Pyrokineze - Strach, vycerpani

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Pyrokineze - Strach, vycerpani

Příspěvekod Lama » stř, 21. zář 2011, 21:07

Jednou, zhruba pred mesicem. Jsem zas po dlouhe dobe skousel pyrokinezi.

Sednu si ke stolu(doma) na zidli a zapalim svicku. Dam nad ni ruce a skousim ji psych. a fyz. vizualizaci primet aby zhasla... Nejak se mi nedari tak to skousim opacne, tedy snazim se zvetsit plamen svicky znova stejnym postupem. Pokracuju takhle asi 2minuty, kdyz v tom nahle... (:D) zacne se mi menit vedomi. Nedokazu to popsat, neni to podobny AC ani hypnagogii ani nicemu jinymu co znam. Zkratka propadani se do tmy....
....
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Pyrokineze - Strach, vycerpani

Příspěvekod Lama » stř, 21. zář 2011, 21:19

...mizeni okolniho prostredi plamene. Pak se mi znicehonic zrychlil tep a dech kterej byl vic a vic hlubsi. S tim se mi vetsoval strach. Jako kdyby byl nekdo prede mnou s pistoli a chystal se me zabit. Nejzvlastnejsi ale bylo ze ten celkovej pocit byl dost opojny.
Povezte mi co to mohlo znamenat.
PS:. Omlovam se za rozdeleni do dvou casti. Musim to psat do psp a tam se celej ten text do textboxu nevejde :D.
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Pyrokineze - Strach, vycerpani

Příspěvekod ATA » čtv, 22. zář 2011, 16:58

ta prvni čast je jen tim žes prestal hejbat orčima pak ti začne miznout obraz kdy se sklidni dech tak je efekt ješte vyraznejši
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Pyrokineze - Strach, vycerpani

Příspěvekod Vit » čtv, 22. zář 2011, 20:23

A když ti začne mizet obraz, tak je potom paráda periferním viděním pozorovat, jak se ti začne měnit okolí.

A teď k tomu strachu. Nevyužila toho nějaká jemnohmotná entita, nebo nevystoupil na povrch nějaký blok? A měnil se ten plamen nějak, nebo zůstal neměnný? A když tak o tom přemýšlím, nezhypnotizoval ses? A byly u toho ještě nějaké zážitky? Chtělo by to, aby ses k tomu také více vyjádřil sám.
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Pyrokineze - Strach, vycerpani

Příspěvekod Lama » čtv, 22. zář 2011, 23:45

Ano, ten plamen zustal nemeny. Ale jeste si vybavuju neci pritomnost (pocit, zeby salamandr :P). Vic si toho nepamatuj, uz je to mesic zpatky.
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot


Zpět na „Práce s energií“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů