Co to je ?

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

Co to je ?

Příspěvekod ANNO » ned, 31. srp 2008, 16:36

Stala sa mi taka to divna vec boli sme teraz na par dni prec a ked sme sa sli kupat bol som vo vode a kolo ruk som mal jasnu modru ziaru a vidim ju stale a stale ked vojdem do vody mozete mi povedat čo to ma sakra znamenat ? :?:

vidim ju iba vo vode a iba okolo ruk
Je len na vás čomu budete veriť.

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Co to je ?

Příspěvekod loob » ned, 31. srp 2008, 19:44

no já osobně bych řekl že Aura ;)
a to modorou záři vydíš jen u svý ruky nebo i u ostatních?
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Co to je ?

Příspěvekod GeorgeLD » ned, 31. srp 2008, 23:45

Modra a ve vode rikas? Tak to neni moc dobry znameni, to se menis v takzvaneho vodniho šmoulu :lol:

Proste jen neco vidis tretim okem. S aurou se zacalo nejak prilis vseobecne manevrovat :) proste vidis neco jinak nez fyzickyma ocima. Jinak to s tim smoulou jsem zazertoval proto, ze tady nejsi u doktora, ze reknes priznaky a my ti jsme schopni rict, o co jde :) takze to musi stacit rict jen zhruba - ale zhruba to vis i ty :)

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Co to je ?

Příspěvekod loob » pon, 01. zář 2008, 20:07

jj to jsem si taky myslel ,že to bude něco s třetím okem...
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

LOL

Příspěvekod ANNO » úte, 02. zář 2008, 22:45

Dufam ze nebudem vodni smolko :D alebo som sa neokupal v radioaktvinej vode -ten lepsi pripad :D ale nie nie
Videl teda este stale vidim iba ked vleziem do vodi a okolo ruk je to ovela ovela jasnejsie ako voda !a vidim to iba okolo svojich ruk hmm keby sa ta ziara alebo co to je dala nieako viuzit :D


Hmm a môže to biť ten pokus čo robim na tento pokus je neskutočna spotreba energie cvičim to už viac než rok " ale to len tak mezi rečov neviem či som to mal spominat
Je len na vás čomu budete veriť.

Uživatelský avatar
Akuza
Příspěvky: 63
Registrován: čtv, 26. čer 2008, 21:47

Re: Co to je ?

Příspěvekod Akuza » úte, 09. zář 2008, 20:44

Řek bych, že je to éterické tělo..někdo tomu říká první vrstva aury, i když to není aura. Ve vlhkym prostředí je to za určitých podmínek viditelny pro každého. Námořníci tomu říkali eliášovi ohně. Já vidim éterické tělo jen slabě, ale je to popisované jako namodralý kouř. Jinak třeba na hřbitově se dá údajně někde zahlédnout jak s eéterické tělo ve tvaru člověka vznáší poblíž čerstvého těla a jedná se o druh elektromag. záření.
Cesta nám přináší štěstí, ne cíl!

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

Re: Co to je ?

Příspěvekod ANNO » sob, 13. zář 2008, 01:18

Hmm čital som o tom vraj ho vidno dobre ked mate dobru kondicku a podobne len ja s formou natom najlepsie niesom a vidim ho jasne modre niake neprerusovane.
Je len na vás čomu budete veriť.

Uživatelský avatar
Rolnro
Příspěvky: 4
Registrován: úte, 16. pro 2008, 14:41
Bydliště: Olomouc (internát Přerov)
Kontaktovat uživatele:

Re: Co to je ?

Příspěvekod Rolnro » pát, 30. led 2009, 21:37

docela by mě zajímalo, to vidíš jen ty, nebo i jiní lidé u tebe ?

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Co to je ?

Příspěvekod Prince_Rakeem » pon, 02. úno 2009, 10:19

ANNO: a co když je to pouze odraz světla? ;) Paprsky světla se při dotyku s hladinou lámou tak že mají jiný uhel dopadu(ale to je asi jasny... :D viz. vizualni deformace ruky pod vodou) takže stačí třeba aby jsi měl modré mýdlo nebo cokoliv jiného poblíž ruk a odras světla a je to :roll:. :) Ale pokud je to přímo stejnoměrně obklopuje tvoji ruku, tak je to asi nějaká forma energie? a z vlastních zkušeností při čemkoliv ji v rukách jde citít nejsilněji. Jen když usínám tak ji cítím velice silně :twisted:
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

...

Příspěvekod ANNO » stř, 04. úno 2009, 13:32

Na otazku či to vidia aj ostatny ti len poviem že nie ... lebo som sa pital kamarata ktori bol v tom čase primne sa ma pital či som sa scvokol alebo čo :mrgreen:
Je len na vás čomu budete veriť.

Uživatelský avatar
carlos
Příspěvky: 92
Registrován: sob, 25. zář 2010, 16:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Co to je ?

Příspěvekod carlos » sob, 27. lis 2010, 22:14

Mě to připadá jako kirlianova fotografie Ovšem tady je problém s tím že k té se potřebuje "speciální" vybavení a hlavně VN.
http://www.danyk.wz.cz/kirlian.html

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: Co to je ?

Příspěvekod IamI » ned, 28. lis 2010, 03:04

Mě to připadá jako kirlianova fotografie Ovšem tady je problém s tím že k té se potřebuje "speciální" vybavení a hlavně VN.
http://www.danyk.wz.cz/kirlian.html
Holt fotoaparát vidí i to co nevidíme my :), řekl bych ře tady šlo o elektrické výboje nebo o ohřívání vody u kontur předmětu. Těch 10 - 25kV udělá prostě své.
Zkus třeba malý experiment, zapni kameru třeba na mobilu a postav se proti ní dálkovým infračerveným ovladačem (třeba na TV) a parkrat ho na ni zkus použít a pak koukni na záznam. Mimochodem takhle se dá celkem jednoduše ověrit kvalita baterie v ovladači.
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury


Zpět na „Práce s energií“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů