Energia

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

Energia

Příspěvekod ANNO » sob, 05. zář 2009, 01:48

Takze par otazok

1.
večer ked som siel spat skusal som spravit niečo ako siet energie a ako si my to aj višlo na lavej ruke som roztiahol palec a ukazovak abi bol v tvare C takze a asi za par sekund som tam videl normalnu ciaru energie no mohol som ju natahovat ako kebi to bol luk alebo čo takže ked mate stim niekto skusenosti tak odpovedzte čo to asi tak mohlo bit lebo dokazem to spravit aj nielen medzi palcami ale v celej ruke.

2.
vzdy ked si pozeram na ruku v noci zrazu v z ruky vizaruju biele body jasne biele body alebo aj vidno ako kebi som mal priesvitnu kozu ??? tomu už važne nechapem čo to može znamenať

3.
Takze raz som mal LD a teraz stale ked sa mi niečo sniva stale viem že to je sen a neda sa toho zbavit Snivalo sa mi niečo zaujmave a potom za par sekund som prišiel na to že je to sen a rozplinulo sa to a už sa mi to stava dosť dlho. ( v ld som ostal asi tak dlho ako kebi to boli 2-3 hodiny) snad sa to uz nebude predlzovat inak ja som LD ani nechcel ono to prislo samo ...(este chcem mimo ako sa moze stat ze bez treningu mam LD)


Taketo veci vidim cca 2 mesiace
Je len na vás čomu budete veriť.

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Energia

Příspěvekod acdcpetr » sob, 05. zář 2009, 22:07

Neber drogy :D
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Energia

Příspěvekod ATA » ned, 06. zář 2009, 19:00

1. Nejspiš videls 1 verstvu aury mezi prstama je to ivdet dobře vetšinou to jak horkej vzduch ma to jinou oprickou hustot nekdy i barevny treba kodry nebo fialovy
zkus se zamerit na vrstu tesne nad kuži pak neuvidiš jen to mezi prstama ale vrstvu kolem cele ruky pak szus tad dlane tak tak 10cm od sebe a pomalu približovat a oddalovat nejslip u tphop použit dychni do časti těla da se takle vytoviřit nergetická koule vetšinou je dobře citit je top jako by tam byl gumovej miček klade to dpor když tam narveš dodt nergie tam mže bit i videt vetšinou podobne jak to mezi prstama

2.Body nevym možna maly čakry to pruhledny nejspiš buda ta vrsvička aury

3.mužou se spustit sami ovlivnuje je dost veci třeba pokud seš vic všimavej na veci kolem tak to je vpodstae metoda na LD.Když už ty LD maš tak by chtelo je rozhodne využit tomu že se sen rozpada se da zabranit stabilizaci, jinak klidne se mužeš dal unašet přiběhem .Pokud by ses chtel zavit lucidyty takstači delat opak toho co se dela na to abys ji udržel.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

Re: Energia

Příspěvekod ANNO » pon, 07. zář 2009, 19:32

diky ata určite skusim ;)
Je len na vás čomu budete veriť.


Zpět na „Práce s energií“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů