:15

Lidi bzděte, nepřipadá vám, že se chováte tak trochu jako fanatičtí idealisti "absolutní pravdy", kterou máte samozřejmě jen a jen vy? Proti Brandisovi a jiným nic nemám(vážně mám tě docela rád, ikdyž tě osobně neznám), ale v tomto ohledu se musím zastat Leona, protože už vám jasně několikrát řekl, že shání léčitele nejlépe se specializací na klouby, jeden nabídl alternativu, načež se rozpoutala stereotypní nicneříkající diskuze ve které figuruje zejména Brandis a Leon v poměru "má alternativa je lepší než tvůj požadavek" končící názorem, který se nenápadně snaží říct, že Leon ještě není na takovém duchovním vývojovém stupni jako ostatní, kteří léčí své zdravotní problémy pouze myšlenkou, což je jedina pravá cesta. Prosím vás kdyby to tak skutečně bylo(netvrdím že není) nebylo by lepší mlčet a svá mystéria poskytovat jen lidem kteří o to jeví značný zájem, popřípadě se alespoň neustále dokola nevnucovat? slovy Krista: "Neházejte perly sviním"(bez emočního zabarvení), ale chápu vaši zapálenost pro "pomoc celému světu", zkuste si však udělat nejprve konkrétní světonázor, který se nebude v mnoha místech dokonce sám popírat, než začnete skálopevně ukazovat lidem kama přesně jít, aby byli spokojeni.

Leon: Nejlepsi bude asi patrat po lidech ve tvém okolí a zeptat se i na jiných internetových diskuzích, jinak ta Brandisova metoda taky nemusí být od věci, zkus si dát všechno dohromady(tvoji fyzickou námahu, stravování - nadbytek/nedostatek určitých látek v těle, a nakonec psychické problémy či životní postoje) všechno zanalizuj a věř mi že když budeš chtít tak svůj problém vyřešíš. Vím, že sem ti taky neodpověděl na konkrétní otázku, ale furt lepší než nic, stejně ti tu zřejmě nidko nedá kontakt na osobu kterou má osobně vyzkoušenou. Přeji mnoho zdaru ;) .

Leon
Příspěvky: 79
Registrován: čtv, 24. črc 2008, 18:25

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod Leon » ned, 13. pro 2009, 22:25

Heimdall: určitě, já se ničemu nebráním jen můj čas byl časově omezený na krátkou dobu do které bych se s přečtením nějaké knížky nevešel. Ale teď je už asi stejně pozdě takže to na co jsem potřeboval mít koleno v pořádku zkusim zase za rok.

Uživatelský avatar
misanek
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 18:06
Bydliště: Slezsko

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod misanek » úte, 15. pro 2009, 11:42

predem upozornuji ze jsem opravdu necetl vsechny odpovedi... zhruba jen zacatek...

kolena jsou pokora

pro cloveka ktery si preje (ale ego nechce) je vhodnou metodou na pocatecni probuzeni "one brain" znama pod lidovym nazvem kinezilogie
- je to metoda vedecka, ale soucasne i uvedomovaci
- ma zavazny limit - clovek si to musi uprimne prat zmenit jinak je to k nicemu

lidi co provadej tuhle metodu je dneska cela hromada... na netu jich je jak mladych mysi v obilnem silu :lol:

Jinak Brandis na to jde metodou jak sokem vzbudit space - nekdy vysoce ucinnou :lol: jen tak dal :mrgreen:
Když se spojíme s tichem ve svém nitru, překročíme hranice své aktivní mysli a emocí a objevíme hloubku trvalého klidu a spokojenosti.

laska3r
Příspěvky: 1
Registrován: pát, 16. dub 2010, 17:23

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod laska3r » pát, 16. dub 2010, 17:27

Ahoj Leon, ja ti s tymi klbami pomozem ak chces. Ozvi sa na email: laska3r@gmail.com Pa.

Uživatelský avatar
Akuza
Příspěvky: 63
Registrován: čtv, 26. čer 2008, 21:47

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod Akuza » pon, 19. dub 2010, 21:33

Já mám dlouhodobě problémy s obouma kolenama a dost mě to omezuje při sportech. Navíc jsem si pře asi čtyřmy lety natrh přední zkříženej vaz v levým koleni. To co napsal Brandis se mi hodně líbí a myslím, že na tom je opravdu hodně pravdy a mám to na sobě a mých kolenech odzkušeno. Levé koleno se tomu samozřejmě do jisté míry vymiká a když udělám špatný pohyb, tak bolí nezávisle na tom, co si o tom myslím..ale když zrovna ani nemá moc důvodu k bolesti, tak si opravdu bolest stanovuju jen já sám...je to i jakási transformace mých bolestí psychických. Takže rozhodně bych si vzal Brandisův příspěvek k srdci, pokud ortopedi nedokáží pomoct (lepší je zkusit alespoň dva, protože není ortoped jako ortoped). JInak souvislost psychiky a nemoci vidím i na těžce nemocných a dělá zde opravdu zázraky.
Cesta nám přináší štěstí, ne cíl!


Zpět na „Práce s energií“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů