Reiki

Uživatelský avatar
Akuza
Příspěvky: 63
Registrován: čtv, 26. čer 2008, 21:47

Re: Reiki

Příspěvekod Akuza » čtv, 19. úno 2009, 18:45

Já bych neřek, že to je nějaký paktování, ale spíš jakési naladění na jejich frekvenci..něco jako představení( "Karle, tohle je Franta. Franto, tohle je Karel.) a zároveň by se při zasvěcování měli "prošťouchnout" energetický kanály. Jestli to jsou či nejsou bytosti se můžem jen dohadovat..lidskej mozek je zmetek a takze si za nějaké nepochopitelné kvantum energie může dosadit bytosti...přiznejme si, že o tom nevíme vůbec nic..jen to " že na tom asi něco bude". Já osobně za tou energií vidím jakési světelné bytosti. A co se týče původu Usui reiky, tak sem slyšel, že jsou 2nejrozšířenější teorie- Jedna je o tom, že dr.Usui meditoval a meditoval až navázal kontakt s čímsi a byl zasvěcen a druhá o tom, že se to naučil v shaolinskym klášteře(což, je lépe stravitelné). Závěr, že podle toho, jak reiki vypadá a funguje byl Usui "zručný magik" je poněkud zvláštní, obzvlášť od někoho, kdo neobsolvoval žádné zasvěcení a tudíž dle mého názoru nemá šajnu, jak reiki vypadá a funguje(což by se asi zasvěcením stejně zcela nevyřešilo, páč asi nikdo neví jak funguje :D ) No, ale byl to asi zručný doktor, když se reiki uchytilo.
Cesta nám přináší štěstí, ne cíl!

Uživatelský avatar
Frater Irwiuss
Příspěvky: 41
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:18

Re: Reiki

Příspěvekod Frater Irwiuss » čtv, 19. úno 2009, 19:33

Já bych neřek, že to je nějaký paktování, ale spíš jakési naladění na jejich frekvenci..něco jako představení( "Karle, tohle je Franta. Franto, tohle je Karel.) a zároveň by se při zasvěcování měli "prošťouchnout" energetický kanály. Jestli to jsou či nejsou bytosti se můžem jen dohadovat..lidskej mozek je zmetek a takze si za nějaké nepochopitelné kvantum energie může dosadit bytosti...přiznejme si, že o tom nevíme vůbec nic..jen to " že na tom asi něco bude". Já osobně za tou energií vidím jakési světelné bytosti. A co se týče původu Usui reiky, tak sem slyšel, že jsou 2nejrozšířenější teorie- Jedna je o tom, že dr.Usui meditoval a meditoval až navázal kontakt s čímsi a byl zasvěcen a druhá o tom, že se to naučil v shaolinskym klášteře(což, je lépe stravitelné). Závěr, že podle toho, jak reiki vypadá a funguje byl Usui "zručný magik" je poněkud zvláštní, obzvlášť od někoho, kdo neobsolvoval žádné zasvěcení a tudíž dle mého názoru nemá šajnu, jak reiki vypadá a funguje(což by se asi zasvěcením stejně zcela nevyřešilo, páč asi nikdo neví jak funguje :D ) No, ale byl to asi zručný doktor, když se reiki uchytilo.
Já pouze reprodukuji pana Veselého, jak výše píšu. Ač by k němu člověk mohl mít jisté výhrady, jde o jednoho z nejlepších současných českých magiků. Pro ucelený přehled jeho literaturu doporučuji.

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Reiki

Příspěvekod acdcpetr » pát, 20. úno 2009, 18:27

Tak už mám první stupeň Reiki. Nečet jsem to tady všechno ale snad se něco dozvíte. Když jdu léčit poprosím o Reiki...přiložím ruce a navádí se to samo, anatomii člověka znát nemusíš, když se jí pokoušíš navádět, zastaví se a ty začneš posílat svou vlastní energii...různé polohy rukou to je takové nápomoc...jinak navádí se to samo...na konci podekuji za Reiki a tím se odpojím. Reiki je božská energie. Tím myslím tu samou energii která se mění v hmotu, teplo, mechanickou práci atd. Rozhodně to nevyčerpává, ba naopak tě to dobijí a po duchovní stránce rozvijí, pochybuju že by něco takového umožnily zlé bytosti. Funguje to nejenom na léčení ale i na nabíjení. Ale to už je jiný příběh :D
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

Uživatelský avatar
wan to
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 22:55
Bydliště: V strede modrého kamenolomu
Kontaktovat uživatele:

Hudba Reiki

Příspěvekod wan to » pon, 02. lis 2009, 19:39

No, som čerstvý Reiki stupeň jedna, zasvetenie bolo v Trnave,
tu je link:
http://www.astro-relax.sk/

Inak veľmi dobré a príjemné.... :D

No a teraz každý den reikujem aby som si zvykol a zistil čo a ako. Vždy si k tomu pustim nejakú relaxačnú hudbu, lenže mám jej málo a je určená na niečo iné.

Tak ma interesuje, či niekto nemá Reiki hudbu alebo link na nu, ide o to že aspon je pri tom väčšia pohoda aj pre mňa.

Ak by bol niekto taký dobrý a poslal link.. Díky
„Musíme svoje vedomie naučiť, aby nevidelo prírodu len ako reálne veci a formy.
Musí ju vidieť ako materiál, ako hmotu, z ktorej treba robiť tvary, ktoré s ňou nemajú
nič spoločné.“
Kazimír Malevič

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Reiki

Příspěvekod ATA » pon, 02. lis 2009, 23:22

Ruzne meditačni a relaxačni hudby mam asi 30 giga možna se tam najde i něco přimo určeny na reiki
pokusim se zitra zas spustit zdileni dat .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Reiki

Příspěvekod acdcpetr » stř, 04. lis 2009, 16:16

Já mam třetí stupeň, hudbu nepoužívám, ale je to dobrý pro práci na někom jiném, obvykle ten dotyčný hned usne a máme o "problém" míň :D
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

Uživatelský avatar
wan to
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 22:55
Bydliště: V strede modrého kamenolomu
Kontaktovat uživatele:

Re: Reiki

Příspěvekod wan to » sob, 07. lis 2009, 23:17

no veď práve preto zháňam nejakú hudbu. Jednak aj kvôli tomu, že u nás v byte furt niekto niečo robí a nájsť kľud je ťažké, takže to používam ako kulisu a aj pre pohodu dotyčného reikovaného..

Ešte by som mal otázku: Teraz za čerstva, je veľký problém ak vynechám reikovanie jeden deň? Pretože nie vždy sa niekomu chce nechať sa zreikovať a na mne samotnom ma to nejak extra nebaví... Stále nemám ten pocit aký by som mal mať, necítim ešte nič, čo by mi napovedalo čo mám reikovať a či energia prúdi. pritom sa snažím čo to dá.. No dúfam že časom to príde a nestratí sa táto schopnosť.
„Musíme svoje vedomie naučiť, aby nevidelo prírodu len ako reálne veci a formy.
Musí ju vidieť ako materiál, ako hmotu, z ktorej treba robiť tvary, ktoré s ňou nemajú
nič spoločné.“
Kazimír Malevič

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Reiki

Příspěvekod ATA » ned, 08. lis 2009, 11:05

neztrati ja sem ji začal použit trochu vic až asi po 2 nebo žeby už 3 letech od zavěceni a energie proudí zatim to poád nepouživam nijak moc ale když sem zkoušel asi 4dny po sobe tak semenergiji citil otevřená 7 čakra (takovy divny jako by otevřeni hlavy nebo mirnej tlak a proud energie do těla) vetšinou 1 co de zaznamenat je zvyšeni energie ale bude asi zaležet jetli ji čerpáš do sebe nebo pres tebe bude jen proudit ja vetšinou čerpam do sebe tak to muže byt odlišny. Zvyšeninergie se projevy zmenou nalady budeš bdělejší veselejši ja tunergiji meřim kavadlem treba i to kolik reiki zrovna přimám jen zatim skod že na to aby tome proudila se na to musim soustredit když prestanu tak se prud dodt zmneši ale už se povedlo i udržet asi hodku aby to šlo samo . Z tou nergiji dopře to jde poznat na očích zkus zavřit oči a vnimej kolik síli potrebuješ na nejich otvřeni a naopak když je maš otvřeny y kolik ji potrebuješ abys je zavřel.Pokud maš dodt nergie tak oči se budou sami otvyrat kud malo tak se ti budou sami zavirat na zakladni rozlišeni to stači du na tom poznat i docela jemny rozdily .

tady mužeš stahnout pisničky:
http://home.orlin1.operaunite.com/file_ ... /MagicWord
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
wan to
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 22:55
Bydliště: V strede modrého kamenolomu
Kontaktovat uživatele:

Re: Reiki

Příspěvekod wan to » ned, 08. lis 2009, 12:37

no akosi mi to nejde stiahnuť....

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Reiki

Příspěvekod ATA » ned, 08. lis 2009, 13:03

Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
wan to
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 22:55
Bydliště: V strede modrého kamenolomu
Kontaktovat uživatele:

Re: Reiki

Příspěvekod wan to » stř, 02. čer 2010, 21:42

trochu som tu listoval a musím povedať pár svojich vlastných postrehov:
pokusy:
* reiki pokusy by mal človek robiť s niekým, kto nemá reiki. Napríklad jablko: nereikista jablko rozkrojí na dve polky, rozdelí na tanieriky a reikista potom poreikuje jeden kúsok. V zásade reikista nechytá celý objekt, lebo ho automaticky reikuje a pokus je oničom

energia:
* ja považujem reiki za energiu životnú, žiaden trpaslík ani anciáš, ale prúd
* predstavujem si to ako vodu
* reikovať možno každého, lebo každý je len trubička, ak je upchatá, berie postupne a dlho, ak je čistá, reiki ňou hučí ako vodopád
* reiki v reikistrickej forme z nikoho nič nevyťahuje a ani necicia, reiki sa impregnuje ako náter
* reiki tečie stále, bez potreby to vedome kontrolovať - Otázka: Viete vy vôbec, čo je to choroba a kde presne je jej pôvod fyzický a astrálny? Neexistuje percento, ktorým by sa dalo označiť ako veľmi neviete. Nevieme. Netušíme. ako si potom niekto dovoľuje tvrdiť, že niekam niečo posiela, ked nevie kam? Mna môže bolieť ruka a budem ju reikovať, ale príčina môže byť v škripnutom stavci. Takže poprosiť pekne, je pekné, ale nie nevyhnutné. snád len pre ten pocit si možno povedať, že si želáme a posíme aby reiki liečila , ale už vôbec nie diktovať je čo a kde. to je absurdum.

kurz:
* reiki sa dá aj bez kurzu, ale nebude to hned a ani za rok nie
* reiki 2 stupne za 2 dni je absurdum, to je ako zvládnuť za dva dni 2 pásy v karate. ano, teoreticky sa to dá, ale viete sa tak biť?
* chce to tréning, odriekanie, myslenie a meditaciu a veľa zmien v človeku. (som reiki 1. stupen 3/4 roka, prestal som fajčiť, začal som cvičiť, reikujem denne, snažim sa zmeniť sa/ ľahké to nie je)
* nájdu sa aj somári, ktorí kradnú od ludí peniaze a ponúkajú plané nádeje. Prijmite to ako fakt, to je dnešný svet
* Je veľa zástancov, veľa kritikov. Máme slobodnú vôľu, mali by sme vedieť triediť informácie, nikto nás nenúti. Takže ak si niekto myslí, že reiki je zmluva s diablom, môžeme mu popriať veľa úspechov v samostatnom živote na inej ceste.
* Nikdy nič tak nezapôsobí ako osobná skúsenosť.

SKúsenosti, pocity (neviem ako u koho, ale umna to takto je):
* pri reikovaní pocit tepla v rukách
* pokiaľ reikujem sám seba, nemôžem zaspať (veľmi dobré na ranné vstávanie, sto percentne prebudí), ak prestanem reikovať, spím ako poleno
* reikovaní ľudia sa cítia ako keby zišli z húpačky
* prestal som fajčiť po mesiaci reikovania a neobjavili sa mi žiadne absťáky. Sice sem tam neviem čo s rukami a pribral som, ale to sa hadam upraví pohybom

nedostatky (ano ano, reiki systém nieje dokonalý, existujú upgrade ale tie si vyžadujú intenzívne odovzdanie a to už od šloveka chce veľké obete):
* nedajú sa liečiť vírusy - reiki je životná energia. aj vírus je forma nebunkového organizmu, ktorý sa množí, takže ak si reikujete chrípku, moc si nepomôžete, akurát sa lepšie vyspíte - ALE, reiki zvyšuje imunitu, človek je menej chorý (odkedy som reikista som nebol chorý, to ale zas neznamená, že človek je nesmrtelný), vírusov sa zbaví rýchlejšie než človek bez aktívnej ki
* počul som o prípadoch, kedy ufaklený prst sa nedal prišiť, lebo reikista si miesto oreikoval a tro sa začalo hojiť - takže nereikovať ťažké poranenia.

Existuje veľa rôznych názorov a veľa rôznych ľudí, treba si vedieť vybrať. Každému je blízke niečo iné, treba to cítiť, ak vás to láka, tak kašlite na nejaké sprosté kydy zúfalých pseudokresťanov, ktorí svoje decko nechjajú umreť, lebo Boh to tak chcel.

A ešte niečo, nie každý je na všetko zrelý, nie každý je free. treba aj trochu pátreť v sebe a prestať sa klamať. potom človeka menej bolí, ak odhalí pravdy o sebe, ktoré nie sú krásne
„Musíme svoje vedomie naučiť, aby nevidelo prírodu len ako reálne veci a formy.
Musí ju vidieť ako materiál, ako hmotu, z ktorej treba robiť tvary, ktoré s ňou nemajú
nič spoločné.“
Kazimír Malevič

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

Re: Reiki

Příspěvekod ANNO » čtv, 03. čer 2010, 00:03

Si zabil :D prestat si klamat ?
ved nikto nevie čo je realita teda:
podla normalnych ludi je to toto: Rano vstanem,praca,pridem domov,idem spať
Je len na vás čomu budete veriť.

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Reiki

Příspěvekod Brandis » čtv, 03. čer 2010, 08:47

wan to: ...me chripka lecit jde ;) zadnym zasvecenim reiky sem neprosel, sam sem se to naucil a dosel sem prakticky ke stejnym zaverum jako ty ;) az na to ze chripku, nachlazeni, anginu apod. lecim bezne a prakticky nejvic. Co se mi zatim nepodarilo vylecit nikdy uplne byl prujem :D (k tomu by me zajimala nejaka zkusenost, mas?)

Jinak me poznatky:
- nejde one "energii" urcovat "co ma lecit. Jednak to clovek nidky nemuze vedet presne a za druhe tim se clovek chova "nadrazene" a udrzuje si "iluzi vlivu" a to ta energie nepobere a jaksi se "zablokuje". Nejlepsi je ji nechat delat si co chce, jen ji "poprosit o leceni" resp. proste ji nechat porudit.
- Uvodni myslenku mam takovou ze si reknu ze jsem "svodicem/hromosvodem" energie a skrze me ona energie pouze proudi. Kdyz jsem parkrat toto neudelal, prenesla se vetsinou nemoc na me(nachlazeni, chripka) - vyuzil jsem sve osobni energie a dostal se pod uroven leceneho.
-Predstavuju si to jako svetelny tok vstupujici z vesmiru do temena hlavy a prochazejici pres "srdce" do rukou a k prijimacimu cloveku, zvireti, kvetine apod.(tak to take citim, jakoby to ale behalo z temene, do srdce, mozna i solaru, tezko urcit, pak se to rozdeli na dva proudy, jeden mi tece do leve ruky a druhy do prave, jeste ale nevystupuji z tela, ale udelaji jeste jedno kolo pres srdce a vystupuji v druhe ruce nez tam kde byli prvne :D pri kazdem "druhem pruchodu srdcem" v nem cast energie nechavaji a ja se uplne "rozpaluju zevnitr", je to zajimave)
-Zakladni podminkou pro me je "vnitrni usmev" a "vdecnost existence"
-Pri vlastnim posilani jsem "prazdny" a snazim se pouze vnimat pritomny okamzik TED
-Citim taktez zahrivani rukou prechazejici po delsi dobe az do brneni
-Po reikovani zbytek energie odevzdam matce zemi dotykem zeme a samozrejme podekuji(nevim co je puvodcem teto energie a tak nedekuji konkretne, proste jsem vdecen a dekuji)

Mejte se krasne!!!
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
wan to
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 22:55
Bydliště: V strede modrého kamenolomu
Kontaktovat uživatele:

Re: Reiki

Příspěvekod wan to » čtv, 03. čer 2010, 09:29

ANNO, koho som zabil?

Brandis - s prújmem mám sám skúsenosť len takú, že som mal niečo, čo by sa dalo nazvať ako brušná chrípka alebo viróza a reikovanie to trochu utlmilo a trvalo to len chviľku. Bola tu taka mala epidemia alebo čo, a ostatní mali problémy aj týždeň.

Čo sa týka žalúdočných ťažkostí, tak tam to len utlmuje myslím, žiadny zázrak extra veľký, myslím, že to bude tým že človek má vela centier bloknutých a reiki má kopec roboty

Ale mám skúsenosti s alkoholom - nie je nič horšie ako sa opitý alebo po opici reikovať, to sú muky ako v pekle ked sa telo prudko detoxikuje
„Musíme svoje vedomie naučiť, aby nevidelo prírodu len ako reálne veci a formy.
Musí ju vidieť ako materiál, ako hmotu, z ktorej treba robiť tvary, ktoré s ňou nemajú
nič spoločné.“
Kazimír Malevič

Uživatelský avatar
.:dre@mer:.
Příspěvky: 17
Registrován: stř, 24. zář 2008, 12:00

Re: Reiki

Příspěvekod .:dre@mer:. » úte, 08. čer 2010, 10:07

Moje skusenosti :c)

robim s reiki 2 roky
v com pomohlo zatial mne samemu ... v obdobiach chripok atd, sice sa nestalo, zeby som chripku (virozu vseobecne, mozno to chripky neboli) nechytil vobec, ale oproti rokom predtym bol priebeh uplne o inom. Priznaky ovela miernejsie, clovek sa niekedy cuduje ci mu nieco vobec je. Reiki nepomoze samo o sebe s virusom ale doda telu energiu a to vie potom bojovat s virusom, zapalom alebo chorobou samo efektvnejsiu a ucinnejsie.
Bol asi tyzden ked malo mnozstvo ludi brusnu chripku. Vecer som nemohol zaspat, az po urcitej dobe som si uvedomil ze je to tym ze je mi tazko od zaludka. Isiel som sa prejst na chodbu na kolejich ale dosiel som len po wc v predsieni :c) nasledoval naklon nad wc. To iste raz rano. Ten den som toho moc nezjedol (mozno vlastne vobec nic), mierne zvysena teplota 37 aj par drobnych. Ziadne prehananie, viac som uz nevracal (aj ked som pil len vodu), nic ma nebolelo jednoducho som nevedel ci je to viroza, ci sa mam bat vredu alebo co. Inokedy ked som mal brusnu/crevnu chripku/virozu (nie som lekar neviem ako sa to spravne nazyva :c) ) tak som na zachode presedel niekolko dni. Samozrejme som si pocas toho daval reiki a citil som ze "berem" statocne. Ten priebeh bol jednoduchsi vdaka reiki? Vdaka tomu ze to bol slabsi virus? Vdaka ... neviem :c)
Mam ekzem na ocnych vieckach. Pred decembrom som dostal nan masti s hormonami (kortikoidne ci ake), tie fakt zabrali ale smu sa pouzivat max 5-7 dni a potom pauza ak nedojde k uplnemu vylieceniu, medzitym som pouzival mast len na premastenie pokozky. K vylieceniu bohuzial nedoslo a musel som tu mast pouzivat stale s kratsimi prestavkami, reiki si davam pred spanim stylom ze si dam na hrud ruky a tak zaspavam. Niektori hovoria, ze reiki pride samo tam kam treba. Tak som myslel ze reiki pri ekzeme nevie pomoct, ze nergia naviac v tomto pripade telu nepomoze. Po par tyzdnoch som si dal ale predsa ruky na oci a daval si reiki priamo na miesto. Ucinok bol po par minutach. Akoby pocit ulavy a uvolnenia vo vieckach. Ekzem ostal ale priznaky su minimalne, svrbenie zmizlo, lupanie koze zmizlo, zacervenanie sem tam minimalne. :c) odvtedy uz len premastujem a hormonalnu mast nepouzivam ale je pripravena keby sa priznaky zhorsili tak znovu nasadim a hajde znovu na kozne :c)
Ono tazko si vie clovek predstavit ako moze niekto "citit energiu", davat alebo posielat energiu, "citit zranenie" alebo verit niecomu takemu kym si to nevyskusa na vlastnej kozi. Je to jednoducho nieco na co tato spolocnost zatial nie je pripravena. Ale jednoducho sa to da. A ci uz kratkou cestou pomocou reiki, dlhsimi cestami cvicenim cchi kungu alebo podobnych technik ale dopracovat sa k tomu moze kazdy ;c)
Sranda je citit uz len take pichnutie od nejakeho hmyzu, ked je vacsie. Rukou len prechadzam na telom v kratkej vzdialenosti a nad tym pichnutim jasne citim akoby tenulinky prud ladoveho vzduchu vyrazajuceho z toho miesta kolmo nahor, az pichlavy pocit. A ako prechadzam rukou okolo citim len klasicke pole, auru a ten pocit sa pohybuje po ruke ako sa ruka pohybuje nad tym miestom. Sranda :c) Alebo teplo pri posobeni reiki :c) Teplo ruky vo vzdialenosti aj 10cm od tela, jasny pocit tepla.
Reiki si posielam aj na dialku s priatelkou, ona ma 2jku a ja 3jku. Posielam jej do prace ked je unavena atd. Ked je sem tam moc unavena tak je davam reiki len na uvolnenie, ten pocit tepla krasne uvolni. Niekedy to nabehne hned, niekedy zacnem citit ze reiki prudi az po chvilke, niekedy fakt az po 1-3 minutach. To clovek jednoducho vie ze teraz to zacalo prudit, po case citi ked to zoslabne, prestane. Stale skusam co a ako. Jednoducho to nie je o tom, ze ked ma niekto reiki tak musi zacat liecit hned cely svet :cD je to moznost hlavne pre toho cloveka. Ked sam potrebuje pomoct. Ked niekto iny potrebuje pomoct tak ma tu moznost ulavit, v niektorych pripadoch fakt vyrazne pomoct.
Hold len par mojich skusenosti :c) taky mensi vylev :cD
Pekny den, plny vtacieho spevu, slniecka nad hlavou, sumenia vetru v listi stromov a plny dobrej nalady Vam vsetkym prajem ;c)
**********************************************************************************************
"A candle loses nothing by lighting another candle."
(Father James Keller)


Zpět na „Práce s energií“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů